Sari la conținut

Ana bruneta, Blom Bank - Zepter 0729450630


Vizitator

Postări Recomandate

Am vizitat.o si pe doamna si vu parere de rau cred ca are mai mult de 32 de ani gfe 0 parerea mea nu merita pretul cerut pentru banii ceruti trebuie sa si oferi iar doamna are totul planuit mecanizat nimic real...

O poveste scurta sa ne lamurim si noi dar si doamna, poate nu stie unde greseste.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

O poveste scurta sa ne lamurim si noi dar si doamna, poate nu stie unde greseste.

Am vizitat-o pe doamna. Zona zepter. Primit intr-o locatie curata, doamna pare foarte plictisita(asta dupa ce am decartat 200 le pt o ora).

Mers la dus, surpriza.. nu avea prosoape/papuci.

A inceput cu un oral de mai bine nu il facea vazand asa mi-am pus in gand, sa termin repede, sa nu-mi stric toata ziua. Am cerut pozitia capra si m-a refuzat pe motiv ca sunt prea inalt. A acceptat sa vin eu deasupra,intr-jn final am finalizat, dupa vrei 15 min si plecat am fost cu toate ca platisim 200 pt 1h cu 2 fin.

Note:

Oral 5 tras de par

Normal 5 cu indulgenta

Gfe 0

Igiena 5 (neepilata si nu a facut dus inainte)

Aspect 6 pielea lasata,fundul flescait si ii mirosea gura

De revenit ??? Eu in nici un caz!

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe doamna. Zona zepter. Primit intr-o locatie curata, doamna pare foarte plictisita(asta dupa ce am decartat 200 le pt o ora).

Mers la dus, surpriza.. nu avea prosoape/papuci.

A inceput cu un oral de mai bine nu il facea vazand asa mi-am pus in gand, sa termin repede, sa nu-mi stric toata ziua. Am cerut pozitia capra si m-a refuzat pe motiv ca sunt prea inalt. A acceptat sa vin eu deasupra,intr-jn final am finalizat, dupa vrei 15 min si plecat am fost cu toate ca platisim 200 pt 1h cu 2 fin.

Note:

Oral 5 tras de par

Normal 5 cu indulgenta

Gfe 0

Igiena 5 (neepilata si nu a facut dus inainte)

Aspect 6 pielea lasata,fundul flescait si ii mirosea gura

De revenit ??? Eu in nici un caz!

Multumim frumos. Bafta la mai bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...