Sari la conținut

In sfîrsit o fata deosebita


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

E deosebita prin faptul ca e tăcută probabil :). Vizitat, are locația în zona pensiunii prezident, după pensiune se face o alee și mai apoi imediat în dreapta o întrare unde sunt doua blocuri. Îți deschide o fata timida,slăbuța, pozele sunt reale, se plânge ca o doare mai ales pe la spate, dar strânge din dinți și nu se opune, în rest... Finalizarea 100, nu contribuie cu nimic la actul sexual, sta în orice poziție în care o pui. Oralul l am ales protejat, nimic deosebit la tehnica de execuție. Am rămas la o finalizare și am plecat. Nimic deosebit la ea.

Link spre comentariu

E deosebita prin faptul ca e tăcută probabil :). Vizitat, are locația în zona pensiunii prezident, după pensiune se face o alee și mai apoi imediat în dreapta o întrare unde sunt doua blocuri. Îți deschide o fata timida,slăbuța, pozele sunt reale, se plânge ca o doare mai ales pe la spate, dar strânge din dinți și nu se opune, în rest... Finalizarea 100, nu contribuie cu nimic la actul sexual, sta în orice poziție în care o pui. Oralul l am ales protejat, nimic deosebit la tehnica de execuție. Am rămas la o finalizare și am plecat. Nimic deosebit la ea.

Ai dreptate,nu vorbeste deloc ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...