Sari la conținut

ranyamistress 0765355885


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov

Si eu am patit la fel. De obicei cele care nu sunt serioase cu programarile si raspunsurile nu sunt  nici la servicii. Mie nu mi-a respectat ora stabilita. Si nu am mai putut merge la ea la ora care putea pt ca eram in contra timp eu fiind din alt oras. I-am si dat blok pt faza asta😂 problema este ca nici nu m-a anuntat. Daca m ar fi anuntat ca a intervenit ceva era totul ok

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj/Oradea
  • Oras:Cluj/Oradea
La 10.11.2023 la 21:12, unuunu1 a spus:

Da, pentru ca in general am vazut preturi mai mari pentru acest serviciu😁

Mergi cu incredere, e ce trebuie, faptul ca are un pret rezonabil arata inca odata ca ii si face placere sa faca treaba asta.

Pacat ca nu prea mai vine la cj....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Aceasta fata este colega de locatie cu Sarlota de la lux. Dar de obicei nu sunt amandoua in apartament. Mi-a povestit Sarlota ca o mai solicita uneori aceasta fata sa participe la unele sesiuni dar in rol secondar gen ca nu are o aplecare asa mare pentru a face dominare dar poate contribui foarte bine ca vioara a doua . Ar fi o experienta interesanta mai ales pentru cei care vor sa fie dominati de doua fete si sa primeasca si sex. Sarlota find o tipa foarte misto.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

Am fost de curând la Stăpâna Karina si totul a fost ffff bine.

Comunicarea a fost pe WhatsApp, e ok.

Locația e la piața Maria Rosetti, ușor de ajuns si găsești si loc de parcare.

Stăpâna Karina este o fata superba si știe sa se facă plăcută din prima secunda si este de asemenea foarte serviabila. Deține un studiu cu multe accesorii iar lumina difuza din studio, de culoare roșie, creează un cadru romantic.

Știe sa te asculte, nu te întrerupe, da din contra știe sa puncteze elementele cheie din cadrul ședinței. Ședința se desfășoară întocmai așa cum s-a stabilit.

Tot timpul ținuta ei este sexy, provocatoare, poate fi dura dar si blândă. Te lasă sa o atingi, sa o pupi dar in același timp te trezești  legat si devii sclavul ei.

Fiecare ședința e unica, se vede ca are multa experiență si știe cum sa o folosească. Detaliile sedintei, clipele de plăcere si suferință rămân intre Stăpână si sclav.

O recomand cu încredere si fără ezitare.

Fiind prima postare e forum s-ar putea interpreta in multe moduri, dar o știu pe Stăpână de când avea studioul pe strada Dunavăț.  

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 10 ore, Cris1951 a spus:

Buna,

Am fost de curând la Stăpâna Karina si totul a fost ffff bine.

Comunicarea a fost pe WhatsApp, e ok.

Locația e la piața Maria Rosetti, ușor de ajuns si găsești si loc de parcare.

Stăpâna Karina este o fata superba si știe sa se facă plăcută din prima secunda si este de asemenea foarte serviabila. Deține un studiu cu multe accesorii iar lumina difuza din studio, de culoare roșie, creează un cadru romantic.

Știe sa te asculte, nu te întrerupe, da din contra știe sa puncteze elementele cheie din cadrul ședinței. Ședința se desfășoară întocmai așa cum s-a stabilit.

Tot timpul ținuta ei este sexy, provocatoare, poate fi dura dar si blândă. Te lasă sa o atingi, sa o pupi dar in același timp te trezești  legat si devii sclavul ei.

Fiecare ședința e unica, se vede ca are multa experiență si știe cum sa o folosească. Detaliile sedintei, clipele de plăcere si suferință rămân intre Stăpână si sclav.

O recomand cu încredere si fără ezitare.

Fiind prima postare e forum s-ar putea interpreta in multe moduri, dar o știu pe Stăpână de când avea studioul pe strada Dunavăț.  

Ce mizerie de recenzie 😭

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 4/16/2024 at 12:52 AM, unuunu1 said:

Ce mizerie de recenzie 😭

Fiecare cu părerea lui.

Ai putea sa faci propria ta recenzie. Asta daca ai fost.

Așa cum am zis clipele de plăcere si suferință rămân intre Stăpână / asistenta si sclav. 

Am avut norocul ca la ședințe sa participe si colega ei. Ședințele au durat mai mult decât timpul alocat ședinței. Nu sta cu ochii ceas si se implica in ceea ce face. 

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 3 ore, Cris1951 a spus:

Fiecare cu părerea lui.

Ai putea sa faci propria ta recenzie. Asta daca ai fost.

Așa cum am zis clipele de plăcere si suferință rămân intre Stăpână / asistenta si sclav. 

Am avut norocul ca la ședințe sa participe si colega ei. Ședințele au durat mai mult decât timpul alocat ședinței. Nu sta cu ochii ceas si se implica in ceea ce face. 

 

 

Foarte tare.Si mie mi-a zis odata dupa sedinta ca i pare rau ca nu era si colega ei la locatie,,ca o chema si pe ea sa participe.Din pacate nu am avut norocul de cate ori am fost sa fie si ea. Poti sa descrii sedinta cu ambele?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...