Sari la conținut

Anda BuzeDulci Ts


Postări Recomandate

Ba da' tu dupa ce ca esti poponar mai esti si analfabet :))) pisa-m-as pe lubenita pe care a luat-o tac-tu de la obor cand era mort de beat si i-a aruncat-o ma-tii in cap si a ramas inconstienta. Tracta-mi-as pula in gatu' ma-tii de babuin sclerozat evadat de la Cernobil dupa ce te-au legat de roata de la Pripyat cu capu' in jos si te-au penetrat in orificile anale 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

Laur chiar nu-i nevoie sa imi ia nimeni apărarea. Pentru ca daca ma gandesc bine pana si pe tocuri is mai barbat decat multi chatisti de pe aici care latră virtual iar in realitate is mai Pizde decat cele pe care le au acasa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce barbat esti tu ma? :)))) pisa-m-as pe tine de jigodie acestrala ce esti. Scoroji-mi-as pula de peretii ma-tii sa zica ca i-a zugravit, in gatu ma-tii de uranist maltratat. Izbi-mi-as pula in rasuflarea pizdii ma-tii de bovina cracanta si oparita din nastere.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Laur chiar nu-i nevoie sa imi ia nimeni apărarea. Pentru ca daca ma gandesc bine pana si pe tocuri is mai barbat decat multi chatisti de pe aici care latră virtual iar in realitate is mai Pizde decat cele pe care le au acasa.

Pizda e lucru mare, chiar daca "ai acasa" de fapt e probabil sa n-ai. Poti sa te bazezi pe ea doar daca iti apartine :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Cu limbajul asta, sigur ti-ai castigat piata in Ploiesti. Asa am ajuns noi, astia care mai vrem sa mergem sa ne descarcam la femei d-astea de o iau pe bani ? Doamne fereste. Sa nu mai zic ca ai tzatzele alea, incat daca le pui o compresa seara, dimineata iti trec. Fa-ma cum vrei in postul urmator, oricum esti nula pentru oamenii cu bun simt. Cat despre ce "barbat" te crezi, ce sa mai zic. Du-te , frate, unde vrei, ai venit sa poluezi aici forumul cu limbaj de taratura. Iesi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

Baiatoiesti sincer ma faci sa rad in hohote. Tu chiar ai impresia ca ma fut cu chatistii dp aici. Sau ca ma fut ca altelele pe recenzii. Tu ai impresia ca Numa cei de aici merg la futut. Afla pt cultura ta generală ca majoritatea barbatilor care merg la futut nici nu se uita pe acest forum de kaka care de făt este radio șanțul curvelor. Afla ca imi este destul de Ok pe ploiesti asa cum spui tu de limbajul meu. Când o sa ma stik in realitate ce persoana sunt vei putea sa faci diferenta. Asa ca pana atunci taci si inghite. Te pup

Link spre comentariu

Ai revenit zdreanto? disproportiona-mi-as pula in pizda ma-tii de latura ordinara ce esti. Da-te-n gatu ma-tii de zdrelitura agitata ca urlii dupa pula ca lupul in gura ma-tii de prost. Masura-i-as ma-tii aria cercului circumscris al mortiilor ma-tii, sa-i dau cu Ciff si Domestos pe la pizda sa se mai spele si ea ca are panza de paianjen la pizda ca n-o mai fute nici tact-tu dupa ce vine beat acasa si va bate pe amandoi ca ati scazut ratia la 60 de pule supte pe zi si nu produceti suficienti bani, futu-va-n gura de miriapode parjolite de soarta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

FaraNime. Slo-bo-zi-m-aș pe rasa ta de copil facut la eprubeta dintre o mama Stradista si un tata beat. Raz de zdreanta ce esti. 😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

FaraNime. Slo-bo-zi-m-aș pe rasa ta de copil facut la eprubeta dintre o mama Stradista si un tata beat. Raz de zdreanta ce esti.

Ai incercat si tu sa scrii corect da' mai mult ai supt pula :)))) Taci in gatu' ma-tii de antilopa prabusita si dezintegrata de soarta. Baga-mi-as pula in incubatorul in care te-au bagat la maternitate si l-a spart tac-tu de beat ce era si te-a azvarlit cu capu' de gresie ca pe o taratura imobilizata. Sterge-m-as la cur cu certificatu' tau de nastere la care si-au batut joc de tine si ti l-au dat necompletat. Da-te-n rasa ma-tii de sclifosit inderizabil. 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Ai incercat si tu sa scrii corect da' mai mult ai supt pula :)))) Taci in gatu' ma-tii de antilopa prabusita si dezintegrata de soarta. Baga-mi-as pula in incubatorul in care te-au bagat la maternitate si l-a spart tac-tu de beat ce era si te-a azvarlit cu capu' de gresie ca pe o taratura imobilizata. Sterge-m-as la cur cu certificatu' tau de nastere la care si-au batut joc de tine si ti l-au dat necompletat. Da-te-n rasa ma-tii de sclifosit inderizabil. 

"Indezirabil", nu crezi c-ar fi mai bine? :laugh2 Atitudinea dumneavoastra este inadecvata.  :pepsi 

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

asteptam recenzii si fara injuraturi sau inchid topicul

:wave

 

Nu trage concluzii ca oricum le tragi degeaba. Cum am mai sis si in alte topicuri ale mele. Clientu care se respecta ca si barbat nu va lasa niciodata recenzie pe acest forum fie ea negativă sau pozitivă. Oare la cate recenzii negative de kkt am avt pe acest forum. De ce am mai lucrat daca ma vorbea lumea de rău. Oricum nu imi pasa cera ce se scrie aici. Doar ma amuza.

 

 

Pisicuts "domnișoara" e impasibilă oricum la recenzii deci nu contează sexul, nu e vorba de homofobie, nu e vorba de frustrări - zdreanța tot zdreanța rămâne.

Daca o domnișoara se adresa astfel posibililor clienți cred ca tot la de evitat ar fi ajuns.

Apreciez intervenția oricum!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

Pisicutz chiar te rog sa îl închizi pt ca la genu asta de persoane chiar nu se poate discuta. Nu vad ce ii fute grija oe altii cu cine mio trag eu sau ce fac eu

 

Am fost drăguța si Anda detalii la început. Am Vb frumos dar mi se pare normal când esti atacată fara rost sa ripostezi. Te pup

Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Pisicutz chiar te rog sa îl închizi pt ca la genu asta de persoane chiar nu se poate discuta. Nu vad ce ii fute grija oe altii cu cine mio trag eu sau ce fac eu

 

Am fost drăguța si Anda detalii la început. Am Vb frumos dar mi se pare normal când esti atacată fara rost sa ripostezi. Te pup

Si  dintre toti ploiestenii care te-au verificat, nici unul n-a confirmat sau infirmat nimic... Macar ca ai fi cu adevarat in orasul aurului negru. Din care a ramas doar negru fara pula de negru. La oras ma refer.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...