Sari la conținut

Laura. miniona, slabuta, fierbinte si dulce :) 0734573760


Vizitator laura blom

Postări Recomandate

Vizitator paramilitar
Reputație: 0

Am fost eu la fata, de 3-4 ori, recenzie nu va fac, dar, ca sa ma pis pe simipreda90 si pe familia lui de retardati va pot spune ca femeia e deosebita, are forme de pustoaica, carne tare si sani fermi si super frumosi, in poze pare mai slaba decat este, are un cur mic si bombat, pe care, spre deosebire de simipreda, nu il pune la bataie pe forum.

as face o recenzie detaliata, dar mi-e scarba de specimenele care au azuns sa reprezinte 95% din forum, asa ca il las pe pisicuts sa va scrie depsre grasele lui preferate, pe care le fute cu micro-penisul lui de moldovean.

in concluzie, daca nu aveti un retard mental sever, nu veti mai lua in seama ce scriu imbecilii pe forum, si o sa judecat singuri, cu capul de pe umeri.

Muie voua, trolilor!

Esti acelasi clonat care face recenzii de promovare, fiind pestele Laurei.

Sa inteleaga toti cum sta problema. Clona asta era stiuta din 2017 de cand ai facut circ cu ea ITstule de la Bloom. Da report la motan ca sa confirmi ca tu esti ;)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Esti acelasi clonat care face recenzii de promovare, fiind pestele Laurei.

Sa inteleaga toti cum sta problema. Clona asta era stiuta din 2017 de cand ai facut circ cu ea ITstule de la Bloom. Da report la motan ca sa confirmi ca tu esti ;)

El zice că tu ești fish...

In fine , așa se mai lămuresc lucrurile.

 

Adică inandear = vanitty = moot = the last unicorn = mister babadock etc ?

Tot nu și-a revenit după ce l-am părăsit Alina sexy. Poveste veche dar mereu se agita când este deconspirat.

Acum nu mai are script de pus anunțuri la fiecare ora. Să vedeți ce o sa se enerveze din nou.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Caraibe
  • Oras:Caraibe

Esti acelasi clonat care face recenzii de promovare, fiind pestele Laurei.

Sa inteleaga toti cum sta problema. Clona asta era stiuta din 2017 de cand ai facut circ cu ea ITstule de la Bloom. Da report la motan ca sa confirmi ca tu esti ;)

M-ai prins!

Acum ma sugi?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Caraibe
  • Oras:Caraibe

El zice că tu ești fish...

In fine , așa se mai lămuresc lucrurile.

 

Adică inandear = vanitty = moot = the last unicorn = mister babadock etc ?

Tot nu și-a revenit după ce l-am părăsit Alina sexy. Poveste veche dar mereu se agita când este deconspirat.

Acum nu mai are script de pus anunțuri la fiecare ora. Să vedeți ce o sa se enerveze din nou.

Gelule, de ani de zile esti papagalul forumului, aceleași obsesii, aceleasi suferinte, aceleași texte repetate la nesfârșit.

Nu ai obosit?

Mi-e milă sincer de tine.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator laura blom
Reputație: 0

Buna ziua:

Programul meu pe zilele următoare se gaseste postat pe forum.

Pe forumul cu moderatori.

Info... nu mai stiu cum :)

 

Pentru "forumul" asta, o sugestie:

Continuati... :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Inanedear este pestele Laurei Bloom, are zeci de clone cu care si-a recenzat curva pentru a scoate bani, nici acum nu a cerut-o de nevasta, il gasesti pe Unirii in fata la Bloom. Este un ITst expirat care a hartuit-o pe Andreea Rebeka in trecut cu peste zeci de clone, a banat useri incomozi in 2017 si hartuieste lumea ;)

Link spre comentariu

El zice că tu ești fish...

In fine , așa se mai lămuresc lucrurile.

 

Adică inandear = vanitty = moot = the last unicorn = mister babadock etc ?

Tot nu și-a revenit după ce l-am părăsit Alina sexy. Poveste veche dar mereu se agita când este deconspirat.

Acum nu mai are script de pus anunțuri la fiecare ora. Să vedeți ce o sa se enerveze din nou.

 

El e Gelutele, esti baiat istet, are si angryboy2020, a revenit imediat cu recenzia falsa odata ce a revenit curva lui Laura Bloom.
S-a dat de gol si pe clona vanitty postand la Andreea Rebeka ! E prost de tot, a inceput deja cu hartuirile la adresa userilor care l-au dat de gol, tot prost a ramas, nici acum nu a cerut-o de sotie pe Laura, o tine la produs.
 
 

Gelule, de ani de zile esti papagalul forumului, aceleași obsesii, aceleasi suferinte, aceleași texte repetate la nesfârșit.

Nu ai obosit?

Mi-e milă sincer de tine.

Salut celmaimuist, bine ai revenit pe forum ! Inca te mai gandesti la Alex si la Cristinuka ? sau la prostitution ? Gelu e bine ? Ce mai face Laura ? am vazut ca i-ai lasat deja o recenzie falsa aici https://nimfomane.com/forum/topic/92188-laura-miniona-slabuta-fierbinte-si-dulce-0734573760/page-21?do=findComment&comment=5867282 de pe clona ta veche https://nimfomane.com/forum/user/85470-inanedear/ Inanedear dupa ce cealalta VIP a fost banata pentru injuratur. Esti un ITst expirat, nici acum nu ti-ai cerut curva pestita da sotie ! , da reporturi si de pe _moot_ si restul de clone de proxenet. Tot la etajul 8 ? la k3 ? sau te gasesc acolo pe bancute jos ? sa va rup capul . Pisicuts vezi cine face report la aceasta postare si vei sti ce alte clone mai are proxenetul Laurei Bloom ! Nu degeaba a aparut Laura Bloom in scene si proxenetul ei pe faza cu recenzia ! 
  • Like 1
Link spre comentariu

 

El e Gelutele, esti baiat istet, are si angryboy2020, a revenit imediat cu recenzia falsa odata ce a revenit curva lui Laura Bloom.

S-a dat de gol si pe clona vanitty postand la Andreea Rebeka ! E prost de tot, a inceput deja cu hartuirile la adresa userilor care l-au dat de gol, tot prost a ramas, nici acum nu a cerut-o de sotie pe Laura, o tine la produs.

 

 

Salut celmaimuist, bine ai revenit pe forum ! Inca te mai gandesti la Alex si la Cristinuka ? sau la prostitution ? Gelu e bine ? Ce mai face Laura ? am vazut ca i-ai lasat deja o recenzie falsa aici https://nimfomane.com/forum/topic/92188-laura-miniona-slabuta-fierbinte-si-dulce-0734573760/page-21?do=findComment&comment=5867282 de pe clona ta veche https://nimfomane.com/forum/user/85470-inanedear/ Inanedear dupa ce cealalta VIP a fost banata pentru injuratur. Esti un ITst expirat, nici acum nu ti-ai cerut curva pestita da sotie ! , da reporturi si de pe _moot_ si restul de clone de proxenet. Tot la etajul 8 ? la k3 ? sau te gasesc acolo pe bancute jos ? sa va rup capul . Pisicuts vezi cine face report la aceasta postare si vei sti ce alte clone mai are proxenetul Laurei Bloom ! Nu degeaba a aparut Laura Bloom in scene si proxenetul ei pe faza cu recenzia !

Aici ati dau dreptate prosti, le-am futut pa alinasexy si laura atat de bine, ancat omu avea boale pa mine si se dadea personaje din got cu care ami dadea minus.

Pa alina am futut-o cand era combinata cu el iar pa laura am futut-o cand se despatise alina da el si s-a combinat cu fata cu corp da menora. Murea omu da oftica ancat am zis sa al iau la pula oleaca si sa ma dau si eu personaj din got. Am ras da prost.

Apropo da menore vezi ca e una noua tot din zona Jiului, Evelinnn, are poze din camera de la cabana din Parang unde si Frigescu o ducea pa Cristinuka cand avea 14 ani :))

O prind si pa Evelina zilele astea ca am pofta da menore, once you fuck jailbait you cannot go back.

 

Si an rest, tueubine?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Faceți și un congres, o adunare? Topicul ăsta e prea mic pentru calibrul vostru de proxeneți cu ștaif...

P.S. Peștilor le stă bine sub luciul apei,nu pe trotuar, greață am când vă citesc poveștile triste de disperați.

Link spre comentariu

Aici ati dau dreptate prosti, le-am futut pa alinasexy si laura atat de bine, ancat omu avea boale pa mine si se dadea personaje din got cu care ami dadea minus.

Pa alina am futut-o cand era combinata cu el iar pa laura am futut-o cand se despatise alina da el si s-a combinat cu fata cu corp da menora. Murea omu da oftica ancat am zis sa al iau la pula oleaca si sa ma dau si eu personaj din got. Am ras da prost.

Apropo da menore vezi ca e una noua tot din zona Jiului, Evelinnn, are poze din camera de la cabana din Parang unde si Frigescu o ducea pa Cristinuka cand avea 14 ani :))

O prind si pa Evelina zilele astea ca am pofta da menore, once you fuck jailbait you cannot go back.

 

Si an rest, tueubine?

Bre, xoxolica, zau de nu esti personificarea glumelor de santier si a prostiei.
Nu ai nimic original.Ai supt replicile de tinichigii si piețari ale boschetarilor de pe nimfomane.com, mai ceva ca o lipitoare.
Iesi pe balcon, poate iti improspatezi chelia cu ceva replici noi.
Cât despre celalalt proxenet, ciocu' mic, milogule.In locul tau nici nu as mai posta.
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Gelule, de ani de zile esti papagalul forumului, aceleași obsesii, aceleasi suferinte, aceleași texte repetate la nesfârșit.

Nu ai obosit?

Mi-e milă sincer de tine.

@IT , îți scriu o singură dată.

De data asta serios.

 

- ești IT cu experiență

- salariu foarte bun-

- vârsta....potrivită

- fizic...cred că sănătos

- psihic - nu mă bag

Ce soartă ți-ai făcut , sa te certi pe forum , sa ameninți etc.

In loc să îți faci o familie , sa faci o femeie fericita ( să încerci).

Este greu in ziua de azi sa faci așa ceva.

Mai târziu o sa te uiți cu regret la trecut.

Auzi , are de toate și nu este mulțumit...mai sa fie.

Uită-te în oglindă , reseteaza-te , întreabă ce vrei de la viață , de la tine și de la fata asta.

Altfel retrăiești trecutul.

Cu ce te alegi făcând ceea ce faci ?

Eu nu te urăsc , nu am pizma pe tine.

Te-am iertat pentru răutățile tale.

Așa că , salutare taica și noroc !

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

@IT , îți scriu o singură dată.

De data asta serios.

 

- ești IT cu experiență

- salariu foarte bun-

- vârsta....potrivită

- fizic...cred că sănătos

- psihic - nu mă bag

Ce soartă ți-ai făcut , sa te certi pe forum , sa ameninți etc.

In loc să îți faci o familie , sa faci o femeie fericita ( să încerci).

Este greu in ziua de azi sa faci așa ceva.

Mai târziu o sa te uiți cu regret la trecut.

Auzi , are de toate și nu este mulțumit...mai sa fie.

Uită-te în oglindă , reseteaza-te , întreabă ce vrei de la viață , de la tine și de la fata asta.

Altfel retrăiești trecutul.

Cu ce te alegi făcând ceea ce faci ?

Eu nu te urăsc , nu am pizma pe tine.

Te-am iertat pentru răutățile tale.

Așa că , salutare taica și noroc !

 

E limitat dpdv al dezvoltării emotionale

 

 

O minte pe curva asta si nici macar nu o cere odata de nevasta

 

 

Dupa ce o sa il paraseaeca si laura, o sa behaie pe forum ca femeile sunt curve

  • Like 1
Link spre comentariu

...

Am fost la ea pfff mai bine imi faceam o laba singur si numai dadeam si bani

Locatie 5

Igiena 9

Prestatie sexuala 4 o muie de tot rasul isi foloseste mâinile mai mult decat gura

Platit 150 lei pt o fin

Sincer sa fiu am mers si la 100 fin dar o muie frumoasa am avut parte sa dau

De revenit cu siguranta NUUU

 

Clar

Link spre comentariu

Salut,

Am zis sa vad ce poate Laura, am facut programarea cu o ora înainte.

Locatie: 4 - zona bloom bank,camera simpla, lenjerie inexistentă, un prosop pus pe jumătatea patului si sa fie tacamul complet am efectuat si un duș cu apa rece..

Laura:6 - corp skinny(in poze arată mult mai bine,chipul chiar lasă de dorit)

Actiunea: 5 - Dacă tot am bătut drumul am zis sa dau o muie,total dezamăgit(o ia in gura foarte putin, foloseste mâna pe post de limitator,capul si 1-2 cm ia in gura)

Igiena : 9 a facut duș după ce am ajuns,nu am simțit mirosuri dubioase.

De recomandat/de revenit: nu/nu

Plm la 200 ron nici o lenjerie nu poti pune pe pat? Asa muie proastă nu am mai dat de foarte mult timp.

Cotizatia : 200

 

 

 

Deci o muie trista la 200 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Fara
  • Oras:Fara

Am mai fost la ea acu ceva timp dar din păcate tipa s-a îngrășat mult, nu mai slim ci chiar bondoacă. Are sanii ceva mai mari iar la față e umflată / rotundă și cu parul vâlvoi. Acum 5-6 luni când o mai vizitam era bombonica (finuță, tunsa scurt și slăbuță) Ca înălțime mi se pare ok acum dacă nu ești peste 1.75

 

Ca prestație se implica și e cu tine, face cu preludiu bun.

Oralul este pro sau nepro, la normal îți pune niște prez cam rigide.

La normal te strange in brațe și te trage spre ea. Misionarul pare sa fie poziția care i se potrivește cel mai bine. Am prins-o de 2-3 ori ca se cam strâmbă când pompam ori o doare ceva ori a fost moment de ex citare. Cert e ca nu am dat tare.

Îmi mai place ca e politicoasa și permisibila, nefitoasa, nu a fost vreo poziție sau chestie pe care sa nu mi-o îndeplinească (bravo)

 

Are o pisica care mai da târcoale dar când începe acțiunea o da afară.

Eu unul m-am simțit bine cu ea dar sper neapărat sa își schimbe cât se curând lookul adică:

-tunsa scurt sau lăsat parul lung și nu vâlvoi

- dat jos cele 6-7 kg fiindcă chiar nu o prinde bine așa butoiaș (când ești mic se vad foarte ușor kg în plus)

 

Per total peste nota 8 asta ca e pe gustu meu dar sunt sigur ca poate creste dacă improvizează la aspect (kg și aranjat) fiindcă nu doar ca arata nașpa dar o și îmbătrânește.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...