Sari la conținut

Buna, ma primiti si pe mine la voi de luni?


Postări Recomandate

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Mia, sa stii ca nu luam bani pe cuvinte. In cazul in care te gandeai ca taxam cuvintele. Cu cat esti mai explicita si mai multe poze cu atat mai bine pt cine se gandeste sa te viziteze ! Faptul ca ai zis 100 lei finalizarea nu prea ai lamurit prea mult lucruriile. Poa sa fie 100 doar o finalizare orala, sau poate e totala sau sau sau. Iar cat despre primit nu cred ca ii pusa bariera in oras ca sa fie cu permisiune :lol:. Poti sa vi si sa pleci cand vrei tu din pct meu de vedere. Insa sper sa aibe loc (din cate am auzit) pestisorii locali de tine. Ca din pct. meu de vedere poti sa vi si sa pleci cand vrei. Daca iti faci treaba cum trebe vin daca nu....sedere placuta :).

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1750

100 de lei finalizarea, normal si oral, cred ca pesti au sa aiba loc de mine. Nu am colege, colegi, nu am pesti, sunt singura . Va multumesc pt detalii.

 

ce te-a facut sa te incepi aceasta cariera nobila?

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna Mia

Daca te hotarasti sa ne vizitezi eu sigur

o sa ma programez la tine.Recenziile tale sunt foarte bune si multe de la membri cu credibilitate pe forum

Un sfat pentru tine ar fi sa-ti gasesti timp sa faci diferenta de postari (eventusl la fazan s-au in topicul de la DG ,postati aiurea prntru colorare rapida)pana la 200 pentru a avea acces la mesagerie privata.

Asta doar daca-ti doresti sa comunici in privat cu membri de pe forum

Te asteptam in Deva

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Sincer, am fost ospătara inapinte.. Si la un moment dat m'am imprietenit cu o tipa'.. Lucra in domeniul asta, eu zic munca in folosul comunitatii 😂😂 si am incercat si eu.. Si am zis ca e greu dar macar imi fac un salar intr'o zii.. Nu lucrez demult in acest domeniu dar sper sa nu o tin asa mult timp, sincer vreau sa fac o facultate si imi strang banii pe anu ..

Link spre comentariu
Reputație: 1750

Sincer, am fost ospătara inapinte.. Si la un moment dat m'am imprietenit cu o tipa'.. Lucra in domeniul asta, eu zic munca in folosul comunitatii si am incercat si eu.. Si am zis ca e greu dar macar imi fac un salar intr'o zii.. Nu lucrez demult in acest domeniu dar sper sa nu o tin asa mult timp, sincer vreau sa fac o facultate si imi strang banii pe anu ..

 

vino la Buc!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sincer, am fost ospătara inapinte.. Si la un moment dat m'am imprietenit cu o tipa'.. Lucra in domeniul asta, eu zic munca in folosul comunitatii si am incercat si eu.. Si am zis ca e greu dar macar imi fac un salar intr'o zii.. Nu lucrez demult in acest domeniu dar sper sa nu o tin asa mult timp, sincer vreau sa fac o facultate si imi strang banii pe anu ..

wow, cand eram mai tanar aveam mare succes la chelnerite

ai un numar de tel?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sincer, am fost ospătara inapinte.. Si la un moment dat m'am imprietenit cu o tipa'.. Lucra in domeniul asta, eu zic munca in folosul comunitatii si am incercat si eu.. Si am zis ca e greu dar macar imi fac un salar intr'o zii.. Nu lucrez demult in acest domeniu dar sper sa nu o tin asa mult timp, sincer vreau sa fac o facultate si imi strang banii pe anu ..

wow, cand eram mai tanar aveam mare succes la chelnerite

ai un numar de tel?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...