Sari la conținut

Ellensweetperv69 40759173408


Vizitator ellensweetperv69

Postări Recomandate

Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Sunt curios cum ies analizele domnitei la hepatita B,C, sifilis, HIV, la cate valuri de sperma or fi trecut prin buzele ei.

Asa ca, ce mai comteaza un virus pe care cei sub 30 de ani il pot invinge usor?

Până la momentul de față, ca să stai tu liniștit, sunt 100% negative! Poți face și tu un BTS...e doar 400 lei! :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mie nu mi-au scăzut încasările, pt că eu nu stau în banii ăștia! Am același minim de clienți și prestez la fel...adică îmi fac programul! Și nu e nici o jignire la adresa nimanui...în lumea asta, sunt mai mulți proști,  decat oameni educații...sunt mai mulți saraci, decât bogați! Așa a fost mereu și așa va fi mereu! Din toată treaba asta, eu văd doar o musamalizare, după care se ascunde defapt adevărul! Treaba asta cu virusul, este doar o diversiune, pt a atrage atenția, de la ceea ce s-ar putea afla! Nu cred că așa zisul virus face victime...ci cred că mai degrabă e un experiment eșuat cu ceva chimic, de tip militar...dacă stai să analizezi situația și pui totul cap la cap, o să înțelegi manipularea! 

 

Cand mori mai conteaza ca virusul ala e un experiment sau nu ? Cand mori crezi ca mai conteaza daca se ascunde un adevar sau nu ? Conteaza un lucru, ca daca erai mai atent poate era divers.

Link spre comentariu

Eu as zice ca media de varsta a curvarilor din Iasi e cu mult peste 30 de ani... Cred ca ii numeri pe degetele de la o mana pe cei sub 30.

Fatuca are sub 30.

SI e "desteapta" foc, camioanele mlitare care cara mortii in Italia sunt o simpla manipulare.

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Fatuca are sub 30.

SI e "desteapta" foc, camioanele mlitare care cara mortii in Italia sunt o simpla manipulare.

Păi și toți au murit de coronavirus, nu? :))))))))

Nu te mai uita la televizior prea mult, că o să-ți crească IQ-ul și mai mult! ;)

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Cand mori mai conteaza ca virusul ala e un experiment sau nu ? Cand mori crezi ca mai conteaza daca se ascunde un adevar sau nu ? Conteaza un lucru, ca daca erai mai atent poate era divers.

Atent la ce sau cu ce??? Asta e pandemie psihologică, nimic altceva! În fine, stați în casă, izolați bine ușile și ferestrele, purtați mănuși, măști și ochelari, evntual combinezoane...și nu cumva să aerisiți casă...cel mai important, stați cu ochii în televizor și cu urechile în aparatul de radio! Sper că v-ați făcut provizii...urmează pandemia foametei! :)

Link spre comentariu

Păi și toți au murit de coronavirus, nu? :))))))))

Nu te mai uita la televizior prea mult, că o să-ți crească IQ-ul și mai mult! ;)

Asa, nici de HIV nu moare nimeni, in mod direct, ci de boli asociate.

Ai descoperit cu ca roata nu e patrata.

Ma-ntreb de ce nu crapau aia in Italia de bolile avute, pana la aparitia COVID.

Pentru ca, COVID e catalizatorul.

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Asa, nici de HIV nu moare nimeni, in mod direct, ci de boli asociate.

Ai descoperit cu ca roata nu e patrata.

Ma-ntreb de ce nu crapau aia in Italia de bolile avute, pana la aparitia COVID.

Pentru ca, COVID e catalizatorul.

ȘI de unde știți d-voastră domnu' informator, câți crapau înainte și din ce cauze, ca să faceți un bilanț? Ce sursă folosiți, de sunteți atât de sigur oe spuneți? Ești atât de sigur că "virusul" ăsta omoară și că nu e alta cauza? Chiar nu poate fi toată nebunia asta, doar o diversiune, de a ascunde adevarul? În fine...fiecare cr3de ce vrea și tratează situația ca atare! Mie însă mi se pare curios, că deși "nu există" antidot, sunt totuși persoane tratate și externate dar, nu spune nimeni, că odată tratat, devii și imun...adică nu te mai contaminezi din nou! Hmmm...e cam cusută cu ață, nu?

Păi dacă e tot o gripă, cum susțin medicii...înseamnă că o poți lua din nou, la fel ca orice altă gripă! Deci, cum se ține asta sub control??? Aaa, 2 săptămâni de carantină și ești ca nou! Mie personal, îmi miroase de la o poștă...a manipulare! 

Link spre comentariu

Dar tu de unde stii? Ai discutat intre 2 futaiuri cu capii Noii Ordini Mondiale? :slap2

Stii cate subtipuri de gripa sunt? Stii pentru cate omenirea nu a dezvoltat anticorpi?  Sunt virusi ai gripei foarte periculosi dar cunoscuti de ceva vreme, gen H2N9.

Dar COVID 19 e un virus despre care nimeni nu a stiut nimic. Si nici nu pare sa afle prea repede cate ceva, decat ca poti scapa sau muri la fel de bine.

Link spre comentariu

“ Atent la ce sau cu ce??? Asta e pandemie psihologică, nimic altceva! În fine, stați în casă, izolați bine ușile și ferestrele, purtați mănuși, măști și ochelari, evntual combinezoane...și nu cumva să aerisiți casă...cel mai important, stați cu ochii în televizor și cu urechile în aparatul de radio! Sper că v-ați făcut provizii...urmează pandemia foametei! :)”

 

ca bine spui, pandemie psihologică! 90% din problema este in capul oamenilor, isterie colectiva

trebuie totuși sa ne trăim viata

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Dar tu de unde stii? Ai discutat intre 2 futaiuri cu capii Noii Ordini Mondiale? :slap2

Stii cate subtipuri de gripa sunt? Stii pentru cate omenirea nu a dezvoltat anticorpi?  Sunt virusi ai gripei foarte periculosi dar cunoscuti de ceva vreme, gen H2N9.

Dar COVID 19 e un virus despre care nimeni nu a stiut nimic. Si nici nu pare sa afle prea repede cate ceva, decat ca poti scapa sau muri la fel de bine.

Bine că știu rușii de coronavirus și au in farmacii Abidol 20mg...e curios că în Rusia nu există nici un caz, nu? Cine are tupeu să se pună cu ei? Nimeni!  Încă mai crezi că "virusul" face victime? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ȘI de unde știți d-voastră domnu' informator, câți crapau înainte și din ce cauze, ca să faceți un bilanț? Ce sursă folosiți, de sunteți atât de sigur oe spuneți? Ești atât de sigur că "virusul" ăsta omoară și că nu e alta cauza? Chiar nu poate fi toată nebunia asta, doar o diversiune, de a ascunde adevarul? În fine...fiecare cr3de ce vrea și tratează situația ca atare! Mie însă mi se pare curios, că deși "nu există" antidot, sunt totuși persoane tratate și externate dar, nu spune nimeni, că odată tratat, devii și imun...adică nu te mai contaminezi din nou! Hmmm...e cam cusută cu ață, nu?

Păi dacă e tot o gripă, cum susțin medicii...înseamnă că o poți lua din nou, la fel ca orice altă gripă! Deci, cum se ține asta sub control??? Aaa, 2 săptămâni de carantină și ești ca nou! Mie personal, îmi miroase de la o poștă...a manipulare! 

 

Scrisesem un mesaj mai lung dar putea fi usor interpretabil asa ca am renuntat si inchei spunand doar :        Din cauza celor ca tine vor fi restrictii legale si pe timpul zilei in Romania, este doar o chestie de timp.

Link spre comentariu

Bine că știu rușii de coronavirus și au in farmacii Abidol 20mg...e curios că în Rusia nu există nici un caz, nu? Cine are tupeu să se pună cu ei? Nimeni!  Încă mai crezi că "virusul" face victime? 

Nu face victime, am auzit ca aia din Italia se sinucid de plictiseala.

Acum ca ai amintit de Abidol, sa  ii dau un mesaj premierului Italiei sa afle si el. :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hotel
  • Oras:Hotel

Bine că știu rușii de coronavirus și au in farmacii Abidol 20mg...e curios că în Rusia nu există nici un caz, nu? Cine are tupeu să se pună cu ei? Nimeni!  Încă mai crezi că "virusul" face victime? 

Imi esti simpatica dar iti recomand sa te informezi si din alte surse. Sunt destule cazuri si in Rusia (ai fi surprinsa). Mereu vor exista teorii ale conspiratiei pentru ca omul gandeste dar tine de noi sa ne pastram mintea limpede.

Link spre comentariu

Mai mulţi doctori din Rusia acuză guvernul de muşamalizarea epidemiei de coronavirus din țară

 

Într-un videoclip postat pe YouTube, liderul Uniunii Doctorilor susţine că oficialii din Rusia ascund decesele provocate de noul coronavirus, clasificându-le drept fiind cauzate de pneumonie.

Când planeta se confruntă cu o epidemie de coronavirus, Rusia se confruntă cu o epidemie de pneumonie. Ca de obicei ne confruntăm cu minciunile autorităţilor”, a spus lidera uniunii, Vasilyeva.

Mai mulţi oficiali au negat acuzaţile şi au sugerat că liderul uniunii încercă să discrediteze profesia de medic.

Până în acest moment, în Rusia sunt confirmate oficial 250 de cazuri de infectare şi un singur deces la o populaţie de 145 milioane de oameni.

 

Nici Koreea de Nord nu au cazuri.

Cu propaganda poti face orice, zici ca mor toti de guturai. :laugh2

Iar gugustiucii te cred, uite ce tara mareata, nici virusii nu au curaj sa intre, se deghizeaza in guturai.

  • Like 1
Link spre comentariu

nu am mai găsit nici un topic, deschis (baron?!)(de ce oare?), despre covid 19 (acest elev de liceu, pubertin, spaima fetelor, pe net)

așa ca scriu aici

 

din ce am inteles gripa are mortalitate de 0,1%, covidul tinde cu mortalitatea spre 3%. deci de 30 de ori mai mare. totuși nu este o furtuna intr-un pahar cu apa.

 

dacă deranjez, ma opresc.....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:La capatul ei
  • Oras:La capatul ei

Ellen are dreptate si bts-urile sunt pure conspiratii. Ce zici frumoaso, te bagi la un gang-bang neprotejat cu niste ragazii de-ai nostrii recent intorsi ? Nu-ti fie teama, iei un Abidol 20 mg cu bukake si esti ca noua.

  • Like 3
Link spre comentariu

“nu spune nimeni, că odată tratat, devii și imun...adică nu te mai contaminezi din nou! Hmmm...e cam cusută cu ață, nu?”

 

din păcate nu, nu dă imunitate, poți foarte ușor sa te reinfectezi.

toate sursele mele sunt deschise, din media. nu sunt doctor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...