Sari la conținut

xlordd

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Saptamana trecuta, plictisit de moarte in urma pierderii jobului, dar cu ceva finante ramase, sa-mi ajunga pana dupa Craciun, frunzaream AT-ul in cautare de un masaj profesional, caci aveam o durere teribila de spate si tare as fi dorit sa gasesc pe cineva care sa-mi rezolve junghiurile direct la mine acasa.

Anuntul suna cam asa:

ALEXANDRA, 26 de ani, experienta 8 ani, ofer masaj de relaxare, intretinere fara tente erotice, doamnelor si domnilor, masaj de relaxare la domiciliul dvs., in Bucuresti si jud. Ilfov 0732.788.097

Locatia: la mine acasa, prosop curat, dar putin jerpelit, gel de dus Nivea, apa calda, imi dau nota 9.

Fata: Ca aspect, e tinerica, draguta, cam cati ani zice si in anunt, blonda, cu parul lung, skinny, timida putin la venire, dar vorbareata, dupa un pic de introducere. A sosit la timp, la ora stabilita, cred eu cu masina personala. Nu are poze pe AT, de teama sa nu o recunoasca cineva, dar i-am spus ca ar face bine sa-si puna, pentru ca o poza face mai mult decat o mie de cuvinte. Evident, alea reale, nu luate de pe net. Nota 8+.

Servicii: Presteaza un masaj de relaxare profesional chiar bun de tot. Nu sunt chiar novice in ale masajului, am mai facut masaj si la domiciliul meu si la saloane/maseuze independente, deci am cu ce sa compar. Ca timp de lucru dureaza cam o ora pe spate, dar eu am vrut sa-mi faca si pe fata, caci asa bine nu m-am mai simtit demult. Din pacate pentru mine, mi-a pus prosopul in zona genitala si nu a vrut sub nici o forma sa imi maseze si partenerul. Dar tipa este foarte sociabila si chiar mi s-a parut ca isi da silinta.Desi micuta m-a apasat suficient de tare la masajul de relaxare incat sa ma detensionez. Tipa mi-a povestit ca este din "garda veche", a lucrat in saloane de vreo 8 ani, de pe vremea cand masajul chiar era masaj si nu frecangeala de 2 lei. Insa momentan este decisa sa nu mai faca masaj erotic, cel putin pentru o perioada, intrucat am inteles ca are si un bebe mic acasa.

Sper ca voi puteti sa o convingeti de mai mult. Pentru mine a fost un masaj de relaxare foarte bun, la un pret imbatabil, as spune.

Halatul: 70 lei 1h. Am platit la sfarsit pentru o ora jumate 100 lei.

Cu siguranta, o voi mai chema si chiar o recomand, de aceea am si postat o recenzie despre ea, desi nu face masaj erotic sau sex. Sper ca nu am gresit. Daca e nevoie de ceva in plus sau aveti intrebari, va stau la dispozitie.

Saptamana trecuta, plictisit de moarte in urma pierderii jobului, dar cu ceva finante ramase, sa-mi ajunga pana dupa Craciun, frunzaream AT-ul in cautare de un masaj profesional, caci aveam o durere teribila de spate si tare as fi dorit sa gasesc pe cineva care sa-mi rezolve junghiurile direct la mine acasa.

Anuntul suna cam asa:

ALEXANDRA, 26 de ani, experienta 8 ani, ofer masaj de relaxare, intretinere fara tente erotice, doamnelor si domnilor, masaj de relaxare la domiciliul dvs., in Bucuresti si jud. Ilfov 0732.788.097

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...