Sari la conținut

Crystyna 0753426494


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare baieti nu stiu daca merita sa va certati cu fata. daca nu va convine, nu mai mergeti si asta este. Toata balacareala asta nu cred ca isi are rostul.

Flaviu ai fost ma la ea ??da nu se cearta ma nimeni...decat doua fantome prin servare

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare baieti nu stiu daca merita sa va certati cu fata. daca nu va convine, nu mai mergeti si asta este. Toata balacareala asta nu cred ca isi are rostul.

Asa le-am spus si eu ...dar nu ma deranjeaza.nimeni nu este perfect in lumea asta....

:*:*:*

Link spre comentariu
  • Oras:insulele virgine
  • Oras:insulele virgine

ADEVĂRUL DESPRE CRISTINA

AM CONSTATAT CA FEMEIA NU ARE NICIO TREABA CU PROSTITUTIA, ESTE PUSA PE JMEN, LA TRECEREA TIMPULUI IMPLICARE TINDE SPRE ZERO, PESTELE EI GEORGE ESTE DEFAPT SI IUBITUL EI CARE A BAGAT-O LA TREABA, OMUL STA SI EL TOT LA TRECEREA TIMPULUI LA STANLEYBET CAT EA PRESTEAZA CU O COLA IN FATA, O TIGARA LA APARAT AȘTEPTÂND JACKPOTUL

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ADEVĂRUL DESPRE CRISTINA

AM CONSTATAT CA FEMEIA NU ARE NICIO TREABA CU PROSTITUTIA, ESTE PUSA PE JMEN, LA TRECEREA TIMPULUI IMPLICARE TINDE SPRE ZERO, PESTELE EI GEORGE ESTE DEFAPT SI IUBITUL EI CARE A BAGAT-O LA TREABA, OMUL STA SI EL TOT LA TRECEREA TIMPULUI LA STANLEYBET CAT EA PRESTEAZA CU O COLA IN FATA, O TIGARA LA APARAT AȘTEPTÂND JACKPOTUL

Bai nebunule cine plm are ma peste.

Vezi in plm cu "reclama " vad k daca nu iti convine ca sunt femei care sunt in stare sa puna pozele ei pe un site.

Hamsia dracu ce esti ...imi este mila de voi ma saracilor.

Daca va pleaca femeile nici de apa nu o sa mai aveti bani.

Stai in banca ta linistit si investeste in tentativele tale de femei ce le ai.

Stai si imi numeri clientii , esti invidios k mie fata imi permite sa pun poze adevarate.

Vai de plm esti si te mai consideri barbat :))

Iar o femeie se poate numi curva desteapta atunci cnd face banii pe pielea ei nu ca stricatele voastre

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bun baiat George asta . Da ma intreb eu  de ce este asta asa fraiera , ce , nu se gasea o pula si pentru curu lu' Georgel ?

Crystyno , o poza cu popou lu Georgica se poate ?

Care georgica mai nene ...ca nenea are cont nou si a mai lasat la o fata tot niste aberatii ieftine ca el
Link spre comentariu
  • Oras:insulele virgine
  • Oras:insulele virgine

Bai nebunule cine plm are ma peste.

Vezi in plm cu "reclama " vad k daca nu iti convine ca sunt femei care sunt in stare sa puna pozele ei pe un site.

Hamsia dracu ce esti ...imi este mila de voi ma saracilor.

Daca va pleaca femeile nici de apa nu o sa mai aveti bani.

Stai in banca ta linistit si investeste in tentativele tale de femei ce le ai.

Stai si imi numeri clientii , esti invidios k mie fata imi permite sa pun poze adevarate.

Vai de plm esti si te mai consideri barbat :))

Iar o femeie se poate numi curva desteapta atunci cnd face banii pe pielea ei nu ca stricatele voastre

PUNCTUL 1 . NU ITI ASCUNZI FAȚA, NU PENTRU CA ESTI TU VREO FRUMOASA, PENTRU A NU AVEA VIITORI CLIENTI UN SOC PREA MARE CAND TE VAD

 

PUNCTUL 2 . VORBESTI PREA MULT CU "PULA MEA" ASTE PENTRU CA AI, ESTI DOAR ALT PROXENET CARE SCRIE DE PE CONTUL PROSTITUATEI

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

PUNCTUL 1 . NU ITI ASCUNZI FAȚA, NU PENTRU CA ESTI TU VREO FRUMOASA, PENTRU A NU AVEA VIITORI CLIENTI UN SOC PREA MARE CAND TE VAD

PUNCTUL 2 . VORBESTI PREA MULT CU "PULA MEA" ASTE PENTRU CA AI, ESTI DOAR ALT PROXENET CARE SCRIE DE PE CONTUL PROSTITUATEI

La cate puli sug ziua imi permit sa vorbesc numai cu plm .

Am de toate marimile nebunule.

Nu am avut nu am si nici nu o sa am vreodata peste sau hamsie cum esti tu.

Si nu ma consider vreo printesa dar am curaj si tupeu sa ies in lume cu fata mea

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...