Sari la conținut

Crystyna 0753426494


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Tipa e veche, s-a intors la treaba. A fost si pe la "biblioteca", futacii vechi stiu despre ce vorbesc.

Da asa este am topicul din 2017...nu a spus nimeni ca sunt noua...cine vrea sa vina este bine venit cine nu,nu...nu toata lumea are acelasi gusturi...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da asa este am topicul din 2017...nu a spus nimeni ca sunt noua...cine vrea sa vina este bine venit cine nu,nu...nu toata lumea are acelasi gusturi...

Nu am vrut sa se inteleaga ca esti de evitat. Ba din contra, esti buna, ca te-am si vazut odata, cand am fost la colega ta. Si probabal voi trece si eu, ca atunci te-am ratat. Iti doresc succes.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Spune asa, clar, nu bloca whatsappuri sau nu raspunde!

In primul rand eu nu mi-am mai dat disponibilitatea aici si in al doilea rand nu am blocat pe nimeni am oprit internetul si am sters poza de la whatsapp.

Nu am raspuns ptr ca nu am avut telefonul cu mine...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

In primul rand eu nu mi-am mai dat disponibilitatea aici si in al doilea rand nu am blocat pe nimeni am oprit internetul si am sters poza de la whatsapp.

Nu am raspuns ptr ca nu am avut telefonul cu mine...

Ce vorbesti? Poza e pe whatsapp la profil!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Dar nu stai sa ma cert cu nimeni si nici esplicativi multe sa tot dau...nu sunt disponibila si am incheiat discutia asta..si daca stati bine sa va uitati nici la topic nu mai am poza de la profil de pe data de 1 ianuarie (seara) la revedere

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna dragilor,de maine o sa revin ptr câteva zile.Ca,locație ma găsiți în sec 6 Militari Residence.

Programul: 14:00-21:00 

Contact doar pe whatsapp +393491777586
Serviciile mele sunt: Sex oral (protejat,neprotejat), sex normal (protejat),sex anal(protejat)si in functie de marime,masaj erotic body si relaxare, cunnilingus, FK , 69, diverse fantezii in limitele bunului simt,finalizare pe corp.

Cadoul:

100 lei-30 min (1 finalizare)

200 lei-30 min (1 finalizare completa)

200 lei-1 ora (1/2 finalizari)

300 lei-1 ora(1/2 finalizare/i completa/e)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...