Sari la conținut

Giulia noua in oras 0754590216


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Eu nu mă bag, dar dacă vede Giulia ce faceți cu topicul ei, cred că o să vă lase pe afară să vă "iubiți" amândoi.

Sigur crezi tu asta?

 

Giulia este o fata prea fină și nu știu mulți sa o respecte

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Tu ai luat-o razna marcus..

Giulia presteaza servicii pt noi ca si clienți futaciosi...

E o fata cu caracter si bun simnt nu neg asta..

Dar sincer daca o cunosti asa de bine si faci pasiune pt ea declaratii fa in privat nu pe forum..asta in cazul cand si tu ai caracter.

Stiu si eu destule despre cele din top dar nu e ok sa expunem pubic ce si cum am discutat in particular cu o fata care a fost comunicativa.

Repet abordeaza problema in particular nu aici.

Daca va fi sa mai revina o sa ne anunte cu siguranța

Seara buna Marcus.😉😉

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Tu ai luat-o razna marcus..

Giulia presteaza servicii pt noi ca si clienți futaciosi...

E o fata cu caracter si bun simnt nu neg asta..

Dar sincer daca o cunosti asa de bine si faci pasiune pt ea declaratii fa in privat nu pe forum..asta in cazul cand si tu ai caracter.

Stiu si eu destule despre cele din top dar nu e ok sa expunem pubic ce si cum am discutat in particular cu o fata care a fost comunicativa.

Repet abordeaza problema in particular nu aici.

Daca va fi sa mai revina o sa ne anunte cu siguranța

Seara buna Marcus.

Marș mă și tu cu aberațile tale de coclit, altu futăcios da fără pulă

Ce declarați am făcut esti prost, dacă aveți pulă mergeți la futut mă. Eu dacă aș fi ca uni dintre voi să fut din an în paște sau la sau odată pe săptămînă miar fi rușine sa intru aici. Dar în cel mai nefericit caz... Așa că nu îmi da tu mie sfaturi mucosule

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Marș mă și tu cu aberațile tale de coclit, altu futăcios da fără pulă

Ce declarați am făcut esti prost, dacă aveți pulă mergeți la futut mă. Eu dacă aș fi ca uni dintre voi să fut din an în paște sau la sau odată pe săptămînă miar fi rușine sa intru aici. Dar în cel mai nefericit caz... Așa că nu îmi da tu mie sfaturi mucosule

Dacă faci din astea de acum o sa editez eu și rămâne în editarea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Èši-am vb destul de frumos

Dar se pare ca nu am cu cine.

Vocabular de mahala pot avea si eu dar nu ma pretez la un tartan ca tine.

Nu fac pasiune pt o femeie pe care o platesc sa o fut.

Vad ca esti f activ pe forum.

Mai rupe un pic carca acolo unde prasesti in strainatate sa ai bani pt fetite cand revii.Diferit fata de tine eu am ce fute..dar din cand in cand mai merg si la curve...mai schimbam gaura..😉😉😉

Analfabetule.😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Èši-am vb destul de frumos

Dar se pare ca nu am cu cine.

Vocabular de mahala pot avea si eu dar nu ma pretez la un tartan ca tine.

Nu fac pasiune pt o femeie pe care o platesc sa o fut.

Vad ca esti f activ pe forum.

Mai rupe un pic carca acolo unde prasesti in strainatate sa ai bani pt fetite cand revii.Diferit fata de tine eu am ce fute..dar din cand in cand mai merg si la curve...mai schimbam gaura..

Analfabetule.

Analfabet si țaran ești tu, nu mă intereseaza pe mine ce fuți tu,o poți fute și pe....😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Bai rapanos bețiv ce esti fa o laba si te culca frustatule care futi doar pe bani obsedatule.

Ti asi spune eu mai multe ce au mai spus fetele la care ai fost.

Prostule incult care esti..intreabale fraiere..ele iti iau banii si iti asculta povestile tale de frustat in dragoste.

Cat despre mama ta imi pare rau ca facut un idiot ca tine.

Dai asa ca o dai bine pleava a societății.

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Marș mă și tu cu aberațile tale de coclit, altu futăcios da fără pulă

Ce declarați am făcut esti prost, dacă aveți pulă mergeți la futut mă. Eu dacă aș fi ca uni dintre voi să fut din an în paște sau la sau odată pe săptămînă miar fi rușine sa intru aici. Dar în cel mai nefericit caz... Așa că nu îmi da tu mie sfaturi mucosule

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Bai rapanos bețiv ce esti fa o laba si te culca frustatule care futi doar pe bani obsedatule.

Ti asi spune eu mai multe ce au mai spus fetele la care ai fost.

Prostule incult care esti..intreabale fraiere..ele iti iau banii si iti asculta povestile tale de frustat in dragoste.

Cat despre mama ta imi pare rau ca facut un idiot ca tine.

Dai asa ca o dai bine pleava a societății.

Ești o scursură de om un boschetar flămînd

Aici stiu sigur ca ma confunzi eu chiar ma gîndeam ca o fi dat vreo una detalii dar nu

Eu nu fac asta cînd merg la ele eu le fut maxim atît si da le plătesc corect, nu mă rog ca alți să mă primească cu 100 de lei ca mia luat femeia bani😜

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am vizitat-o pe Giulia si as fi vrut sa fac o recenzie, dar nu cred ca mai are rost. Tipa e de 10 pe linie. In schimb vad ca pagina ei se transforma incet incet in latrina3. Nu prea am facut recenzii, nici nu merg foarte des la fetite, asa ca nu prea am dreptul sa-mi dau cu parerea. Dar cand vad cata prostie zace in unii, imi vine sa ma las de pizda.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Giulia si as fi vrut sa fac o recenzie, dar nu cred ca mai are rost. Tipa e de 10 pe linie. In schimb vad ca pagina ei se transforma incet incet in latrina3. Nu prea am facut recenzii, nici nu merg foarte des la fetite, asa ca nu prea am dreptul sa-mi dau cu parerea. Dar cand vad cata prostie zace in unii, imi vine sa ma las de pizda.

Eu cred că tu teai lăsat demult de pizdă

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Bai rapanos bețiv ce esti fa o laba si te culca frustatule care futi doar pe bani obsedatule.

Ti asi spune eu mai multe ce au mai spus fetele la care ai fost.

Prostule incult care esti..intreabale fraiere..ele iti iau banii si iti asculta povestile tale de frustat in dragoste.

Cat despre mama ta imi pare rau ca facut un idiot ca tine.

Dai asa ca o dai bine pleava a societății.

 

Analfabet si țaran ești tu, nu mă intereseaza pe mine ce fuți tu,o poți fute și pe....

 

 

Voi 2 va rog sa incetati acum! Bombo ai 1 warn!

Zi faina!

Bitchy

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...