Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:_
  • Oras:_

ADORABILA si finuta. Te astept intr-un cadru intim, iti ofer contact intim normal si oral, in diferite pozitii, accept cunnilingus, etc., suna-ma si nu vei regreta intalnirea noastra. Zona 13 Septembrie, 13 Nov 13:31

 

0768.849.447 Bucuresti

Pret: 100L (nu specifica "unitatea de masura")

http://www.anuntul.r...?q="0768849447"

 

Poze verificate pe google:

 

post-11927-0-98423900-1352817490_thumb.jpgpost-11927-0-27705100-1352817495_thumb.jpgpost-11927-0-40878600-1352817499_thumb.jpgpost-11927-0-61942700-1352817503_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am sunat eu acum cateva zile pt. singurul motiv ca sta presteaza foarte aproape de casa(13 septembrie agip).mi-a raspuns o voce atragatoare usor aronganta,mi-a prezentat preturi 100 1/fin sau 150 2/fin,anal de nici un fel,oral protejat cu finalizare doar in cauciuc,nici macar cob.

 

am mai gasit un anunt cu pozele ei :

 

CUPLU dragut, astepti cu nerabdare sa petreci clipe de vis alaturi de noi, suna-ne si fa-ne o vizita, te asteptam in cuibusorul nostru sa ne satisfacem reciproc fanteziile. Zona 13 Septembrie, 13 Nov 13:30

0768.469.585 Bucuresti

 

probabil ca preasteaza si impreuna cu pestele/iubit.... sper sa ii faca cineva o vizita inainte imi fac chef de vecina :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu acum o saptamana , imi pare rau dar pentru faptul ca nu am facut recenzia . Este Blocul din spatele de la Agip , are o parcare mare in fata si locatia este la parter . Intradevar , pretul este de 100lei/o finalizare si 150lei/ora doua finalizari .Gagica este intradevar cea din poze , miniona , cred ca are 1,55 m si 45 kg, Sanii micuti si putin lasati dar la corp arata bine , cred ca nu are mai mult de 23 ani si intradevar spune ca este maritata si o face si in Cuplu dar mai multe detalii nu am intrabat pentru ca nu ma interesa .Locatia destul de frumusica , sa mutat de curand in ea , camera de tortura este sufrageria , care are o canapea de o persoana , asta cam naspa dar a mers . A inceput cu un oral destul de slab dar avand in vedere faptul ca pe mine nu prea ma intereseaza oralul nu ma deranjat , apoi a pus caciulita , a trecut deasupra , pe urma "mama iedului" unde si am finalizat. Eu am platit 100lei pe o finalizare . Acum ce sa spun , si eu m-am dus tot datorita faptului ca este in zona care prestez eu , ca note , Corp 7.5, Oral 6.5 , Locatie 5 datorita canapelei inguste , normal 8. Per total merita doar de un fastfuck nu exceleaza de banii astia !! Stima !! Sper sa nu fii omis ceva , daca da , astept intrebari !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

salutare stimabililor 

 

eram in zona 13 septembrie cu treaba la o ora destul de tarzie pentru a mai gasi ceva decent , gasec anuntul in at si imi spun sa incerc .

 

  Sun la numarul de mai sus imi raspunde o voce simpatica ma ghideaza catre locatie care este situata in spatele  agipului de la intersectia antiaeriana cu 13 septembrie dupa ce in prealabil imi comunica meniul , oral si normal protejat 100ron /fin si 150/h.

 ma prezint la duduia locatie la parterul unui bloc intru intr-o garsoniera modesta ,capreoara  miniona cam 155cm cu tot cu ziar, blonduta dar cu un posterior de toata frumusetea ,ma pofteste in interior ,foarte volubila ,deschisa  vorbea cu mine de parca ne cunosteam de o viata .

pozele sunt reale  in mod cert 

intru ma fac comod fumam o tigare asa de acomodare , imi ofera un prosop ,curat uscat si placut mirositor ,ma duc la baie aici gasesc o incinta imbatranita dar curata .

Ma imbaiez si ma intorc in camera de lucru unde gasesc capreoara in costumul evei asa cum spuneam are un posterior de toata frumusetea la sani este minusul mici si lasati una peste alta ok

Ma intind pe canapeaua extinsa si cum ma futea si o lene  ii transmit ca astazi nu vreau sa fiu prea activ ,o las sa aiba initiativa ,si incepe sa se muleze pe mine cu frecari si sarutari pe tot corpul pana ce soldatelul incepe usor usor sa se trezeasca la viata ,imi pune un balonas si incepe un oral destul de bine executat dar fara prea mari arificii dupa cateva minute ii spun sa se intoarca cu spatele si sa se infiga in soldat care era drepti gata de explorat  cele mai intunecate pesteri ,capreoara se supune si se lasa explorata la un normal destul de ok cu schimbari de ritm si cu un posterior de toata frumusetea pacat ca nu practica si anal ca erademential ,ma rog asta e viata , continuam la normal in pozitia initiala pana la victoria finala , termin in prezervativ pe care  ea il da jos ma igienizeaza cu servatele umede si ramanem intinsi pe canapea pret de cateva minute , dupa regrupare ma ridic ma duc la baie ma igienizez si ma pregatesc de plecare nu inainte de a mai fuma o tigare si a mai  sta cu capreoara la taclale una peste alta in total am stat cam 45-50 min

acum notarea 

Locatie  8

fata      8,5

igiena personala 10 

curatenie locatie 8 

baie 7,5

oral protejat 7,5

normal      9

halat 150/h

gfk     9,5

recomandare: pentru o descarcare decenta e ok 

 raport calitate pret ok 

 

 

 

PS aceasta este parerea mea personala si trebuie tratata ca atare  

 

bafta 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu acum o saptamana , imi pare rau dar pentru faptul ca nu am facut recenzia . Este Blocul din spatele de la Agip , are o parcare mare in fata si locatia este la parter . Intradevar , pretul este de 100lei/o finalizare si 150lei/ora doua finalizari .Gagica este intradevar cea din poze , miniona , cred ca are 1,55 m si 45 kg, Sanii micuti si putin lasati dar la corp arata bine , cred ca nu are mai mult de 23 ani si intradevar spune ca este maritata si o face si in Cuplu dar mai multe detalii nu am intrabat pentru ca nu ma interesa .Locatia destul de frumusica , sa mutat de curand in ea , camera de tortura este sufrageria , care are o canapea de o persoana , asta cam naspa dar a mers . A inceput cu un oral destul de slab dar avand in vedere faptul ca pe mine nu prea ma intereseaza oralul nu ma deranjat , apoi a pus caciulita , a trecut deasupra , pe urma "mama iedului" unde si am finalizat. Eu am platit 100lei pe o finalizare . Acum ce sa spun , si eu m-am dus tot datorita faptului ca este in zona care prestez eu , ca note , Corp 7.5, Oral 6.5 , Locatie 5 datorita canapelei inguste , normal 8. Per total merita doar de un fastfuck nu exceleaza de banii astia !! Stima !! Sper sa nu fii omis ceva , daca da , astept intrebari !!

Buna,sunt Ella,ai fost la mine(MULTUMESC),am citit,recenzia ta si imi pare rau ca ai fost nemultumit de serviciile mele,dar nu uita pe viitor sa te exprimi mai bine,nu intai am facut un oral si apoi am pus caciulita ci TOTUL SE PRACTICA CU EA.....Poti intelege ceea ce doresti tu.......

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...