Sari la conținut

Alyna in vizita la voi-0721061652


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

salutare,

 

Am fost astazi la Alyna (dupa o programare facuta ieri). Ajuns in locatie, stat la povesti un pic apoi am mers la dus.

 

Revenit in camera, a inceput actiunea unde am avut parte de pachet complet.  Alyna se implica total in actiune.

 

De revenit . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

salutare,

 

Am fost astazi la Alyna (dupa o programare facuta ieri). Ajuns in locatie, stat la povesti un pic apoi am mers la dus.

 

Revenit in camera, a inceput actiunea unde am avut parte de pachet complet.  Alyna se implica total in actiune.

 

De revenit . 

Multumesc pentru vizita :hug1  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Ar fii bn sa raspunzi si la telefon. Avatgarden 3 unde ...egretei ?

Dragul meu daca sunt ocupata...... crezi pot sa iti raspund la tel?punete tu in locul celui care este cu mine,sa vedem daca iti convine sa raspund in momentul in care sunt calare pe tine,deci despre ce vorbim?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Deci pe unde te gasesc ?

Tu...ai auzit de cuvantul "DISCRETIE"???

Sun-o!!! Este o doamna si daca o sa stabilesti o intalbire, vei afla si strada si nr blocului si nr apartamentului...doar nu crezi ca o sa le scrie aici!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Buna ziua

Pentru ca multi dintre voi nu stiu serviciile mele,am sa le actualizez:oral(protejat sau neprotejat).normal si anal protejate obligatoriu,cadoul este 200lei per ora iar programul:10.00-22.00,programarile se fac telefonic si confirmate cu 30 min inainte de ora stabilita

Va doresc o dupa amiaza placuta

post-408-0-63573700-1530023304_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Buna , o poza mai recenta se poate?  (ai amintit mai sus ca nu mai esti blonda :D )

Buna ,am pus mai sus poze,((ai amintit mai sus ca nu mai esti blonda )aceasta postare este de anul trecut cand eram castanie offffffffffffffffffffffffffffffffffffffff nu ai fost atent deloc :laugh2  :laugh2  :laugh2 ,acum sunt blonda

post-408-0-89840500-1530111132_thumb.jpg

post-408-0-12252400-1530111339_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...