Sari la conținut

Blonda barbie 0737712761


Postări Recomandate

Am fost ieri după masa la domnișoara am sunat mi-am făcut programare și la telefon vorbea foarte frumos . Locația in zona pietrosu curată frumoasa , baia dotata cu prosop curat și gel de dus toate necesare pentru igiena. Am optat pentru

O finalizare 150 de roni decartat . Pozele îs reale chiar mai frumoasa decât in

Poze se comporta frumos nu te grăbește . Ca servici la oral destul de Ok un 9 iar la normal se mișcă bine se implica chiar ii face plăcere te trage in ia geme frumos sărutări pe corp da contra poziți nu face figuri chiar la un moment dat zicea sa nu ma termin pana nu se termina și ia .

Merita de vizitat eu cel puțin o sa ii mai fac câte o vizita

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost si eu la domnisoara din anunt,sunt total de acord cu colegul asistentul, cam 25 de minute toata actiunea,face de toate inafara de anal, fk nu am intrebat,150 finalizarea .Nefiind foarte pretentios, as intoarce capul dupa ea pe strada ...sincer mi-a placut.De revizitat in functie de cash..Locatia o are pe Bucuresti 12.Eu unul nu am mai fost la aceea locatie.Spor la treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Dupa experienta nefasta de mai devreme, a fost musai sa caut ceva sa ma golesc. Am apelat la domnisoara in cauza. Dupa programare in prealabil(avea pe cineva programat inaintea mea), ma deplasez in zona, ma ghideaza bine, si cand imi deschide usa ma loveste: arata mult mai bine decat in poze, plus un bronz de solar proaspat pe ea. Pozele alea o dezavantajeaza zau, arata in poze cam cu 10kg mai mult decat are. Imi ofera un pahar cu apa, achit baccisul si ne vedem de ale noastre(am venit dusulit si epilat de-acasa). A inceput cu un oral neprotejat bunicel, parca ma incomoda putin cu dintii cateodata dar nu de speriat. I-am cerut un 69, s-a aratat bucuroasa, am dat de o pasarica foarte frumoasa, curata. A trecut deasupra si dupa nici 4 minute de munca asidua din partea ei, timp in care mi-a luat mana si a pus-o ba pe sani, ba pe coapse, a reusit sa ma termine. Am ramas uimit, cu prezervativ nu m-am terminat asa repede nici in adolescenta. La un moment dat inainte sa ma termin mi-a soptit: "sa-mi zici daca vrei sa schimbam pozitia. GLUMESTI? Nici acasa nu m-as mai duce, ce sa schimb?". Am trecut apoi pe la baie sa ma igienizez. Foarte multumit, iar data viitoare o sa raman o ora cu siguranta. Achitat 150 ron, a durat undeva pe la 20 de minute. Nu m-a grabit ea, insa a stiut cum sa se poarte incat sa vina de la sine, plus mare ca o face cu placere, asta ma excita pe mine cel mai tare. Foarte dezghetata si comunicativa.

Locatie: 10 ce era nevoie era acolo, plus ca n-a fost prea cald chiar de se tot scuza ca nu are aer conditionat. Pentru temperatura de afara a fost chiar bine.

Corp: 10 sani medii obraznici, fund superb, abdomen plat, nici urma de celulita.

Oral: 7 fara deep, ceva julituri cu dintii

Normal: 10. No comment, s-a miscat demential si s-a simtit ca-i place.

Igiena: 9 Era rasa de ieri probabil in zona intima, m-am intepat si iritat putin, dar a meritat.

GFE: nu tare am stat sa vorbim, parea si ea dar eram si eu grabit. Dupa cat e de dezghetata cred ca ar fi si gfe bun.

 

Eu sunt foarte multumit. Dau mai rar pe la fete, dar cu siguranta data viitoare trec pe la ea prima data.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bravo tie, experienta pare misto, doar ca .... pe caldura asta, vrei sa zici ca nu te-ai dusulit la ea, inainte de ... ? ... adica sigur ai urcat la etaju' nu stiu care .... n-ai asudat chiar deloc la coaie, la sub-brat ... si biata fata din bun simt a fost nevoita sa-ti miroasa sudoarea .... dup'aia, GFE clar nu inseamna sa stati la povesti, inseamna sarutari, imbratisari, alea, alea ....

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

M-am dusulit acasa, cu 15 minute inainte de a ajunge la ea. In masina am clima, si de urcat mi se pare ca era doar un etaj, din umbra blocului, racoare si in scara, acceptabil si in casa. Data viitoare o sa-mi iau un odometru sa pot masura mirosurile ce le duc cu mine sa te satisfac pe tine, ce zici? Eu m-am simtit si stiut curat, iar daca ar fi avut ceva de reprosat nu ma deranja sa ma mai duc o data la dus sa ma reimprospatez, nu-s genul cocalarului care sa se enerveze la o astfel de remarca. La ce te astepti tu de la GFE da, am avut parte de mangaieri, sarutari pe corp, pe gura tocmai ce fumasem o tigara si cu toate ca aveam guma nu m-am simtit eu in postura de a o saruta(sa nu fie ea nevoita sa-mi guste scrumiera din gura), de aceea nici n-am intrebat de french kiss. Altceva?

Link spre comentariu

Well  .. am sunat si eu, dupa ce ca raspunde greu, si apoi eu sa bag in gura burgerul, asta fiind oaresice infractiune ca mananc, raspunde, ca de ce vb asa, ca mananc, ca d'aia am sunat-o sa inghit mai usor vine ea cu un raspuns ironic ... acuma nu stiu cine o suna sau asa sunt invatate domnisoarele astea de 20 si ceva de ani sa aiba tupeu maxim ca noi am depinde cumva de ele ... dupa ce ca raspunde ironic imi si inchide in nas ... nah, ca dpm'soara a pierdut unu' care poate ar fi plait biletu' complet ... dar lor asta le place, aia la juma' de ceas, ca-i termina in 5 min, iau banu' si noroc bun ...

 

Imi pare foarte rau de modul in care procedeaza aceste domnisoare, ma dezvat de obiceiurile capatate in timp si ori devin un profitor, ori gasesc pe ce altceva sa cheltuiesc, treaba lor, gaseasca-si fraierii .....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Azaret, tu ai fi bun sa iti dai cu părerea pe alte forumuri, aici nu cred ca are rost, recenziile tale nu se pot numi recenzii, eventual comentarii nici măcar sarcastice cu care poluezi, eu am fost banat pe celălalt cont pentru fapte mai mici

Link spre comentariu

Pai asta chiar simplu comentariu se dorea, ti se pare c-am vrut sa scriu recenzie ? ... n-a mai ajuns sa fie recenzie.

 

Ce ma deranjeaza pe mine la maxim e lipsa de politete a fetelor din ziua de azi, asculta omul 30 de secunte, zi-i la revedere si apoi nu-i mai raspunde in veci, dar nu, ele trebuie sa fie smardoaice, un raspuns ironic, o injuratura, zbang telefonul inchis in nas. Si atunci eu ca interlocutor ce sa deduc, ca daca la telefon se comporta asa, in locatie cum se va comporta ....

 

P.S. daca tu ai fost la ea, te-a tratat bine, ti-a placut si ai alta parere, ma bucur pentru tine, bucura-te cat mai mult de aceasta domnisoara

Link spre comentariu

Am fost la ea si eu de vreo 40 min am luat o ora... ce pot sa va spun e ca ...siguranta 100%, manierata, finuta, rabdatoare si frumoasa e putin spus e superba corp superb mai mult ca sigur merge la sala nu ca alte zdrente care isi pun poze false si pestele asteapta in alta camera...nu stati pe ganduri sunati placere maxima merita banul!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Am fost la ea si eu de vreo 40 min am luat o ora... ce pot sa va spun e ca ...siguranta 100%, manierata, finuta, rabdatoare si frumoasa e putin spus e superba corp superb mai mult ca sigur merge la sala nu ca alte zdrente care isi pun poze false si pestele asteapta in alta camera...nu stati pe ganduri sunati placere maxima merita banul!

 

cuma u fost serviciile mai exact si tariful va rog

Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

Am fost la ea si eu de vreo 40 min am luat o ora... ce pot sa va spun e ca ...siguranta 100%, manierata, finuta, rabdatoare si frumoasa e putin spus e superba corp superb mai mult ca sigur merge la sala nu ca alte zdrente care isi pun poze false si pestele asteapta in alta camera...nu stati pe ganduri sunati placere maxima merita banul!

acum ca ti-ai mai revenit poate ne faci si o recenzie

Link spre comentariu

Buna

pot sa recomndat cu caldura tipa din poza este ceea de fata . Atitutine 10 se implica si chiar se vede ca ii place ceea ce face, per total ii dau un 9 , poate dupa ce isi va pune Silicoane la mine va aveea un 10 .

 

de recomndat cu mare drag cred ca am avuta a 4-a vizita la ea si o sa mai trec la prima ocazie.

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

oral si normal la 150 lei....fara fantezii si fk...varza cu carnat

 

buna dragu meu .....varza cu carnati nu esti obligat sa o mananci .... :clap2 eu iti multumesc din suflet pt recenzie kiss good boy

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

bine ai venit pe aceasta sectiune blondi26 ......te ai si suparat din prima .......

 

te astept cu drag la mine.......sa mancam o tocanita :girly .....daca varza cu carnati nu iti place kiss you

Link spre comentariu

mai copii, n-are sens sa insistati aici, majoritatea fetelor nu accepta FK si nu c-am fi noi nespalati sau mirositori, ci pur si simplu ca asa e deontologia profesionala, in speta se gandesc ele ca s-ar putea infiripa oaresice relatii ocazionale, care in domeniu oricum sunt prohibite.

 

deci, pentru a nu strica o posibila intrevedere placuta, mai bine nu insisti sa ceri ce stii ca nu poti primi ..

 

cat despre tocanita ... eu aia mancam cand am sunat-o la acel furtunos first-contact cand pana sa raspunda am apucat sa bag imbucatura, ce sa fac daca fetele raspund greu .... cred ca mai safe ar fi sa cer ceva picant  :laugh2

 

bun venit pe forum blondi26 si enjoy atmosfera, fara sa iti bati capul cu frustrarile care uneori plutesc in aer pe aici  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

mai copii, n-are sens sa insistati aici, majoritatea fetelor nu accepta FK si nu c-am fi noi nespalati sau mirositori, ci pur si simplu ca asa e deontologia profesionala, in speta se gandesc ele ca s-ar putea infiripa oaresice relatii ocazionale, care in domeniu oricum sunt prohibite.

 

deci, pentru a nu strica o posibila intrevedere placuta, mai bine nu insisti sa ceri ce stii ca nu poti primi ..

 

cat despre tocanita ... eu aia mancam cand am sunat-o la acel furtunos first-contact cand pana sa raspunda am apucat sa bag imbucatura, ce sa fac daca fetele raspund greu .... cred ca mai safe ar fi sa cer ceva picant  :laugh2

 

bun venit pe forum blondi26 si enjoy atmosfera, fara sa iti bati capul cu frustrarile care uneori plutesc in aer pe aici  :laugh2

multumesc azareth  :hug1 ...de la mine si de la dia-diana :bye

Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

mai copii, n-are sens sa insistati aici, majoritatea fetelor nu accepta FK si nu c-am fi noi nespalati sau mirositori, ci pur si simplu ca asa e deontologia profesionala, in speta se gandesc ele ca s-ar putea infiripa oaresice relatii ocazionale, care in domeniu oricum sunt prohibite.

 

deci, pentru a nu strica o posibila intrevedere placuta, mai bine nu insisti sa ceri ce stii ca nu poti primi ..

 

cat despre tocanita ... eu aia mancam cand am sunat-o la acel furtunos first-contact cand pana sa raspunda am apucat sa bag imbucatura, ce sa fac daca fetele raspund greu .... cred ca mai safe ar fi sa cer ceva picant  :laugh2

 

bun venit pe forum blondi26 si enjoy atmosfera, fara sa iti bati capul cu frustrarile care uneori plutesc in aer pe aici  :laugh2

accepta si FK .....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...