Sari la conținut

0770407605 milfa


Postări Recomandate

Am fost eu astăzi la dameză e cu capul rau cel puțin 20 de minute doar de vorba plus ca am întrebat-o dacă finalizarea o face orala si a zis ca nimeni nu si a dat drumul in gurita ei . App care va mai duceți sa ii spuneti ca are păsărica de export ca asa i a zis ginecologul

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

AÅŸa a zis? Că nu ÅŸi-a dat nimeni drumul în gurița ei? Păi numai de la mine a înghițit vreo câteva duzine de copii cruzi😂! Treaba e să ÅŸtii cum să o iei. Ptr ceva parale în plus, uită că e la "dietă"😂! Eu am zis "pas" de ceva vreme. E "plecată" de-a binelea cu sorcova!

Link spre comentariu

AÅŸa a zis? Că nu ÅŸi-a dat nimeni drumul în gurița ei? Păi numai de la mine a înghițit vreo câteva duzine de copii cruzi😂! Treaba e să ÅŸtii cum să o iei. Ptr ceva parale în plus, uită că e la "dietă"😂! Eu am zis "pas" de ceva vreme. E "plecată" de-a binelea cu sorcova!

😂😂😂😂🤣
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Nu merita jegoasa cu ea in telefon ajung la scara imi spune la cat sa sun la interfon sun imi inchide telu nu deschide. Astept 10 min sun iara la interfon iar nu raspunde . In doua cuvinte caracter de centurista jegoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...