Sari la conținut

Ellensweetperv69 40759173408


Vizitator ellensweetperv69

Postări Recomandate

Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

 

 
ufffff
 
In Cj sua Buc ajungi ?
 
kiss

 

Eu prestez local, deocamdata nu ma deplasez. Doar intamplator, daca merg undeva unde am un motiv personal, in general! 

De exemplu...din 23 dec pana in 27 dec, voi fi in Timisoara!

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Apreciez interesul vostru pt mine și îmi cer scuze că nu pot mulțumi pe toată lumea! Asta e, sunt doar una iar clone nu pot face!  :shy:

La momentul când vă scriu, într-o pauză de țigară, răsfoiesc și wp-ul...127 de mesaje deja! Zilnic se întâmplă asta...credeți că am cum să răspund tuturor? :shy:

O fac în general după ce-mi închei afectivitatea, la sf zilei...și răspund atâta cât pot! Mulțumesc pt înțelegere și pt răbdare! O zi bună domnilor! :shy:

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Bună ziua domnilor, țin să vă anunț că de astăzi 20 dec. 2019 și până pe 10 ian. 2020...nu voi presta, așa că wp-ul meu va fi închis! Nu voi răspunde nimănui și nu voi face programări! Mulțumesc pt înțelegere și vă doresc Sărbători Fericite!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună ziua domnilor, țin să vă anunț că de astăzi 20 dec. 2019 și până pe 10 ian. 2020...nu voi presta, așa că wp-ul meu va fi închis! Nu voi răspunde nimănui și nu voi face programări! Mulțumesc pt înțelegere și vă doresc Sărbători Fericite!

Sarbatori fericite vecina ...din motive personale nu pot ajunge la tine sper  sa pot ajunge candva la anu poate ne vedem te pup . Sper sa nu fii suparata pe mine o sa mai facem o incercare iti promit.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Bună ziua și la mulți ani pe anul acesta domnilor!  Vă doresc să aveți un an cât mai prosper și să fiți sănătoși!

Țin să vă anunț că am revenit începând de astăzi! Așa că, cine dorește să se bucure de compania mea, este rugat să mă contacteze pe WhatsApp la nr de tel. 0759173408

Vă reamintesc, că programul meu de lucru este de L-V între orele 9.00-16.00!  Vă mulțumesc!

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Acelasi obicei in noul an, telefon inchis  marti, prima zi anuntata ca revenire.

Telefonul nu este inchis, ci doar nr in cauza si asa va ramane cel mai probabil!! De ce? Pt ca treaba e foarte simpla si am precizat de mai multe ori...WhatsApp!!!

Daca as folosi nr de tel si nu aplicatia, ar trebui sa ma fac centralista sau sa-mi iau secretara! Asa ca, dragilor, folositi tehnologia, ca de aia a fost creata! Cam toti clientii ii am de pe WhatsApp...acolo imi lasa fiecare mesaj iar eu le raspund si stabilim o intalnire! Cei drept, nu pot raspunde imediat, ca na, poate sunt in...prestez! Iar pt cei care sunteti nemultumiti, eveitati-ma, sunt atatea fete care abia astepta sa le treceti pragul, dc sa pierdeti timpul pt mine? Numai bine domnilor!

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

ellensweetperv69, eu zic sa iti faci un site cu aplicatie de programari si prezentarea ofertei daca esti asa cautata :))

Intentionez sa fac asta in viitorul apropiat! 

Link spre comentariu

Telefonul nu este inchis, ci doar nr in cauza si asa va ramane cel mai probabil!! De ce? Pt ca treaba e foarte simpla si am precizat de mai multe ori...WhatsApp!!!

Daca as folosi nr de tel si nu aplicatia, ar trebui sa ma fac centralista sau sa-mi iau secretara! Asa ca, dragilor, folositi tehnologia, ca de aia a fost creata! Cam toti clientii ii am de pe WhatsApp...acolo imi lasa fiecare mesaj iar eu le raspund si stabilim o intalnire! Cei drept, nu pot raspunde imediat, ca na, poate sunt in...prestez! Iar pt cei care sunteti nemultumiti, eveitati-ma, sunt atatea fete care abia astepta sa le treceti pragul, dc sa pierdeti timpul pt mine? Numai bine domnilor!

De ce atata agresivitate ca sa comunici ca faci programari DOAR pe whatsapp?

Am discutat si la telefon altadata, de aia te sunasem.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

De ce atata agresivitate ca sa comunici ca faci programari DOAR pe whatsapp?

Am discutat si la telefon altadata, de aia te sunasem.

A fost doar raspunsul meu, la frustrarea ta, nimic mai mult!

Am dat de multe ori aici, detalii despre programul meu de lucru si despre conditiile in care comunic si fac programari...insa pe cei mai multi nu va intereseaza! Incerc sa impac pe toata lumea, insa oricat as incerca, tot nemultumiti sunteti! Pt mine, toti sunteti egali, nu fac diferente si nici favoruri! Asa ca, cine considera ca nu-mi fac treaba cum trebuie iar comunicarea mea lasa de dorit...rog sa nu ma mai contacteze si sa nu-si mai piarda timpul cu mine! O seara buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

De ce atata agresivitate ca sa comunici ca faci programari DOAR pe whatsapp?

Am discutat si la telefon altadata, de aia te sunasem.

Nu înțeleg care e problema ta sau a celorlalți useri de pe aici care se plang de programarile de pe WhatsApp, eu cand am vrut sa o vizitez m-am înțeles chiar foarte usor cu ea pe WhatsApp.
Link spre comentariu

A fost doar raspunsul meu, la frustrarea ta, nimic mai mult!

Am dat de multe ori aici, detalii despre programul meu de lucru si despre conditiile in care comunic si fac programari...insa pe cei mai multi nu va intereseaza! Incerc sa impac pe toata lumea, insa oricat as incerca, tot nemultumiti sunteti! Pt mine, toti sunteti egali, nu fac diferente si nici favoruri! Asa ca, cine considera ca nu-mi fac treaba cum trebuie iar comunicarea mea lasa de dorit...rog sa nu ma mai contacteze si sa nu-si mai piarda timpul cu mine! O seara buna!

Ma gandeam sa-ti dau un raspuns elaborat, dar cum vad ca esti si nesimtita, nu doar agresiva in raspunsuri, simt  ca mi-as pierde timpul cu tine incercand sa educ o prostituata, iti spun doar atat: ciocu' mic si tuguiat dupa forma pulii!

Vezi de programarile tale, eu imi vad de programul meu, nu tin neaparat sa te vad.

  • Like 3
Link spre comentariu

(Nu înțeleg care e problema ta sau a celorlalți useri de pe aici care se plang de programarile de pe WhatsApp...,) eu cand am vrut sa o vizitez m-am înțeles chiar foarte usor cu ea pe WhatsApp.

Asa trebuia sa sune postarea ta, simplu si la obiect,

Trebuia sa te intrebi si de problemele me? NU! Pune mana si fute ceva, cacanare, si nu mai freca pula pe forum.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu înțeleg care e problema ta sau a celorlalți useri de pe aici care se plang de programarile de pe WhatsApp, eu cand am vrut sa o vizitez m-am înțeles chiar foarte usor cu ea pe WhatsApp.

Unde e recenzia ?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!

Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Ma gandeam sa-ti dau un raspuns elaborat, dar cum vad ca esti si nesimtita, nu doar agresiva in raspunsuri, simt  ca mi-as pierde timpul cu tine incercand sa educ o prostituata, iti spun doar atat: ciocu' mic si tuguiat dupa forma pulii!

Vezi de programarile tale, eu imi vad de programul meu, nu tin neaparat sa te vad.

Mda..."Dacă ataci replica unui prost, riști să te trezești cu prostul în discuție!" Greșeala mea!  

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mda..."Dacă ataci replica unui prost, riști să te trezești cu prostul în discuție!" Greșeala mea!

 

Se pare că depășești limita bunului simț!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Mda..."Dacă ataci replica unui prost, riști să te trezești cu prostul în discuție!" Greșeala mea!  

Doar atat poti?

 

Parca erai ocupata cu clientii de nu aveai timp sa raspunzi la un apel sau SMS, nu mai pierde timpul si cu mine pe forum.

 

 

Mai bine prost decat sa sug pula pe bani.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Se pare că depășești limita bunului simț!

Se pare că am tupeul să spun lucrurilor pe nume, într-o lume, care se crede a fi...a bărbaților! Și dacă eu am depășit limita bunului simț, deși nu văd unde...atunci el ce a făcut? Mi-a făcut un compliment? Faptul că mi-am ales această meserie, pt că în primul rând îmi place, nu dă dreptul nimănui să mă judece sau să-mi vb urât...nu permit asta! Mă respecți, te respect...dacă nu,, te tratez la fel cum o faci!  Nu sunt o prefăcută și nici prostuța aia naivă! Sunt o femeie matură și echilibrată iar cei care mă cunosc, știu cu cine stau de vorbă! Am încheiat discuția, nu intru în polemică... O zi bună domnilor! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...