Sari la conținut

Blonda barbie 0737712761


Postări Recomandate

Salut! Am fost si eu la dansa si am fost placut surprins! Este o persoana placuta si atenta spre client, oral neprotejat si normal de nota 10. Pasarica curata si delicioasa fara mirosuri suspecte. Nu vreau sa scriu multe dar eu unul am fost multumit de prestatia dansei desi m-a terminat foarte repede spre surprinderea mea. 150 lei finalizarea si locatia este curata fara suspiciuni cu privire la coleg de apartament ;)

P.S. Te asteptam la Bistrita!

  • Like 1
Link spre comentariu

ai dreptate!!! iepurasi trebuie...tzac pac 150!!! :)))) la 250 tre' macar 45 de minute!!!

 

Cum tatic, jignesti iepurasii, cum 45 de min .... daca nu se rezolva dubla in 25 min deja nu mai e iepuras, iar la cealalta varianta maxim 15 min .... cu tot cu dezechipat-echipat, ca e deja cald, tzoale mai putine, etc ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Cum tatic, jignesti iepurasii, cum 45 de min .... daca nu se rezolva dubla in 25 min deja nu mai e iepuras, iar la cealalta varianta maxim 15 min .... cu tot cu dezechipat-echipat, ca e deja cald, tzoale mai putine, etc ...

iezista o esplicatie!

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Decât sa stați cu mânuțele pe tel sau pe pc mai bine ati face ceva mai bun ...Ați luat topicurile la fete pe rând acum observ ca aveți ceva cu topicu meu ....din politețe va rog ,voi cricotasi sa va retrageți ..nu a foat bun Mielu anu asta 🤔?? Voi astea care nu aveți ce face ,voi îndepărtați femeile din oraș ...nu înțeleg dc sunteți așa frustrați de voi ?? Nu intelg ce va macină așa de tare când ma tine persoana respectiva in PL ...ce sa fac dacă am păsărica fierbinte ..nu va mai ofticați asa tare,faceți-vă viața mai frumoasa și liniștita ...Game over

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Nu va convine de mine atunci evitați anuntu și topicu ...dacă cer prea mult înseamnă ca vorbesc cu ...nu va mai agitați atâta ...mai bine vati agita in pat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Decât sa stați cu mânuțele pe tel sau pe pc mai bine ati face ceva mai bun ...Ați luat topicurile la fete pe rând acum observ ca aveți ceva cu topicu meu ....din politețe va rog ,voi cricotasi sa va retrageți ..nu a foat bun Mielu anu asta ?? Voi astea care nu aveți ce face ,voi îndepărtați femeile din oraș ...nu înțeleg dc sunteți așa frustrați de voi ?? Nu intelg ce va macină așa de tare când ma tine persoana respectiva in PL ...ce sa fac dacă am păsărica fierbinte ..nu va mai ofticați asa tare,faceți-vă viața mai frumoasa și liniștita ...Game over

Ce-ti venii Blondii?...ce draq am zis asa denigrant sau jignitor ca nu m-am prins?

Link spre comentariu
Vizitator blondi26
Reputație: 0

Te rog frumos sa nu vb pe topicu meu de Drac...te rog frumos nu dau explicați la nimeni ce îmi veni sau nu eu atat va rog din moment ce eu nu am deranjat pe nimeni voi dc o faceți ?? Ați terminat cu toate fetele și ma luați pe mine? Mai bine ma-ti lua in PL asa cum îmi place decât sa va agitați...nu știu câți dintre voi aveți cei 7 ani dea casa ..da ma-ti cunoaște un pic atunci va puteți da cu părerea despre mine .....nu va mai spun iepurași ...va mieilor

  • Like 1
Link spre comentariu

A lua in p..a sau a lua la p..a nu e acelasi lucru,tu ,Blondino ,ultima ai facut acum din apucatori de moment.Orice femeie are momente de capriciu..eu nu ii inteleg pe asa zisii   masculi care repede s-au si grabit sa te stearga cu babetica la nasuc ca sa nu te bosumfli..Astfel de  specimene va strica,cedand la orice capriciu de moment.Baieti,nu va respecta,trece peste voi asa orice moimuca..atat virtual cat si real. Oricum,Blondino,scrii de ma doare capul pana reusesc sa deslusesc cumva oare ce ai vrut sa tastezi....catastrofal,aproape ca Manelistu doar nu asa vulgar:P Oricum ,neinteresanta....nu am fost si nici nu sunt tentat sa vizitez marfa ta...stiind sub tutela cui si carei brigazi apartii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...