Sari la conținut

Intrebare pentru pisicuts


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In locul tau m-as ascunde  ...sincer .

 

Ca nu degeaba s-a luat si Tina de tine , spunand  cam adevarul , destul de greu de digerat ptr. o  nemancata ca tine  care traieste intr-o mizerie de nedescris 

 

PS: Deja ai si uitat cand a pus-o pe MONA (zgarciul asta de om perfid si mincinos ) sa scoata banii de la tine cu japca ,ca  lui  ii era rusine sau teama  :no2

Este problema mea si a fetelor, nu a ta care esti un neicanimeni. :slap2

  • Like 18
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

E o mizerie...care e vai de capul ei. Nu are ea cuvinte asociate cu "clasa" nici clasa a 2-a la tren nu o ajuta. Este o zdreanta care ne-a demonstrat ca mai jos nu se poate. Ca nu mai o viziteaza lumea...e normal. Mai mult ca sigur pentru ca nu are clienti are o astfel de atitudine ca o refulare...urmatoarea faza...nu o vad prea bine. E disperata...in sevraj si ar face orice doar, doar sa vina unul sa cotizeze...dar clar...e incheiat capitolul Tina Diamond...poate o schimbare ...rebrand...

Pe termen scurt e dusa.

Este distrusa din toate punctele de vedere... Nu am mai vazut in viata mea o persoana atat de disperata, am inteles ca Nu sunt prima cu care cauta prietenie, si cand isi da seama ca Nu o vrei in viata ta incepe ca un copil mic si ofticat sa injure si sa dea cu noroi in toti.

 

Cred ca doar spitalul 9 o mai poate ajuta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Este problema mea si a fetelor, nu a ta care esti un neicanimeni. :slap2

Tu nu vezi cum sare pentru o distrusa, probabil in speranta sa primeasca si el o bucatica de pizda pe gratis de la doamna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Uite bolnavu'... ii faci un compliment si-ti demonstreaza ca era eronat.

 

Lumineaza-ma si pe mine ce te mână pe tine in lupta asta? Ca vrei sa castigi sau ce crezi ca vei castiga de pe urma acestui circ stupid. Nu te faci mai iubita, mai frecventabila, nu castigi nimic. Pot chiar sa spun ca in incercarea de ai face rau lui Betty, de fapt reactia este contrara, fiindca ai abordat prost de tot lupta, legandu-te de copilul ei. Efectul este contrar, ea castiga simpatie prin faptul ca oamenii, prin natura lor au tendinta sa ia apararea celui lovit fara motiv. Din toata afacerea asta iesi "lose-lose", oricum ai incerca sa porti lupta.

 

Eu in locul tau mi-as face "mea culpa" si m-as ascunde sa imi ling ranile. Sper sa citesti lucida textul asta.

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Citat din regulament:

Trollingul excesiv sau atacurile repetate catre alti membrii sunt interzise

 

 

Ce face Tina Nu sunt atacurii repetate?

Trebuie sa incep sa iti fac aici o lista cu toate postarile in care au fost atacati membri de catre Tina?

 

Deci pisicuts, daca faci un regulament ori il aplici la toata lumea ori Nu il mai publici!

 

Daca esti Administrator trebuie sa fi obiectiv, Nu sa gandesti cu pula!

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Lumineaza-ma si pe mine ce te mână pe tine in lupta asta? Ca vrei sa castigi sau ce crezi ca vei castiga de pe urma acestui circ stupid. Nu te faci mai iubita, mai frecventabila, nu castigi nimic. Pot chiar sa spun ca in incercarea de ai face rau lui Betty, de fapt reactia este contrara, fiindca ai abordat prost de tot lupta, legandu-te de copilul ei. Efectul este contrar, ea castiga simpatie prin faptul ca oamenii, prin natura lor au tendinta sa ia apararea celui lovit fara motiv. Din toata afacerea asta iesi "lose-lose", oricum ai incerca sa porti lupta.

 

Eu in locul tau mi-as face "mea culpa" si m-as ascunde sa imi ling ranile. Sper sa citesti lucida textul asta.

Nu prea este vreo data lucida, din pacate!

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

In locul tau m-as ascunde  ...sincer .

 

Ca nu degeaba s-a luat si Tina de tine , spunand  cam adevarul , destul de greu de digerat ptr. o  nemancata ca tine  care traieste intr-o mizerie de nedescris 

 

PS: Deja ai si uitat cand a pus-o pe MONA (zgarciul asta de om perfid si mincinos ) sa scoata banii de la tine cu japca ,ca  lui  ii era rusine sau teama  :no2

Dar tu cine esti de fapt si ce vrei?

Crezi ca parerea ta intereseaza pe vreo unu aici?

 

Am inteles cu toti ideia. Incerci pe calea AStA sa primesti pizda gratuita de la balena Tina :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu nu vezi cum sare pentru o distrusa, probabil in speranta sa primeasca si el o bucatica de pizda pe gratis de la doamna

Nu cred ca vrea gratis pentru ca este neputincios saracul de aia comenteaza pe toate topicele,nu-mi dau seama de ce s-a inscris pe nimfomane din moment ce nu merge la femei.Ma gandesc si ca este un amarastean si nu are o fisa sa treaca strada si atunci s-a inscris aici ca sa aibe cum sa-si petreca ziua 

  • Like 17
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Nu cred ca vrea gratis pentru ca este neputincios saracul de aia comenteaza pe toate topicele,nu-mi dau seama de ce s-a inscris pe nimfomane din moment ce nu merge la femei.Ma gandesc si ca este un amarastean si nu are o fisa sa treaca strada si atunci s-a inscris aici ca sa aibe cum sa-si petreca ziua

 

 

Of liviule, Sau gasit doi distrusi !

Dar poate isi aminteste si domnul Administrator de regulament si ne scapa odata de bolnava AStA si de fanul iei.

 

Nu stiu daca ai urmarit putin cu cate fete a facut distrusa asta la fel.

Cauta prietenie cu jeapca, doar ca nimeni nu o vrea ca prietena.

 

Saptamana trecuta mia dat mesajul:

Betisor, Suna ma. Am un Client bun pentru tine.

 

Si dupa ce tot nu o bag inseama incepe aici cu aberatii si jigniri?! Si pisicuts Nu face absolut nimic!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

In locul tau m-as ascunde  ...sincer .

 

Ca nu degeaba s-a luat si Tina de tine , spunand  cam adevarul , destul de greu de digerat ptr. o  nemancata ca tine  care traieste intr-o mizerie de nedescris 

 

PS: Deja ai si uitat cand a pus-o pe MONA (zgarciul asta de om perfid si mincinos ) sa scoata banii de la tine cu japca ,ca  lui  ii era rusine sau teama  :no2

As vrea sa stiu si eu de unde stii tu cum este la mine in Casa, de zici ca traiesc in mizerie?! :D

 

Vezi ca eu nu sunt tinuta ta, sa mor de foame. Si ce crezi imi permit si menajera de doua ori pe saptamana. Tu nici laba Nu iti permiti sa faci de doua ori pe saptamana. Asa.ca : Fuck what you say, you looser :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Este problema mea si a fetelor, nu a ta care esti un neicanimeni. :slap2

Plimba ursul lingaule prin bucatarie si nu mai stationa pe aici , ca nu este cazul sa demonstrezi nimic in plus de ce stim cu totii . Vezi aici ca m-am laudat eu in vreun fel . Sune nimeni de nicaieri , iar tu un mos libidinos , santajist si mincinos . Nu crezi pune-ti  poza (de la gat in jos)  sa radem si altii cum arata un cadavru viu de 60+  :laugh2

Dar tu cine esti de fapt si ce vrei?

Crezi ca parerea ta intereseaza pe vreo unu aici?

 

Am inteles cu toti ideia. Incerci pe calea AStA sa primesti pizda gratuita de la balena Tina :)

Ti-am spus , ascunde-te  ca ma faci sa spun si alte "prostii" la fel de adevarate despre tine .

 

Brusc ai devenit cam tupeista , laudaroasa si mincinoasa pe aici , ba pui si fel de fel de conditii Pisicului , tu care te-ai folosit de aceasta platforma ptr. a-ti face reclama fara sa platesti niciodata nimic (o laudaroasa cu "menajera" :no2 ) , ba chiar ti-ai marit si pretul crezand ca esti vreo "Ileana Cosanzeana" prin Militari , cand de fapt esti o taranca/saracie lesinata de foame .de care radeau toti in trecut si te umileau pe aici , cum te prindeau

 

PS: Stiu destul de multe nespalato , stiu si cum pozezi in victima peste tot , stiu si ce fata de obosita si incercanata ai , ca sa nu spun de drogata (na , ca am zis-o) , stiu si cum te-ai dus la servici ca erai lesinata de foame, dar nu prea ti-a placut munca si te-ai intors sa faci o muie ca este mai sanatoasa ..etc ...esti o femeie ingalata si puturoasa incat laba ar fi o mandrie ptr. mine decat sa fut asemenea aratare de femeie , dar bineanteles ca nu este cazul . Hai basti si nu mai face urat pe aici , nervoaso , ca tot asa iti intra :atm  pe gat  pe viitor de la mosii de genul lui Liviu si de la toti taximetristi (ca doar aceasta este gama ta de clienti in Militari).

 

Apropo ia spune cum iti dadea mosneagul Liviu orgaZme cu limba , ca sa ne mai distram nitel :laugh2

  • Like 9
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Plimba ursul lingaule prin bucatarie si nu mai stationa pe aici , ca nu este cazul sa demonstrezi nimic in plus de ce stim cu totii . Vezi aici ca m-am laudat eu in vreun fel . Sune nimeni de nicaieri , iar tu un mos libidinos , santajist si mincinos . Nu crezi pune-ti  poza (de la gat in jos)  sa radem si altii cum arata un cadavru viu de 60+  :laugh2

 

Ti-am spus , ascunde-te  ca ma faci sa spun si alte "prostii" la fel de adevarate despre tine .

 

Brusc ai devenit cam tupeista , laudaroasa si mincinoasa pe aici , ba pui si fel de fel de conditii Pisicului , tu care te-ai folosit de aceasta platforma ptr. a-ti face reclama fara sa platesti niciodata nimic (o laudaroasa cu "menajera" :no2 ) , ba chiar ti-ai marit si pretul crezand ca esti vreo "Ileana Cosanzeana" prin Militari , cand de fapt esti o taranca/saracie lesinata de foame .de care radeau toti in trecut si te umileau pe aici , cum te prindeau

 

PS: Stiu destul de multe nespalato , stiu si cum pozezi in victima peste tot , stiu si ce fata de obosita si incercanata ai , ca sa nu spun de drogata (na , ca am zis-o) , stiu si cum te-ai dus la servici ca erai lesinata de foame, dar nu prea ti-a placut munca si te-ai intors sa faci o muie ca este mai sanatoasa ..etc ...esti o femeie ingalata si puturoasa incat laba ar fi o mandrie ptr. mine decat sa fut asemenea aratare de femeie , dar bineanteles ca nu este cazul . Hai basti si nu mai face urat pe aici , nervoaso , ca tot asa iti intra :atm  pe gat  pe viitor de la mosii de genul lui Liviu si de la toti taximetristi (ca doar aceasta este gama ta de clienti in Militari).

 

Apropo ia spune cum iti dadea mosneagul Liviu orgaZme cu limba , ca sa ne mai distram nitel :laugh2

Dar tu crezi pe bune ca sta vreu unu sa iti citeasca tie prostiile. Hai dute tu la balena ta si numai plictisi oameni pe aici!

 

Tie Nu iti da de gandit de ce esti singurul pe tot Forum care i tine partea lui saracie de Tina!?

 

Cat de tare doare prostia? Ne zici te rog si noua?????? :))))))

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dar tu crezi pe bune ca sta vreu unu sa iti citeasca tie prostiile. Hai dute tu la balena ta si numai plictisi oameni pe aici!

 

Tie Nu iti da de gandit de ce esti singurul pe tot Forum care i tine partea lui saracie de Tina!?

 

Cat de tare doare prostia? Ne zici te rog si noua?????? :))))))

Besi analfabeto de aici si mai baga o :atm  de taximetrist

 

Ce plm te intereseaza pe tine ca ii tin partea Tinei?  Sau te fute grija ca nu iti pun parte tie? Tin partea oricui cand are dreptate , iar tu nu esti mai breaza decat ea prin atitudinea aceasta pe care o ai , analfabeto :no2

 

Nervoaso ...te supara adevarul? :laugh2  Vezi cand zgarmani rahatul si te mananca in baterie aiurea si cu oricine ? Te ingoapa rahatul , saracie . A naibii , ai uitat in ce camara dormeai in trecut  si te-ai smecherit brusc asa peste noapte :no2

  • Like 10
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

ai avut curajul s-o vezi cum arata?

Pe care ?

S-a trezit asta s-o faca pe Tina balena ( "Hai dute tu la balena ta") ea fiind o "printesa"  :slap2 cu cearcanele acelea ca de drogata si cu vergeturile dizgratioase de pe burta , de a ajuns sa se futa imbracata de rusine :laugh2

  • Like 8
  • Minus 11
Link spre comentariu

Pe care ?

S-a trezit asta s-o faca pe Tina balena ( "Hai dute tu la balena ta") ea fiind o "printesa"  :slap2 cu cearcanele acelea ca de drogata si cu vergeturile dizgratioase de pe burta , de a ajuns sa se futa imbracata de rusine :laugh2

 

pe betty

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Besi analfabeto de aici si mai baga o :atm  de taximetrist

 

Ce plm te intereseaza pe tine ca ii tin partea Tinei?  Sau te fute grija ca nu iti pun parte tie? Tin partea oricui cand are dreptate , iar tu nu esti mai breaza decat ea prin atitudinea aceasta pe care o ai , analfabeto :no2

 

Nervoaso ...te supara adevarul? :laugh2  Vezi cand zgarmani rahatul si te mananca in baterie aiurea si cu oricine ? Te ingoapa rahatul , saracie . A naibii , ai uitat in ce camara dormeai in trecut  si te-ai smecherit brusc asa peste noapte :no2

In primul rand vreau sa te intreb, daca tu pe bune crezi ca ma afecteaza parerea tu cu ceva? Parerea unui taran care Nu ma cunoaste personal si nici odata Nu ma voi cunoaste???

 

Cat de prost trebuie sa fi sa te bagi mereu unde Nu iti fierbe oala? Retardatule BALENA ta se pune cu toti si si-o cauta cu toti!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...