Sari la conținut

Blonda barbie 0737712761


Postări Recomandate

Vizitator blondi26
Reputație: 0

Cică ii apartin....si in realitate arata mai bine ca in poze daca treci pe la ea asteptam o recenzie sincer si eu am de gand sa o vizitez cat de curand însă din pacate maine dimineață plec din Baia Mare pentru o săptămâna.

 

cica??? .....chiar eu sunt in carne si oase :138x  :138x  :138x  :138x  :138x te astept cu drag cand voi veni din nou la baia mare kiss  :gifs_ojos  :gifs_ojos  :gifs_ojos  :gifs_ojos

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

cica??? .....chiar eu sunt in carne si oase :138x :138x :138x :138x :138x te astept cu drag cand voi veni din nou la baia mare kiss :gifs_ojos :gifs_ojos :gifs_ojos :gifs_ojos

 

Astept cu nerăbdare să revii in Baia Mare.......😚😚😚😎

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Bună Blonda Barbie, de când ai plecat am așteptat să te întorci marți o să-ți fac o vizită nu știu din păcate ora. Sper să îmi poți răspunde când te sun pt. Că nu stau mult în oras. Te pup până ne vedem live

 

buna dimineata sambata seara ajung si de duminica in colo ma poti suna ori cand ...iti voi raspunde si eventual imi lasi un sms ,o zi buna sa ai

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Buna seara.din punctul meu de vedere e ok dar nici asa ram tam tam nu is are locul . E sociabila simpatica ok fata simpla cu bun simt

 

Buna RAM TAM TAM cum spui tu sunt eu dragu meu ..iti place sau nu,.....asta  sunt

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Cum de nu mai zice nimeni nimic de Barbie? Intr-o perioada era foarte laudata...

 

 

Cum de nu mai zice nimeni nimic de Barbie? Intr-o perioada era foarte laudata...

iesi  un pik din rutina ta,observ ca te plictisesti foarte tare ...daca lumea nu zice nimik de mine tu de ce ai avea grija mea?daca esti asa plictisit te astept la un ceai ca tot e frig  afara ...poate imi luzi tu ceaiul  :girly  :girly

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

iesi  un pik din rutina ta,observ ca te plictisesti foarte tare ...daca lumea nu zice nimik de mine tu de ce ai avea grija mea?daca esti asa plictisit te astept la un ceai ca tot e frig  afara ...poate imi lauzi  ceaiul  :girly  :girly

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Buna dragi mei țin sa va anunț, voi reveni la BM luni ...🤗o zi buna sa aveți pupici cu sclipici 💋

Te asteptam cu drag 😉
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...