Sari la conținut

Transexuala reala o vizita prin Sibiu ??


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

Ținând cont ca ieri am avut sedinta cu laser la fata. Si astazi am pus o poza in care nici macar nu sunt machiata cred ca este normal sa se vada o umbra. Dar la cat esti tu de Chior nu ai de unde sa stii aceste aspecte. Macar razi de prostia ta exact ca si zicala " cere-i prostului ce n-are ".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven

ando nu are rost se vede limpede ca ai barba,mereu te scuzi ba ca tratamentul nu stiu ce ba ca laseru nu stiu care si as amai departe ,are dreptate omul si mai ales esti foarte vulgara ,nu stiu cum dracu atrageti clientii eu unu m-as abtine, nu ca poate nu ti-as face nimic dar atitudinea la tine cam lasa de dorit

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

ASA VILGARA CUM SUNT PT TINE PROBABIL CA IS PREA DULCE SI PLINA DE PASIUNE PT ALTII

ando nu are rost se vede limpede ca ai barba,mereu te scuzi ba ca tratamentul nu stiu ce ba ca laseru nu stiu care si as amai departe ,are dreptate omul si mai ales esti foarte vulgara ,nu stiu cum dracu atrageti clientii eu unu m-as abtine, nu ca poate nu ti-as face nimic dar atitudinea la tine cam lasa de dorit

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

Nu ai cum sa fii dulce cu toti.

Sunt persoane care se asteapta sa le Vb la toti frumos si la tel dar chiar nu ai cum ca dupa 50 de telefoane la apelul cu nr 51 sa rasp cu aceeași tonalitate ca la primul apelant si sa pui aceeași placa de servicii care de fapt serviciile si tarifele sunt trecute pe anunț.

Sunt drăguța si calda cu cei care ma vad real. Niciodata nu mi-am grăbit partenerul cum fac altele. La mine tot timpul majoritatea au stat peste timpul plătit. La mine nu a contat ca mia platit omul la finalizare si a stat o ora pt ca atata timp cat ma simt bine cu cei ce stiu sa vorbeasca frumos chiar nu are rost săi dau afara dupa 2 min de sex.

Sunt multi care vin si pt conversatie nu toata lumea vine sa se futa sau sa futa.

Sexul fara conversatie este la fel ca Dragostea fara preludiu. Rezultatul fara efect si cu un gust amar.

De aceea prefer sa ma vad cu persoanele care nu vin la sex sportiv sau pe graba.

Prefer preludiul.

Săruturile.

Mângâierile.

Atingerile.

Si la final sex.

Iar când deja ai parte de toate aceste aspecte credeți-mă ca 5 minute de sex in extaz este de o mie de ori mai placut decat o ora de monotonie.

................................................

Majoritatea care citesc comentariile mele fug ca dracu de tămâie.

Nu is nici 2% ceea ce scrie in ele pentru ca nu am ajuns sa ma fut pe recenzii ca altele.

Niciodata nu mi-am rugat partenerii sa lase comentariu ce a facut cu mine sau cum am in casa.

Sa fim seriosi nu asta conteaza.

O persoana care ma vrea si vrea ceva de la mine suna si vine nu sta pe acest forum sa vada toate aberațiile scrise de altii.

 

Începând de astazi mai exact de diseara si pana in Weekend pot fi găsită la Sibiu pt cei care doresc ceva de calitate.

Va pup si va doresc o zi cat mai placuta.

Anda Buze

post-236963-0-15961000-1501487915_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Nu ai cum sa fii dulce cu toti.

Sunt persoane care se asteapta sa le Vb la toti frumos si la tel dar chiar nu ai cum ca dupa 50 de telefoane la apelul cu nr 51 sa rasp cu aceeași tonalitate ca la primul apelant si sa pui aceeași placa de servicii care de fapt serviciile si tarifele sunt trecute pe anunț.

Sunt drăguța si calda cu cei care ma vad real. Niciodata nu mi-am grăbit partenerul cum fac altele. La mine tot timpul majoritatea au stat peste timpul plătit. La mine nu a contat ca mia platit omul la finalizare si a stat o ora pt ca atata timp cat ma simt bine cu cei ce stiu sa vorbeasca frumos chiar nu are rost săi dau afara dupa 2 min de sex.

Sunt multi care vin si pt conversatie nu toata lumea vine sa se futa sau sa futa.

Sexul fara conversatie este la fel ca Dragostea fara preludiu. Rezultatul fara efect si cu un gust amar.

De aceea prefer sa ma vad cu persoanele care nu vin la sex sportiv sau pe graba.

Prefer preludiul.

Săruturile.

Mângâierile.

Atingerile.

Si la final sex.

Iar când deja ai parte de toate aceste aspecte credeți-mă ca 5 minute de sex in extaz este de o mie de ori mai placut decat o ora de monotonie.

................................................

Majoritatea care citesc comentariile mele fug ca dracu de tămâie.

Nu is nici 2% ceea ce scrie in ele pentru ca nu am ajuns sa ma fut pe recenzii ca altele.

Niciodata nu mi-am rugat partenerii sa lase comentariu ce a facut cu mine sau cum am in casa.

Sa fim seriosi nu asta conteaza.

O persoana care ma vrea si vrea ceva de la mine suna si vine nu sta pe acest forum sa vada toate aberațiile scrise de altii.

 

Începând de astazi mai exact de diseara si pana in Weekend pot fi găsită la Sibiu pt cei care doresc ceva de calitate.

Va pup si va doresc o zi cat mai placuta.

Anda Buze

civilizat spus...

Link spre comentariu

Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Nu ai cum sa fii dulce cu toti.

Sunt persoane care se asteapta sa le Vb la toti frumos si la tel dar chiar nu ai cum ca dupa 50 de telefoane la apelul cu nr 51 sa rasp cu aceeași tonalitate ca la primul apelant si sa pui aceeași placa de servicii care de fapt serviciile si tarifele sunt trecute pe anunț.

Sunt drăguța si calda cu cei care ma vad real. Niciodata nu mi-am grăbit partenerul cum fac altele. La mine tot timpul majoritatea au stat peste timpul plătit. La mine nu a contat ca mia platit omul la finalizare si a stat o ora pt ca atata timp cat ma simt bine cu cei ce stiu sa vorbeasca frumos chiar nu are rost săi dau afara dupa 2 min de sex.

Sunt multi care vin si pt conversatie nu toata lumea vine sa se futa sau sa futa.

Sexul fara conversatie este la fel ca Dragostea fara preludiu. Rezultatul fara efect si cu un gust amar.

De aceea prefer sa ma vad cu persoanele care nu vin la sex sportiv sau pe graba.

Prefer preludiul.

Săruturile.

Mângâierile.

Atingerile.

Si la final sex.

Iar când deja ai parte de toate aceste aspecte credeți-mă ca 5 minute de sex in extaz este de o mie de ori mai placut decat o ora de monotonie.

................................................

Majoritatea care citesc comentariile mele fug ca dracu de tămâie.

Nu is nici 2% ceea ce scrie in ele pentru ca nu am ajuns sa ma fut pe recenzii ca altele.

Niciodata nu mi-am rugat partenerii sa lase comentariu ce a facut cu mine sau cum am in casa.

Sa fim seriosi nu asta conteaza.

O persoana care ma vrea si vrea ceva de la mine suna si vine nu sta pe acest forum sa vada toate aberațiile scrise de altii.

 

Începând de astazi mai exact de diseara si pana in Weekend pot fi găsită la Sibiu pt cei care doresc ceva de calitate.

Va pup si va doresc o zi cat mai placuta.

Anda Buze

mare grija cei din Sibiu ca Anda asta e un perucat
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...