Sari la conținut

Intrebare pentru pisicuts


Postări Recomandate

Citat din regulament:

Trollingul excesiv sau atacurile repetate catre alti membrii sunt interzise

 

 

Ce face Tina Nu sunt atacurii repetate?

Trebuie sa incep sa iti fac aici o lista cu toate postarile in care au fost atacati membri de catre Tina?

 

Deci pisicuts, daca faci un regulament ori il aplici la toata lumea ori Nu il mai publici!

 

Daca esti Administrator trebuie sa fi obiectiv, Nu sa gandesti cu pula!

 

   Nu exista fa nici un regulament. Esti tu proasta.

     Crede-ma. Daca te vei intalni vreodata cu el, si il vei intreba, iti va spune razand: "hehe, nu e niciun regulament de fapt, hehe."

     

    Ia sa vezi. :) Suna-l. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Daca-ti dau o balena-n gura te transformi in pestisoru' de bronz

Proasta ai uitat ca am adresa ta?????? :)))

Balena esti si ramai, oricate medicamente deslabit iei!

 

Bravo lui taicatu ca ti-a luat fata.

Esti penibila.

Link spre comentariu

Eu nu am astfel de clienti ;)

Prefer barbatii educati si cu bun simt!!

 

    Sa moara familia mea daca nu ii spermeaza tot Fc Rapidu' si Steaua in gura, si dupa se duce la solar si zice ca-i elevata.

    Stiti clipu' lu' Pink, cand se baga sa-i dea cu spray portocaliu pe ea?

    Daca v-as zice nu m-ati crede :))

    Mersesem la proasta acasa sa o anturez. M-a vazut un pic bronzata a zis ca vrea si ea =)) Zice dada, chiar aveam programare =))

      Ii facusem pofta. Era alba ca laptele, asa cum ii e pielea aia de cacat pe ea, si unde credeti ca m-a pus sa ma duc cu ea? Direct la salon de bronzare, erau 2 solare si o camera in care se intampla fix ca in clipul lui Pink. Femeia in loc sa intre frumos la aparat sa se puna bronzu' pe ea, s-a dus sa-i dea aia cu spray portocaliu. Cand a iesit era portocalie toata si alba in jurul ochilor. Face "se vede bine? eu am mai n-am mai...am mai.."   zic hai fa scoate perla odata "e prima oara cand vin. parc-am stiut ca n-o sa fie bine. da' merge, nu-i asa rau". Zic acum 20 de secunde fa, ziceai ca ai mai fost. Acum zici ca-i prima oara? Cand ajunge acasa se uita in oglinda admirator, vezi-Doamne sa nu imi dau seama ca se simte penal, o daduse si mai in penal. :))

 

    Se duce sta. Vine client :)) ....Nu mai ca mai departe n-are...rost....

    Se plangea ca i-a cazut paru' din cap si i-am recomandat sa-si dea cu Alopexi, e un spray f misto si eficient. Il aveam la mine... S-a dus pulii de suflet si ala.

 

 =))

       N-ai

       Cu

       Cine.

Link spre comentariu

Eu nu am astfel de clienti ;)

Prefer barbatii educati si cu bun simt!!

 

    Sa moara familia mea daca nu ii spermeaza tot Fc Rapidu' si Steaua in gura, si dupa se duce la solar si zice ca-i elevata.

    Stiti clipu' lu' Pink, cand se baga sa-i dea cu spray portocaliu pe ea?

    Daca v-as zice nu m-ati crede :))

    Mersesem la proasta acasa sa o anturez. M-a vazut un pic bronzata a zis ca vrea si ea =)) Zice dada, chiar aveam programare =))

      Ii facusem pofta. Era alba ca laptele, asa cum ii e pielea aia de cacat pe ea, si unde credeti ca m-a pus sa ma duc cu ea? Direct la salon de bronzare, erau 2 solare si o camera in care se intampla fix ca in clipul lui Pink. Femeia in loc sa intre frumos la aparat sa se puna bronzu' pe ea, s-a dus sa-i dea aia cu spray portocaliu. Cand a iesit era portocalie toata si alba in jurul ochilor. Face "se vede bine? eu am mai n-am mai...am mai.."   zic hai fa scoate perla odata "e prima oara cand vin. parc-am stiut ca n-o sa fie bine. da' merge, nu-i asa rau". Zic acum 20 de secunde fa, ziceai ca ai mai fost. Acum zici ca-i prima oara? Cand ajunge acasa se uita in oglinda admirator, vezi-Doamne sa nu imi dau seama ca se simte penal, o daduse si mai in penal. :))

 

    Se duce sta. Vine client :)) ....Nu mai ca mai departe n-are...rost....

    Se plangea ca i-a cazut paru' din cap si i-am recomandat sa-si dea cu Alopexi, e un spray f misto si eficient. Il aveam la mine... S-a dus pulii de suflet si ala.

 

 =))

       N-ai

       Cu

       Cine.

Link spre comentariu

Eu nu am astfel de clienti ;)

Prefer barbatii educati si cu bun simt!!

 

    Sa moara familia mea daca nu ii spermeaza tot Fc Rapidu' si Steaua in gura, si dupa se duce la solar si zice ca-i elevata.

    Stiti clipu' lu' Pink, cand se baga sa-i dea cu spray portocaliu pe ea?

    Daca v-as zice nu m-ati crede :))

    Mersesem la proasta acasa sa o anturez. M-a vazut un pic bronzata a zis ca vrea si ea =)) Zice dada, chiar aveam programare =))

      Ii facusem pofta. Era alba ca laptele, asa cum ii e pielea aia de cacat pe ea, si unde credeti ca m-a pus sa ma duc cu ea? Direct la salon de bronzare, erau 2 solare si o camera in care se intampla fix ca in clipul lui Pink. Femeia in loc sa intre frumos la aparat sa se puna bronzu' pe ea, s-a dus sa-i dea aia cu spray portocaliu. Cand a iesit era portocalie toata si alba in jurul ochilor. Face "se vede bine? eu am mai n-am mai...am mai.."   zic hai fa scoate perla odata "e prima oara cand vin. parc-am stiut ca n-o sa fie bine. da' merge, nu-i asa rau". Zic acum 20 de secunde fa, ziceai ca ai mai fost. Acum zici ca-i prima oara? Cand ajunge acasa se uita in oglinda admirator, vezi-Doamne sa nu imi dau seama ca se simte penal, o daduse si mai in penal. :))

 

    Se duce sta. Vine client :)) ....Nu mai ca mai departe n-are...rost....

    Se plangea ca i-a cazut paru' din cap si i-am recomandat sa-si dea cu Alopexi, e un spray f misto si eficient. Il aveam la mine... S-a dus pulii de suflet si ala.

 

 =))

       N-ai

       Cu

       Cine.

Link spre comentariu

Proasta ai uitat ca am adresa ta?????? :)))

Balena esti si ramai, oricate medicamente deslabit iei!

 

Bravo lui taicatu ca ti-a luat fata.

Esti penibila.

 

   E uite DIRECT pentru replica asta te invit direct la mine acasa sa-ti arat cum se face smecheria. Ca sa nu vin eu.

Link spre comentariu

Ca sa vedeti ce a facut muista pulii.

   M-a dat afara ca asa i-a venit ei in schizofrenia ei sau ce debilism pluri-labil sufera, din cauza ca nu mai suporta femeia sa ma vada gagica-su. In valtoarea evenimentelor, nu am apucat sa imi iau cheile. 

   Cand sa urc in taxi, mi-am dat seama de acest lucru si am sunat la interfon. Trecusera maxim 3 minute de cand coborasem. Am sunat la interfon sa urc sa imi iau cheile. Imbecila stia de ce sun, doar le pusese deoparte special, mai mult decat sigur, fiindca in ambitia ei de tarfa limitata frustrata si nefututa, nu mi-a raspuns sub nicio forma la interfon. De ce nu a raspuns? Ca sa ii arate tiganului ca a fost deranjata de faptul ca se gandea ala in ce pozitii m-ar pune cand era fix langa ea (ea nu mai stia cum sa-l ia de mana, respira greu, se agita, lu' ala ii venea sa vomite, eu imi pileam o unghie...)

     Sa moara mama daca nu, a trebuit sa petrec noaptea intr-un hotel, fara prieteni fara posibilitatea de a intra in casa!! Ala era la mare, ala in club, ala telefonu-nchis... DUPA CE fac check-out, dupa ce ii dau zeci de mesaje, femeia face incredibilul efort explodat din tupeu sa imi dea mesaj ca domne ea a adormit FIX CAND am iesit eu pe usa, si d-aia n-a raspuns la interfon. Deci nu ca d-aia nu l-a auzit, "D-AIA N-A RASPUNS", ca sa vezi cand bubuie prostia-n tine ca nici sa besi o minciuna nu esti competenta.

     Telefonul meu nu are net, dar baiatul de la receptia hotelului in care dormisem, a binevoit totusi sa gaseasca pentru  mine numarul unui lacatus. Am mai stat prin receptie cateva ore bune in care Betty tot spunea ca ajunge in 30 de minute. Intr-una, ea imi spunea sa o astept ca ajunge in 30 de minute si ma ajuta :)) De parca avea cu ce.

 

 

    DECI,

    DIN CAUZA CA BETTY A FOST GELOASA, EU AM SPART BANI.

    REFORMULEZ: DIN CAUZA CA BETTY ESTE O DISTRUSA PENTRU CARE ADEVARUL CA NICI MACAR ULTIMUL GHERTZOI DE TAXIMETRIST NU DA DOI BANI PE EA nu poate fi suportat de ea insasi,

    EU A TREBUIT SA PLATESC 200 DE LEI UNUI LACATUS SA POT INTRA IN PROPRIA MEA CASA,

    ZECI DE LEI PE TAXI-URI CARE M-AM PLIMBAT COLO-COACE SA REZOLV PROBLEMELE VIETII,

     CAMERA DE HOTEL, 

   PLUS FURTUL BUNURILOR PE CARE NU LE MAI AM CA ERA NEFUTUTA INCAPABILA SA MI LE RETURNEZE, DE PROASTA CE E.

 

 

 

 

         Sa mai mentionez eu, oare, CAM CAT noroc am putut sa am, ca aveam cateva sute de lei la mine?

         Oare cat>?

 

   Si oare cate bricege in cap merita Betty? Asta e intrebarea...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Besi analfabeto de aici si mai baga o :atm  de taximetrist

 

Ce plm te intereseaza pe tine ca ii tin partea Tinei?  Sau te fute grija ca nu iti pun parte tie? Tin partea oricui cand are dreptate , iar tu nu esti mai breaza decat ea prin atitudinea aceasta pe care o ai , analfabeto :no2

 

Nervoaso ...te supara adevarul? :laugh2  Vezi cand zgarmani rahatul si te mananca in baterie aiurea si cu oricine ? Te ingoapa rahatul , saracie . A naibii , ai uitat in ce camara dormeai in trecut  si te-ai smecherit brusc asa peste noapte :no2

 

las+o ca e de Top ce plm , maine poimaine o vezi si VIP =))))

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bun.

     

      Ce merita Betty?

Astept pareri.

 

s-o ia GeluGun de nevasta ca si ala e neamtu pulii, bucataru` orgazmel sa-i gateasca si Dobre s-o futa , toata viata , am zis  :laugh2

  • Like 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...