Sari la conținut

Giulia noua in oras 0754590216


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Stycs ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea! Imi cer scuze ca eram ocupata si nu am respectat programarea doar ca sunt foarte multe persoane care zic ca vin si nu mai vin...si nu mai ai de unde sa stii cine e serios si cine nu! Te mai astept cu mare drag! 😗😗😘

Link spre comentariu
  • Oras:botosani suceava
  • Oras:botosani suceava

Stycs ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea! Imi cer scuze ca eram ocupata si nu am respectat programarea doar ca sunt foarte multe persoane care zic ca vin si nu mai vin...si nu mai ai de unde sa stii cine e serios si cine nu! Te mai astept cu mare drag! 😗😗😘

Ok inteleg k se dau si tepe dar din momentul in care team sunat si am zis k ajung in 10 nu prea aveam cum sa dau teapa!dar in fine e ok k ne.am intalnit pana la urma
Link spre comentariu
  • Oras:botosani suceava
  • Oras:botosani suceava

Foarte multe persoane sunt care zic ca vin in 10 minute...si...in fine. Te pup 😘😗😘😗🤗🤗

Data viitoare vb cele 10 min la tel 😆😆😗😙
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Buna! Am încercat sa te sun in după masa asta in jurul orei 17 dar aveai tel închis. Nu am insistat decât de doua ori. Poate mâine voi avea mai mult noroc, chiar vreau sa ajung la tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

In sfârșit am reuși!!! Am reușit sa ajung la Giulia. Ce pot sa spun, a meritat din plin așteptarea. O super fată cu mult bun simt si cu un ridicat simt al umorului. Nu cred ca exista note pe o scara normala de evaluare pentru ea si pentru întâlnirea reușită din aceasta după masa. Dacă totuși trebuie sa acord note acestea sunt cu siguranța maxime, adică 10+ pe linie, la toate materiile.

De apreciat este locația si faptul ca ai loc de parcare asigurat, nu trebuie sa cauți prin împrejurimi. Nu am sa specific zona deoarce am văzut ca nimeni nu a făcut acest lucru.

Despre domnișoara acum:

Este o persoana puțin rubensiană, dar care arată foarte bine in pielea ei, are niște sâni superbi si mai ales pentru mine, un foarte mult bun simt. De cum am intrat a fost o chimie intre noi, am stat la un pahar de apa, a urmat baita de rigoare din partea mea (domnișoara tocmai făcuse dus), după care am intrat in Locașul de nebunii. Si chiar s-au întâmplat lucruri frumoase aici. Nu voi detalia deoarece nu toată lumea are aceleași gusturi. Eu am fost super încântat de prestația domniței. Chiar i-am propus să-mi facă un abonament. Halatul a fost 250 lei oferiți de mine înaintea ostilitatilor, ea a afirmat ca nu este o problema cu momentul achitării serviciilor, înainte sau după.

Ma gândesc dacă sa o recomand si altora... Sincer nu o recomand, chiar va rog sa nu o vizitați, lasatimi-o mie, eu am promis ca mai revin. Mi-am promis mie in primul rând, prea a fost bine in compania ei.

Link spre comentariu

Salutare la toata lumea, am trecut si eu zilele trecute pe la domnisoara Giulia si-am ramas surprins placut de atitudinea ei, e foarte profi in ceea ce face(stie de toate cum ar veni) adica nu-ti ia banii, si te arunca direct in pat sa ti-o suga si alte chestii, nu te grabeste chiar deloc si chiar ai ce vorbi cu ea..pardon..."fwte" la ea(asta daca te tine pwla" daca nu..stai acasa si lasa-i pe altii. Nu stiu cat o sa stea-n oras, dar e-o prezenta placuta-n orasul nostru si sigur o sa revin la ea..la Giulia si Alice o sa revin cu placere mereu..

 

Locatie: de lux, nimic de comentat..10+ (loc de parcare..discretie..nu ai treaba cu nimeni)

 

Igiena: foarte curata, nimic de reprosat 

 

Normal: 8,9..dar sunt sigur ca n-a fost de 10 din cauza mea, ori din alte cauze oboselii

 

Oral: La oral e foarte atenta si se conformeaza..face ce-i zici.ia mana, pune mana..pui mana..daca ma intelegi ce zic..ia un 9 lejer 

 

Anal: nu presteaza asa ceva, dar nici nu m-a interesat..

 

 

Eu unul chiar o recomand, nu stiu voi...poate am fost eu mai norocos si m-a tratat altfel...per total fata merita un 9+ chiar si mai bine daca ar mai da vreo 4, 5 kg jos, dar sunt sigur ca de la atata sport de performanta o sa reuseasca si lucrul acesta, acestea fiind spuse eu o sa ma retrag la o bere, 2, iar pe seara posibil sa ma apuc de sport din nou! See you soon, Giulia! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...