Sari la conținut

Nevoie de trans in Ploiesti


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu de ce dar orasul nostru este cel mai rar populat de transex . Chiar e nevoie sa veniti si pe aici atat pentru mine cat si pentru zeci de alte persoane...Help us

Eu am fost si nu prea este ok vi se pare pretul piperat etc
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:moldova
  • Oras:moldova

ar fi cazul ca sa mai scadeti si voi tarifele va zic spre binele vostru si spre dobandirea unei bune reputatii. decat sa aveti o medie slaba de 1-3 clienti pe zi , o data scazut tarfiul puteti ajunge lejer la o medie de 7-8 clienti ... Pentru bani trebuie sa muncesti ... mai usor cu taxele de deranj , poze false si alte cacaturi de genu pe care unele dintre asa zisele le practica. eu una nu mai fac concurenta cu transele ci cu clicloasele si e chiar mult mai ok... o seara frumoasa 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ar fi cazul ca sa mai scadeti si voi tarifele va zic spre binele vostru si spre dobandirea unei bune reputatii. decat sa aveti o medie slaba de 1-3 clienti pe zi , o data scazut tarfiul puteti ajunge lejer la o medie de 7-8 clienti ... Pentru bani trebuie sa muncesti ... mai usor cu taxele de deranj , poze false si alte cacaturi de genu pe care unele dintre asa zisele le practica. eu una nu mai fac concurenta cu transele ci cu clicloasele si e chiar mult mai ok... o seara frumoasa

Păpușa nu pot sa am acelasi tarif ca travestitele imi pare rau cine doreste o transexuala adevarat isi permite 1 data pe luna sa isi faca o fantezie
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...