Sari la conținut

Crystyna 0753426494


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La cate puli sug ziua imi permit sa vorbesc numai cu plm .

Am de toate marimile nebunule.

Nu am avut nu am si nici nu o sa am vreodata peste sau hamsie cum esti tu.

Si nu ma consider vreo printesa dar am curaj si tupeu sa ies in lume cu fata mea

Ti-am dat +1 la proba scrisa, ca meriti, abia astept sa te vad la proba practica ...  :blowj0b

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce era de spus, am spus, altfel n-as fi facut mentiunea.

Iti garantam ca cei care au stat cu noi au plecat foarte fericiti...dar tu nici in cele mai frumoase vise nu o sa ai ma macar una din noi :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce era de spus, am spus, altfel n-as fi facut mentiunea.

Iti garantam ca cei care au stat cu noi au plecat foarte fericiti...dar tu nici in cele mai frumoase vise nu o sa ai ma macar una din noi :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce era de spus, am spus, altfel n-as fi facut mentiunea.

Iti garantam ca cei care au stat cu noi au plecat foarte fericiti...dar tu nici in cele mai frumoase vise nu o sa ai ma macar una din noi :))

Ti-am dat +1 la proba scrisa, ca meriti, abia astept sa te vad la proba practica ...  :blowj0b

Hmmm...asta a fost proba scrisa ...te astept cu nota ptr oral si practica

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce era de spus, am spus, altfel n-as fi facut mentiunea.

Iti garantam ca cei care au stat cu noi au plecat foarte fericiti...dar tu nici in cele mai frumoase vise nu o sa ai ma macar una din noi :))

Ti-am dat +1 la proba scrisa, ca meriti, abia astept sa te vad la proba practica ...  :blowj0b

Hmmm...asta a fost proba scrisa ...te astept cu nota ptr oral si practica

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

ADEVĂRUL DESPRE CRISTINA

AM CONSTATAT CA FEMEIA NU ARE NICIO TREABA CU PROSTITUTIA, ESTE PUSA PE JMEN, LA TRECEREA TIMPULUI IMPLICARE TINDE SPRE ZERO, PESTELE EI GEORGE ESTE DEFAPT SI IUBITUL EI CARE A BAGAT-O LA TREABA, OMUL STA SI EL TOT LA TRECEREA TIMPULUI LA STANLEYBET CAT EA PRESTEAZA CU O COLA IN FATA, O TIGARA LA APARAT AȘTEPTÂND JACKPOTUL

Dragule cred ca te a încurcat cristina rău acolo in zona,esti si tu o mini hamsie dar nu iti merge asa ca stai calm in banca ta daca nu vrei sa intri in polemici cu amândouă
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Dragul meu nu cred ca vrei sa intrăm in polemici amândoi,asa ca nu mai vorbi daca nu cunosti

 

nerva traian , blocul de langa banca, intrarea pe partea opusa bancii , etaj inferior , camera in partea dreapta , mobilata minim cu un pat cu rafturi deasupra , pozele te ajuta insa diferenta este mare , sani aproape inexistenti, cu o compresa rece se rezolva pana dimineata , mai departe .....nu recomand.

 

PS cu asta am inchis discutia cu voi , deja v-am acordat prea multa atentie.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...