Sari la conținut

Blonda barbie 0737712761


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

multumesc azareth  :hug1 ...de la mine si de la dia-diana :bye

 

bubulinu 1 zice ca accepti si FK...cred ca at fi bine sa detaliezi putin  ce fel de servicii oferi si ce tarife deoarece este spre folosul tau. Eu am fost la dia-diana si chiar daca zicea ca nu ofera tot am avut parte

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

bubulinu 1 zice ca accepti si FK...cred ca at fi bine sa detaliezi putin  ce fel de servicii oferi si ce tarife deoarece este spre folosul tau. Eu am fost la dia-diana si chiar daca zicea ca nu ofera tot am avut parte

 

buna dragi mei.....pt mai multe detali ma puteti suna dasta am nr pe site ....kiss sa aveti o zi buna :gifs_ojos

Link spre comentariu

Esti culmea, intai sa te vada, ca esti baiat finutz, te duci la ea cu un trandafir sau o cutie de bomboane pe langa onorariu si atunci altfel va analiza propunerea ta, ca doar n-o saruta orice necunoscut care ii cere la telefon  :laugh2

 

La mine e mai belea, nu-i place vocea mea, recunoc, telefonul pt. asemenea apeluri mi-i cam junghios, dar eu chiar n-am avut intentia sa te iau la misto sau mai stiu eu ce. Am zis sa cer detaliile nepublicate aici, dar acuma cred ca deja sunt trecut in agenda - never answer, never, ever  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Tocanita ...))) nu vezi mai sus?

 

 

buna BUBULINA MEA ...miai gustat tocanita?.....sa spui c ofer tocanita sti tu mai bine ce servici fac ?hai atuci tu in locu meu BUBULINA MEA :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

buna BUBULINA MEA ...miai gustat tocanita?.....sa spui c ofer tocanita sti tu mai bine ce servici fac ?hai atuci tu in locu meu BUBULINA MEA :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

 

Buna ce ai pe lista ce oferi clientului?

 

 

buna suna ma pt mai multe detali :gifs_ojos

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Blondi,o intrebare scurta,lucrezi si noaptea?ai daca da zimi te rog intervalu orar.nu de alta dar te-as vizita.ms frumos

 

buna ziua....eu asta voi pleca si voi reveni la sfarsitu saptamani ...dupa 12 nopate eu nu mai lucrez...suna ma pt mai multe detali pupici o zi buna sa ai :girly  :girly  :girly

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

buna ziua....eu astazi voi pleca si voi reveni la sfarsitu saptamani ...dupa 12 nopate eu nu mai lucrez...suna ma pt mai multe detali pupici o zi buna sa ai :girly  :girly  :girly

Link spre comentariu

Nu cred că Blonda Barbie mai are nevoie de o recenzie.O sa scriu cat mai detaliat despre frumoasa experiența de care am avut parte... Săptămâna trecută în ziua de vineri m-am hotărât să o sun sa programez o întâlnire pt ziua de sâmbătă, pus mâna pe telefon și sun răspunde din prima incercare o voce plăcută sexy o întreb dacă lucrează sâmbăta și dacă da cat de dimineață îmi spune că lucrează dar numai după ora 9 rămâne stabilit sa ne auzim. Sâmbătă dimineață la ora 9 o sun îmi răspunde din nou din prima și mă indru_ma spre locație a fost nevoita să coboare să îmi deschidă ușa la scară pt. Că nu are interfon, ușa se deschide cu orice cheie dar nu aveam nici una asupra mea ( cei care o sa o vizitați luați o cheie cu voi). Coboară repere deși la telefon imi spune sa aștept să se îmbrace ca sa vina să-mi deschidă și când deschide oau fata din poze arată bine deși nu aveam emoții doar știam din recenzii că e iea, mă invită în apartament nu prea o ascult ce îmi spune nu-mi pot dezlipi ochii de la fundul sexy in timp ce o urmez spre apartament. Ajuns in apartament facem cunoștință, vorbește frumos și zâmbește asta in_că de când ne-am întâlnit. Apartament frumos aier curat imi arată camera unde sa mă fac comod i cer sa fac un dus înainte deși făcusem înainte dar așa mi se pare corect îmi aduce prosop curat baia curată dotată cu de toate inclusiv gel de duș pt bărbații. După duș îmi spunea sa aștept în camera pe care mi-a arătat,o când am venit că mă urmează imediat. Cameră mare un miros plăcut de parfum sau de bețișoare parfumate și un televizor pe care mergea un post de muzică.in timp ce mă acomodam făcea și iea un duș după un timp a intrat goală și mă întrebat cât doresc să stau am răspuns 1 ora mi-a spus că, atunci când vreau să schimb o poziție săi spun că o facem cum vreau eu și încă ceva daca oralul îl doresc protejat sau neprotejat l-am cerut neprotejat că nu doream finalizare.Si incepe cu un oral foarte bun făcut din lateral fara sa zgârie cu dinții stand in genunchi o mângâiam peste și dădea impresia că-i place cum că s-ar excita i-am cerut pozitia 69 a fost foarte incantata, pasarica curată epilata fara nici un miros ne-am distrat așa o vreme după care a pus prezervativul cu o mare atenție și indamanare. Mă întrebă dacă doresc să vina iea deasupra i spun că da Abia așteptam să văd cum se mișcă și da se trăgea bine i plăcea să o simpla in iea după un timp i-am cerut să Io dau pe la spate sa pus în genunchi și coate, mi-a plăcut priveliștea un fund frumos fara celulita nu prea trebuia să mă mișc se împingea ia spre mine aici cred că sa și terminat ia,cel puțin așa mi-a dat impresia. I-am cerut să se așeze pe burta unde am terminat și eu. Fiind atât de satisfăcut după prima rundă nu mai aveam nevoie de o a 2 i-am spus că îmi ajunge mi-a răspuns frumos că cum doresc deși vorbisem că vreau 1 ora . I-am cerut să mai fac un duș înainte să plec foarte atenta mi-a spus că dacă doresc un alt prosop curat. Când am ieșit de la dus mă întrebat din nou dacă doresc ceva săi spun am rămas la o țigară și o conversație unde am întrebat cât costă mi-a zis 150 am lăsat 200 deși nu știu cât a durat întâlnirea m-am simțit extraordinar.. La plecare ma condus și ma 😘 pe ambi obragi. Asta a fost experiența mea cu frumoasa blonda Barbie, eu am sa revin sigur la iea cu prima ocazie dar o să-i propun daca se poate și vrea să mă intampine in lenjerie intimă și pe tocuri asta na da pe spate

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Nu cred că Blonda Barbie mai are nevoie de o recenzie.O sa scriu cat mai detaliat despre frumoasa experiența de care am avut parte... Săptămâna trecută în ziua de vineri m-am hotărât să o sun sa programez o întâlnire pt ziua de sâmbătă, pus mâna pe telefon și sun răspunde din prima incercare o voce plăcută sexy o întreb dacă lucrează sâmbăta și dacă da cat de dimineață îmi spune că lucrează dar numai după ora 9 rămâne stabilit sa ne auzim. Sâmbătă dimineață la ora 9 o sun îmi răspunde din nou din prima și mă indru_ma spre locație a fost nevoita să coboare să îmi deschidă ușa la scară pt. Că nu are interfon, ușa se deschide cu orice cheie dar nu aveam nici una asupra mea ( cei care o sa o vizitați luați o cheie cu voi). Coboară repere deși la telefon imi spune sa aștept să se îmbrace ca sa vina să-mi deschidă și când deschide oau fata din poze arată bine deși nu aveam emoții doar știam din recenzii că e iea, mă invită în apartament nu prea o ascult ce îmi spune nu-mi pot dezlipi ochii de la fundul sexy in timp ce o urmez spre apartament. Ajuns in apartament facem cunoștință, vorbește frumos și zâmbește asta in_că de când ne-am întâlnit. Apartament frumos aier curat imi arată camera unde sa mă fac comod i cer sa fac un dus înainte deși făcusem înainte dar așa mi se pare corect îmi aduce prosop curat baia curată dotată cu de toate inclusiv gel de duș pt bărbații. După duș îmi spunea sa aștept în camera pe care mi-a arătat,o când am venit că mă urmează imediat. Cameră mare un miros plăcut de parfum sau de bețișoare parfumate și un televizor pe care mergea un post de muzică.in timp ce mă acomodam făcea și iea un duș după un timp a intrat goală și mă întrebat cât doresc să stau am răspuns 1 ora mi-a spus că, atunci când vreau să schimb o poziție săi spun că o facem cum vreau eu și încă ceva daca oralul îl doresc protejat sau neprotejat l-am cerut neprotejat că nu doream finalizare.Si incepe cu un oral foarte bun făcut din lateral fara sa zgârie cu dinții stand in genunchi o mângâiam peste și dădea impresia că-i place cum că s-ar excita i-am cerut pozitia 69 a fost foarte incantata, pasarica curată epilata fara nici un miros ne-am distrat așa o vreme după care a pus prezervativul cu o mare atenție și indamanare. Mă întrebă dacă doresc să vina iea deasupra i spun că da Abia așteptam să văd cum se mișcă și da se trăgea bine i plăcea să o simpla in iea după un timp i-am cerut să Io dau pe la spate sa pus în genunchi și coate, mi-a plăcut priveliștea un fund frumos fara celulita nu prea trebuia să mă mișc se împingea ia spre mine aici cred că sa și terminat ia,cel puțin așa mi-a dat impresia. I-am cerut să se așeze pe burta unde am terminat și eu. Fiind atât de satisfăcut după prima rundă nu mai aveam nevoie de o a 2 i-am spus că îmi ajunge mi-a răspuns frumos că cum doresc deși vorbisem că vreau 1 ora . I-am cerut să mai fac un duș înainte să plec foarte atenta mi-a spus că dacă doresc un alt prosop curat. Când am ieșit de la dus mă întrebat din nou dacă doresc ceva săi spun am rămas la o țigară și o conversație unde am întrebat cât costă mi-a zis 150 am lăsat 200 deși nu știu cât a durat întâlnirea m-am simțit extraordinar.. La plecare ma condus și ma pe ambi obragi. Asta a fost experiența mea cu frumoasa blonda Barbie, eu am sa revin sigur la iea cu prima ocazie dar o să-i propun daca se poate și vrea să mă intampine in lenjerie intimă și pe tocuri asta na da pe spa :girly  :gifs_ojos  :gifs_ojos

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Întrebare : numărul de telefon este 0737712761 ? Iar pozele ii aparțin? Nu am găsit pe topic poze sau numărul de contact. Posibil săptămâna viitoare să am drum prin Baia Mare :)

post-176080-0-18414600-1508681896_thumb.jpg

post-176080-0-83380100-1508681918_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Întrebare : numărul de telefon este 0737712761 ? Iar pozele ii aparțin? Nu am găsit pe topic poze sau numărul de contact. Posibil săptămâna viitoare să am drum prin Baia Mare :)

Cică ii apartin....si in realitate arata mai bine ca in poze daca treci pe la ea asteptam o recenzie sincer si eu am de gand sa o vizitez cat de curand însă din pacate maine dimineață plec din Baia Mare pentru o săptămâna.

Link spre comentariu

Vizitator blondi26
Reputație: 0

 

Ce sa întâmplat blondino, parca ziceai că o sa revin de la sfârșitul săptămânii trecute, dar ți-ai șters anunțul. ai plecat de la Baia Mare

 

 

buna dragi mei voi lipsi o perioada ....dar am sa revin nu stiu cand ....cand ma voi reposta atunci ma puteti contacta va multumesc kiss 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...