Sari la conținut

cine face o deplasare matinala?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu găsești,Am cautat si eu. Dupa 12 încep majoritatea activitatea. Baga un șpriț frumos până atunci ;)

Te contrazic ! Eu încep la 8.00 , Crissu ( Top ) începe la 9 ! Ăsta așa, la o prima strigare, nu știu printre fetele noi care mai sunt matinale.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

" Cere și ți se va da! "

Dar dacă a postat la 7.22.... Cum naiba sa vrea la 5??? Crăcănat, cracanat- înțeleg, da' rewind nu poa' sa dea nimeni!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Te contrazic ! Eu încep la 8.00 , Crissu ( Top ) începe la 9 ! Ăsta așa, la o prima strigare, nu știu printre fetele noi care mai sunt matinale.

Am sa te las sa te contrazici cu agenda telefonului meu referitor la iesirile de apel din data de 17.07,dimineata!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Eu nu am spus TOATE! Și nici ca răspundem la 7 dim! Am răspuns lui @dorobanți, care a afirmat ca nu găsește nimic înainte de prânz. Și îmi mențin afirmația, așa Cum am spus și ca , dacă ai postat la 7.22, e greu de crezut ca vreuna dintre matinale sa vadă postarea imediat!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

LE - de când s-a instalături canicula și indicele de confort termic își face de cap, eu una -vb strict în numele meu - am programări la 7.30 relativ constant! E drept, stabilite din ziua anterioara , dar sunt ON la ora aia !

Link spre comentariu
  • Oras:Around!
  • Oras:Around!

LE - de când s-a instalături canicula și indicele de confort termic își face de cap, eu una -vb strict în numele meu - am programări la 7.30 relativ constant! E drept, stabilite din ziua anterioara , dar sunt ON la ora aia !

Esti la birou acum?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mie îmi dai dimensiunile exacte! Și coordonatele! Ca așa pe "blind " nu mă bag, am o vârstă totuși!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

???

Acum am vazut ce ai scris! Sorry. ..Mai mult pentru faza cu ruleta :) Ca ptr lipsa distracției, Pardon, finalizării eșt si tu putin de vină, un SMS făcea diferența!

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Chiar ma gandeam sa bag un sms intre cele 3 apeluri.Banuiesc ca era mai vizibil.De obicei,dupa ora 22,platesti facturile la lumina caci na,ai ceva apeluri pe telefon care-ti spun ca....

Stiu  ca sunt obraznic,caci nu pot altfel.Dar nu port niciodata dusmanie si cred ca reusim sa ne cunoastem saptamana asta la o cafea.Fortuna verde.Nu-s sarac,dar chiar ca-mi place cum iese la expresor :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...