Sari la conținut

Andreea- Piata Muncii-0754275354


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 15.11.2018 la 9:25, sckippio a spus:

Mi-a venit randul sa-i vina o recenzie si din partea mea - doar vreau sa mai ajung pe la Andreea.

Pentru ca se amanase o alta programare, am decis sa merg la Andreea - eera si aproape,  si mi-a acceptat si ora.

Vazut pe forum, m-a atras cu poza 

post-238529-0-61475900-1538643328.jpg

si am zis "gata, ea e"; ajuns la ea chiar asa imi facuse primirea (ii solicitasem asta) -  ceva frumosbine proportionat, cum am intrat pe usa n-am rezistat si am sarit ca un copil mic la o jucarie mult dorita (bine, eram si eu nedus "la biserica" cam de mult timp).

Eram inghetat asa ca am mers la dus sa ma refresh-uiesc si sa-i dam drumul la actiune.

La intoarcere, imi vennea sa rup totul de pe ea, sa o devorez - fata are tot ce-i trebuie la ea: cur, tzatze (e drept siliconate - nimeni nu-i perfect), putza (e gogosica faina, epilata corespunzator, fara mirosuri... Gustoasa!!!)

 

Cum spuneau colegii mai sus, atuul ei este GFE & FK - e lipicioasa. 

Nu mi-a facut oral - nu prea pot zice ca-mi place, in schimb i-am facut eu ei.

Normal in mai multe pozitii de am chinuit-o pe biata fata - statea cum o puneai.

 

Ca si note - are 10+ de la mine pentru aproape tot; exceptia sunt sanii - ei saracii merita 10 ca se vad si se aseaza bine. Eu ca taranu am strans mai tare de ei si m-a speriat fatuca asta de ajunsesem sa-i mangai ca un bebelus.

 

Totul a decurs normal intr-o atmosfera romantica, muzica nu prea tare nici prea incet, apartamentul curat, singurica, fara graba. 

La final insa, am patit si o rusine (stie Andreea si nu vreau sa o scriu aici pentru a nu da idei) si ea m-a inteles si pentru asta ii multumesc!

 

Acum ca ti-am facut recenzia pot reveni linistit la tine. Aaa si multumesc pentru cadou ;)

Te pup Andreea pe cele 4 buze ale tale . :*:*:*:*

Sper sa ne revedem curand.

 

In 2018 când am fost la Andreea, mi-au rămas mie chiloțeii ei. 

As vrea sa o revăd.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...