Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M am prins ca esti un EL in cele din urma, insa ai un nume de user de EA.

Plm pe un site de futareala tu vrei sa iti gasesti nevasta?

 

era un topic legat de cuckold. presupun ca stii ce inseamna.. 

userul il am impreuna cu sotia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

E un site de futareala asta. Am o pizda si noi suntem mai deschisi si vrem inca o pula. E asa complicat ? Ai pula mare, esti serios si discret si vrei , asta e tot ce trebuie. Ce dracu sunteti batuti in cap ? V au traumatizat curvele astea asa rau ??? Se mai fute si de placere , nu doar pe bani.

 (Y)  ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

acum inteleg rostul multiplelor subiecte de tip "fazan" :))))

Da, asa este, pentru asta este fazan, pentru postari rapide si cand faci 200 postari, ai acces la mesagerie si nu numai, o sa poti da si puncte la postarile altora asa cum ti-am dat eu la cea ce mi-ai scris. Bafta! Si spor la joaca! :)
  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Salut, mă bag la o partidă cu domnița și la sex în trei. Am 35 de ani, sunt prezentabil și bine dotat. Dar cum pot lua legătura cu voi?

Prinse un porumbel si trimite un biletel cu nr tau de telefon. Ai sanse mai mari sa-i contactezi asa decat aici 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:pe Dunare
  • Oras:pe Dunare

Salut, mă bag la o partidă cu domnița și la sex în trei. Am 35 de ani, sunt prezentabil și bine dotat. Dar cum pot lua legătura cu voi?

si-a facut omul o gramda de conturi si subiecte, ai toate detaliile pe pagina anterioara...hai sa-i fac si lipeala omului, deci da-i mail cu dotarea pe [email protected]

 

sa bagi apoi o recenzie aici :)))

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...