Sari la conținut

Intrebare pentru pisicuts


Postări Recomandate

  • Oras:In PLM
  • Oras:In PLM

   Am o veste pentru tine: stiu fix de unde vin toate raspunsurile si exact ziua in care mori.

    La felul in care se va petrece acest lucru inca mai am putin de gandit, dar te asigur ca va fi artistic.

Drogata iar a tras pe nas.

Dejectie, ti-am acordat prea multa importanta si am rupt din timp pretios sa iti raspund.

Gandeste=te la ce ti-am spus. Stii bine ca zic adevarul si doare, dar sti si solutia la problema. Nu mai fa umbra pamantului, ca e degeaba.

Hai adios!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

BANI NU AI (cersesti aici), COPIL NU MAI AI (atat noroc), CLIENTI NU AI (nici macar un masochist nu te-ar fute), IUBIRE NU AI (doar un bolnav mintal grav ar putea avea vreun sentiment pozitiv pentru tine).

Daca tot nu ai NIMIC, de ce mai faci umbra pamantului?

Ai uitat ca nici prieteni nu are. Nimeni Nu o vrea in viata lui.

 

Dar AStA e, Nu ai cum sa-i ceri omului ce nu are!

Balena asta Nu are Nici cei 7 ani de acasa si Nici putin bun simt.

Se ia de toti, Nu are limite, Nici la copii si Nici la oameni bolnavi.

Ca Si de cassy sa luat balena!

 

Se face de tot rahatul, moare de foame, dar tot ea crede ca se pisa pe toti :))

 

Cum ai zis si tu mai sus, o drogata batuta de soarta :)

Link spre comentariu

Azi la prima ora am urmărit episodul de azi-noapte dintre bety si tina...niște concluzii:

Este vorba de un serial pe tema colaborării lor, împărțeli inegale. Totuși fraților aceasta țină e ordinara rău. Cu "sa moara mama" cu "te tai" e ceva care nu are ce caută in public, este o eroare ajunsă între pământeni. Chiar nu are ce caută între oameni normali dacă ea are gânduri precum are exprimarea!

Părerea mea personală e ca nu văd cum ar putea un "fraier" sa își facă vreun gând sa viziteze asa ceva!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Tina poate ar fi benefit pt tine sa eviti iarba ca asta susti ca iti place si nu un pahar sa te cinstesti,desi pari pe altfel de consum.

Cat despre problema ta sau ce ti-a casunat tie zdravan...eu avand o relatie excelenta cu parintii mei, simtind ca le pot spune orice si ca sunt iubita necondintionat,indiferent cat succes sau nenorocire voi atinge, ei bine... eu insami simtindu-i ca vor sa se impuna ca parinti si nu ca prietenii mei buni cu care eram obisnuista, simtind ca au chef sa toace pe cineva desi nu petrecusem timp demult coz dupa pe m-am intors in tara cu ei,luand ca aveam la bord ca tocmai ma intorceam din un club unde petreceusem cu prieteni pe care nu i-am mai vazut de ani si ma refer la prieteni buni,nu cunostiinte. Ei...stiind ca am la bord si vazand ca sunt tari in gura  cu toata personalitatea mea puternica,cheile de la casa, poseta si slapii mamei am plecat din proprie initiativa la hotel.

l-am platit pt o noapte, mi-am luat o sticla de moet ca nu aveau altceva mai bun si mi-am invitat 2 prietene sa mai povestim. asta in conditiile in care in max 500 metri aveam peste 12 familii rude aproapiate la care pot sa merg sa dorm la orice ora,fiind acasa in orasul meu, plus prietene. hotelu era la 5 pasi si nu aveam chef nici de plimbari ci doar sa imi incarc telefonul.

 

In moemtul in care nu o sa stai sa futi pe bani si sa consumi ce poti din ei, poate o sa ai limpezimea sa constati ca nu trebuie sa iti rezolve barbatii tie orice problema.Si in general barbatii se feresc de persoanele care apeleaza la ei doar cand au nevoie de ceva, considerandu-le curve si nu ma refer doar la surse de venit. Si daca vei gasi un barbat iubitor,,dispus sa iti rezolve tie orice problema ca nu e exclus orice femeie a avut parte de asa ceva...sa stii si tu ca o face pt ca isi doreste. nu ca ai tu chef!

 

Am vociferat eu insami multe in mediul asta,dar pt mine face mai mult sens sa te legi de mame, parinti, care sunt cumva responsabili pt educatia unora, decat de un copil. I primul rand mama ,tata sunt ceva innascut,nu ii alegi, copilul alegi sa il faci. Si pana nu devii mama ar fi cazul sa iti inchizi pliscul , ca un adult nu se pune sa atace niciodata un copil. este un abuz ca si cum ai lua la suturi o pisica maidaneza sau un caine al nimanui

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tina poate ar fi benefit pt tine sa eviti iarba ca asta susti ca iti place si nu un pahar sa te cinstesti,desi pari pe altfel de consum.

Cat despre problema ta sau ce ti-a casunat tie zdravan...eu avand o relatie excelenta cu parintii mei, simtind ca le pot spune orice si ca sunt iubita necondintionat,indiferent cat succes sau nenorocire voi atinge, ei bine... eu insami simtindu-i ca vor sa se impuna ca parinti si nu ca prietenii mei buni cu care eram obisnuista, simtind ca au chef sa toace pe cineva desi nu petrecusem timp demult coz dupa pe m-am intors in tara cu ei,luand ca aveam la bord ca tocmai ma intorceam din un club unde petreceusem cu prieteni pe care nu i-am mai vazut de ani si ma refer la prieteni buni,nu cunostiinte. Ei...stiind ca am la bord si vazand ca sunt tari in gura  cu toata personalitatea mea puternica,cheile de la casa, poseta si slapii mamei am plecat din proprie initiativa la hotel.

l-am platit pt o noapte, mi-am luat o sticla de moet ca nu aveau altceva mai bun si mi-am invitat 2 prietene sa mai povestim. asta in conditiile in care in max 500 metri aveam peste 12 familii rude aproapiate la care pot sa merg sa dorm la orice ora,fiind acasa in orasul meu, plus prietene. hotelu era la 5 pasi si nu aveam chef nici de plimbari ci doar sa imi incarc telefonul.

 

In moemtul in care nu o sa stai sa futi pe bani si sa consumi ce poti din ei, poate o sa ai limpezimea sa constati ca nu trebuie sa iti rezolve barbatii tie orice problema.Si in general barbatii se feresc de persoanele care apeleaza la ei doar cand au nevoie de ceva, considerandu-le curve si nu ma refer doar la surse de venit. Si daca vei gasi un barbat iubitor,,dispus sa iti rezolve tie orice problema ca nu e exclus orice femeie a avut parte de asa ceva...sa stii si tu ca o face pt ca isi doreste. nu ca ai tu chef!

 

Am vociferat eu insami multe in mediul asta,dar pt mine face mai mult sens sa te legi de mame, parinti, care sunt cumva responsabili pt educatia unora, decat de un copil. I primul rand mama ,tata sunt ceva innascut,nu ii alegi, copilul alegi sa il faci. Si pana nu devii mama ar fi cazul sa iti inchizi pliscul , ca un adult nu se pune sa atace niciodata un copil. este un abuz ca si cum ai lua la suturi o pisica maidaneza sau un caine al nimanui

totul e sa poata si sa vrea sa se ridice de jos... unde este cazuta acum.

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu

Se poate sa nu fie pestele, se poate sa fie chiar tac'tu     :)))

 

    Bai sa stii ca nu ma gandisem! :)) Ai fi putut chiar sa ai dreptate, dar am verificat inca o data si nu e stilul lui de scris, mi-as fi dat seama. :) Boul ala o arde foarte undercover.

 

       :) Mda.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

    Bai sa stii ca nu ma gandisem! :)) Ai fi putut chiar sa ai dreptate, dar am verificat inca o data si nu e stilul lui de scris, mi-as fi dat seama. :) Boul ala o arde foarte undercover.

 

        :) Mda.

Tu fetito tu esti debila??

Cum iti numesti propriul tatal bou? 

Ma indoiesc ca te-a scapat in  cap din fasa si oricum era rostul femei sa te tina sa nu cazi in cap

nesimtito!

cum plm sa vb asa cu propria familie jartea ce esti?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Penala astalalta ce vrea?

 

   Vede-ti fa de texte moraliste cu cine iti permiti si unde este nevoie. Nesimtito. Te-a chemat cineva?

   Extraordinar imi dadea ea mie lectii de viata.... =)))) Ne cunoastem?

 

 

   Incredibil...

 

    Daca ai ceva de spus inainte suni. Sa vezi daca persoana in cauza are nevoie cu adevarat ori simte ca are nevoie de sfaturile tale. Pentru mine una sunt cuvinte in plus pe care cand le gandeam eu aveam 15 ani jumate, nu imi trebuise liceu sau ani in plus ca sa gandesc ceea ce tu acum PREDICI. Te rog eu frumos, du-te la tine la alea 15 familii si fa pe desteapta acolo. Multumesc.

Link spre comentariu

Tu fetito tu esti debila??

Cum iti numesti propriul tatal bou? 

Ma indoiesc ca te-a scapat in  cap din fasa si oricum era rostul femei sa te tina sa nu cazi in cap

nesimtito!

cum plm sa vb asa cu propria familie jartea ce esti?

 

   In primul rand nu este familie cu mine. M-a mintit ca imi e tata pana la 20 de ani cand am aflat singura ca nu e, dupa ce m-a badjocorit si injurat 15 ani la rand zi de zi, fara sa rateze macar una singura.

   Te-am rugat frumos sa te uiti in mortii familiei ma-tii la tine in ciorba si sa mananci frumos, ca nu ne-am tinut de vreo caramida impreuna la vreun cutremur si nici n-ai habar cine sunt sau din ce provin eu.

    Mai du-te-n plm de zdreanta cu aere de istetime. Daca-ti dau doua flegme-n cap mori. Habar n-ai vreun indiciu despre mine sau istoria mea si te-ai trezit tu repede sa arunci cu parerea. Cine sloboz esti tu?

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Penala astalalta ce vrea?

 

   Vede-ti fa de texte moraliste cu cine iti permiti si unde este nevoie. Nesimtito. Te-a chemat cineva?

   Extraordinar imi dadea ea mie lectii de viata.... =)))) Ne cunoastem?

 

 

   Incredibil...

 

    Daca ai ceva de spus inainte suni. Sa vezi daca persoana in cauza are nevoie cu adevarat ori simte ca are nevoie de sfaturile tale. Pentru mine una sunt cuvinte in plus pe care cand le gandeam eu aveam 15 ani jumate, nu imi trebuise liceu sau ani in plus ca sa gandesc ceea ce tu acum PREDICI. Te rog eu frumos, du-te la tine la alea 15 familii si fa pe desteapta acolo. Multumesc.

Vezi ca daca iti futu n sinur cap in gura ne cunoastem sigur si nu mai consumi juma de ani asa ametita pe simti pizda proasta. de fapt in nas...e important sa rupi piamida nazala ca sa plana proasta cu tot cu sane in timp ce lesina :) nu-ti da talente cu cne nu trebuie ca s-ar putea sa dai de persoana  resita zdrento

Poate la aia mere la mine nu:)

Te bat de faci pe tine la propriu si nu glumesc sau simulez ceva

:)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ia uitati-va ba, ma face "NESIMTITA" pentru cum MA ADRESEZ EU unui specimen care ar fi fost vorba sa fie TATA. 

   Fata mea, daca e atat de personala treaba pentru tine... =)))) Suna-l mancati-as, consoleaza-l, suge-l... tu stii...

 

   =)))))))))))

 

    

    Asa ceva...

Link spre comentariu

Vezi ca daca iti futu n sinur cap in gura ne cunoastem sigur si nu mai consumi juma de ani asa ametita pe simti pizda proasta. de fapt in nas...e important sa rupi piamida nazala ca sa plana proasta cu tot cu sane in timp ce lesina :) nu-ti da talente cu cne nu trebuie ca s-ar putea sa dai de persoana  resita zdrento

Poate la aia mere la mine nu:)

Te bat de faci pe tine la propriu si nu glumesc sau simulez ceva

:)

 

     Vezi fa ca ai inceput sa mananci litere de nervi =))))

     Vezi sa ai tot nervii astia si cand ajungi la mine. Iti dau adresa?

 

       =))))))))))))))))))))))))   ia uitati-va lume la ele... cat sunt ele de minunate....

     Penalele dracu'.... :)))))))))))))))) MOR FA DE VOI. =)))))))))))

 

 

      Vii sau?   Hai ca n-am timp de pierdut.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Ia uitati-va ba, ma face "NESIMTITA" pentru cum MA ADRESEZ EU unui specimen care ar fi fost vorba sa fie TATA. 

   Fata mea, daca e atat de personala treaba pentru tine... =)))) Suna-l mancati-as, consoleaza-l, suge-l... tu stii...

 

    =)))))))))))

 

    

    Asa ceva...

Tu sui cretino, eu u ma prostituez. poate vin pexte tine sa imi explici ie ca asteia de mai sus cum sta treaba cu o lama sau un bricea

sa vad daca face tu faCE imi repeti tu mie in fata asa ceva. si ai acelasi tupeu de jartea

imi dai adresa ta?pe bune

vezi ca eu nu port bricee ci la o adica o selecie de cutie de inaltimea unui deget pana la un altebrat

zi pizda imi dai adresa sa vedem cat de tare esti in gura? eu n-am copii,dar nu este problema

este suficient sa repeti tu abereati de tarfet penal si cu creierii pisati dar asa verde in fata

astept adresa:)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

     Vezi fa ca ai inceput sa mananci litere de nervi =))))

     Vezi sa ai tot nervii astia si cand ajungi la mine. Iti dau adresa?

 

        =))))))))))))))))))))))))   ia uitati-va lume la ele... cat sunt ele de minunate....

     Penalele dracu'.... :)))))))))))))))) MOR FA DE VOI. =)))))))))))

 

 

      Vii sau?   Hai ca n-am timp de pierdut.

vin da, posteaza adresa:) nu manc litere, nu imi fun ctioneaza coresponzator  tastatura.

insa iti astept adresa

ia sa vedem pe cine tai tu drogato si despre ce copii vorbesti de acum

daca nu o  dai esti o pizda lasa

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:B
  • Oras:B

Nu ma mai prostituez de 1 an de zile, fata mea, dar prostilor nu le intra in cap. Ce sa le fac?

   Nu vezi? Ai ajuns pana si tu sa crezi ca de fapt ma fut. Eu nici nu mai stiu cum arata pula. Vezi ca esti proasta? :)

Proasta esti tu si vietatea care te-a fatat. astept et si apartament ma rog

nu ma intereseaza activitatiile tale sociale si lucrative

strict sa vad ca esti tare in ura face tu face ca acum

te bat si te fut in cur cu acel bricea a tau de care vorbeai de iti piere pofta pe viata de panarama

stai ca vezi tu cine sunt:)

:)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...