Sari la conținut

Andreea- Piata Muncii-0754275354


Postări Recomandate

Hello boys! :bye

Numele meu este Andreea :gifs_ojos  ,am 26 ani,1,60 inaltime ,49kg si sunt noua pe acest site.

Serviciile mele sunt- sex oral protejat (cel putin pana ne cunoastem)

                              -sex normal protejat

                              -cunnilingus

                              -anilingus pasiv

                              -fk, cob

                              -masaj de relasare si erotic

                              -69

                              -foot job

                              -mici fantezii

                              -face sitting

Tariful meu este -150 lei / 30 min 

                          -250 lei/ ora cu 2 finalizari

Programul de lucru este de la 10.00 la 21.00 de Luni pana Vineri

 

Va astept cu drag sa petrecem momente placute impreuna!!! :boob  :love

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator evasexy24
Reputație: 0

asta mai are vre-o 2 topice pe aici o sa le caut , pe vremuri presta cu inca o tipa faceau cica Show si prestau pe 50 de lei dar din cate imi aduc aminte erau jalnice cu o atitudine urata 

Buna! Te inseli ... „asta” Andreea, a prestat pe meleaguri straine si este in Romania doar de o luna. Probabil o confunzi cu altcineva :rax2 

  • Like 53
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

Buna! Te inseli ... „asta” Andreea, a prestat pe meleaguri straine si este in Romania doar de o luna. Probabil o confunzi cu altcineva :rax2 

 

Din ce deduc, Andreea e colega cu tine! Corect?

Parca in poza nr. 5 se vede oglindirea unei brunete in geamul din spatele protagonistei... Eva, tu esti fotografa? :snap

Nu mai zic ca parcă te-am vazut si pe tine costumată cu acelasi set de scolariță sexy  :boob

  • Like 26
Link spre comentariu
Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Din ce deduc, Andreea e colega cu tine! Corect?

Parca in poza nr. 5 se vede oglindirea unei brunete in geamul din spatele protagonistei... Eva, tu esti fotografa? :snap

Nu mai zic ca parcă te-am vazut si pe tine costumată cu acelasi set de scolariță sexy  :boob

Buna! Andreea, este prietena mea. Da, eu i-am facut pozele :snappy . Si dragul meu Castellano, scolarita nu am fost niciodata....poate doctorita sau ingeras, iepuras ...fluturas... :teufel . te pup

  • Like 52
Link spre comentariu

Din ce deduc, Andreea e colega cu tine! Corect?

Parca in poza nr. 5 se vede oglindirea unei brunete in geamul din spatele protagonistei... Eva, tu esti fotografa? :snap

Nu mai zic ca parcă te-am vazut si pe tine costumată cu acelasi set de scolariță sexy  :boob

exact . o sa caut poze in arhiva si o sa le pun aici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Andreea sau Eva care din voi este . departe de mine gandul sa va jignesc sau sa va discreditez , in primul rand gusturile cert nu se discuta , dar atitudinea conteaza indiferent de gusturi

 

Ai perfecta dreptate, atitudinea conteaza foarte mult. Eu sunt Eva, iar atitudinea mea este impecabile ( poti verifica topicul meu, vad ca esti cam neincrezator). Dar tu vorbesti despre un om pe care nu-l cunosti, m refer la Andreea.Propun sa-i faci o vizita si dupa aceea sa-ti exprimi parerea. O cunosc pe fata si stiu despre ce vorbesc. Fara suparare. O zi buna iti doresc
  • Like 51
Link spre comentariu
  • Oras:Uniunea Europeana
  • Oras:Uniunea Europeana

Poate sa fie doar o parere personala dar eu zic ca e o tipa dubios de bronzata , mica si urâtă care ar vrea 250 lei pe ora. Baftă la găsit fraieri...pt. ca observ ca in ultimul timp au cam dispărut (ori si-au bagat mintile in cap or au dat faliment). O sa apara maine un client oarecare (cinestie cine o fi) si o sa posteze ceva de genul : Am fost ieri la domnisoara locație: 8 Aspect 10 Gfa 10 bla blabla 10. După care se vor arde 2-3 si cam atat o sa fie . Mark my words

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O tipa a postat anunt, asa ca o sa aiba recenzii. Mark my words. Unele s-ar putea sa fie pozitive, sa nu ziceti ca nu v-am spus. Ce e clar e ca unora s-ar putea sa le placa, altora nu. You can quote me on that. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Hello boys! :bye

Numele meu este Andreea :gifs_ojos  ,am 26 ani,1,60 inaltime ,49kg si sunt noua pe acest site.

Serviciile mele sunt- sex oral protejat (cel putin pana ne cunoastem)

                              -sex normal protejat

                              -cunnilingus

                              -anilingus pasiv

                              -fk, cob

                              -masaj de relasare si erotic

                              -69

                              -foot job

                              -mici fantezii

                              -face sitting

Tariful meu este -150 lei / 30 min 

                          -250 lei/ ora cu 2 finalizari

Programul de lucru este de la 10.00 la 21.00 de Luni pana Vineri

 

Va astept cu drag sa petrecem momente placute impreuna!!! :boob  :love

Draga mea, sigur ca acum se merge pe harneala 150 finalizarea/ 250 ora, pentru ca prosti sunt pe toate drumurile, dar totusi nu crezi sa te supraevalueazi ? :hmmm

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Draga mea, sigur ca acum se merge pe harneala 150 finalizarea/ 250 ora, pentru ca prosti sunt pe toate drumurile, dar totusi nu crezi sa te supraevalueazi ? :hmmm

Buna, dragul meu! Ai fost la mine si consideri ca pentru serviciile oferita acest tarif este prea mare?....NU. ...Fa-mi o vizita si dupa vom vedea daca ma supraevaluez sau este un pret corect. Stiu ca este foarte usor si comod sa stai in fata calculatorului si sa-ti dai cu parerea in necunostinta de cauza dar hai sa fim corecti. Nu sunt aici sa-mi bat joc de oameni. O zi buna iti doresc !!! :love

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...