Sari la conținut

Blonda barbie 0737712761


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Buna seara dragi mei sunt încă in BM când nu răspund înseamnă ca sunt ocupată reveniti cu un tel sau cu sms ..pupici

Nu vrem sa te deranjăm daca esti asa de ocupată ☻
Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Ok 😅😅😅nu ma deranja atunci 🤩🤩😅😅😅😅💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Ok 😅😅😅nu ma deranja atunci 🤩🤩😅😅😅😅💋💋💋💋

Si eu te pup .....asa virtual unde iti place tie mai mult 😉
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Da e gratis 😠....💋o seara buna

Păcat ca nu am avut ocazia sa ne "intersectăm" 😉...doar virtual (gratis)ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Eu te Astept voi fi in BM pana pe data de 7 asa ca nu ma vei rata 😘💋

Nu stiu....am zis că mă las de "meserie"după ultima aventură însă am o slăbiciune pentru blonde...hmmmmmmmm
Link spre comentariu

Din păcate încă nu am reușit să o vizitez pe blondina deși ia a fost prima femeie cu care am considerat că merită să îmi înșel nevasta și nu mi-a părut rău că am făcut-o, și a fost singura la care m-am simțit cel mai relaxat asta pentru că știe sa te facă să te simți bine și că o face și cu plăcere nu doar să-ți iea 💰.Nu am reușit să trec pe la iea din cauza unui accident urat de care am avut parte chiar după revenirea ei în oraș abia am așteptat să vină sfârșitul de săptămână să o sun pt o întâlnire pentru că i-am dus dorul, de când a plecat din baia mare am așteptat să se întoarcă imi lipsea enorm fata asta. ÃŽmi doresc enorm să o revăd dar financiar nici o șansă deocamdată deși din fericire nu am suferit fizic din urmă accidentului am de reparat 2 mașini pe cheltuiala mea pt că eu am fost vinovat. Pt se întâmplă o minune și reușesc să o întâlnesc până mai sta pe la noi daca nu la o altă revenire a blondei in oraș. Cu aceasta ocazie i transmit numai bine si mulți 😘.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Din păcate încă nu am reușit să o vizitez pe blondina deși ia a fost prima femeie cu care am considerat că merită să îmi înșel nevasta și nu mi-a părut rău că am făcut-o, și a fost singura la care m-am simțit cel mai relaxat asta pentru că știe sa te facă să te simți bine și că o face și cu plăcere nu doar să-ți iea 💰.Nu am reușit să trec pe la iea din cauza unui accident urat de care am avut parte chiar după revenirea ei în oraș abia am așteptat să vină sfârșitul de săptămână să o sun pt o întâlnire pentru că i-am dus dorul, de când a plecat din baia mare am așteptat să se întoarcă imi lipsea enorm fata asta. ÃŽmi doresc enorm să o revăd dar financiar nici o șansă deocamdată deși din fericire nu am suferit fizic din urmă accidentului am de reparat 2 mașini pe cheltuiala mea pt că eu am fost vinovat. Pt se întâmplă o minune și reușesc să o întâlnesc până mai sta pe la noi daca nu la o altă revenire a blondei in oraș. Cu aceasta ocazie i transmit numai bine si mulți 😘.

🤔
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...