Sari la conținut

Sani misto 0720585013


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cateva completări, când am scris recenzia eram într-o teleconferinta, nu aveam chef să ii ascult pe ăia.

1. Locația : ii acolo unde a terminat Dzeu lumea, nici Google-ul nu a știut să mă ducă, capăt de Brâncuși e relativă exprimarea

 

2. Aspect :curul acela nu știu cum a ieșit așa mare în poze, ii cam jumate dar tare, e drăguță la față

 

OP:aici nu am ce completări să fac în acele câteva secunde, mai mult mi-a mângâiat OO-le

 

NP : aici cred că știu de ce mă ținea la distanță cu o schemă marca Miagy-sun, scârțâia patul de numa, și a venit un coleg futacios la colegasa, simpatică ea, slim, brunetă. Când am plecat i-am văzut la colegul papucii, nici ghete mărimea 46-47, de nu mai bine, deja mi s-a fost făcută milă de fatucă :))). Papucii în genul acela am văzut când am vizitat-o pe Maya, dar colegu mergea la alinamodell, ai avea 1'80 m, se potriveau, aici mai puțin :))))

 

GFE: mi-a plăcut două chestii, a vrut să îmi facă masaj, doar că eu nu sunt cu masajul, dar apreciezi gestul. Iar al doilea lucru mi-a dat o nouă pereche de papuci de casă când am mers la dușul de după, colegul a inundat pe acolo :)))), la final îmi căutăm chiloții, am uitat că i-am pus pe mașina de spălat, bine nu s-a atins nimeni de ei, i-am împăturat frumos :)))))) . De asemenea m-a întrebat dacă vreau alt prosop.

 

Concluzia : nu arată rău fata, dar prestația lasă puțin de dorit.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Simt ca topicul acesta merita un up. Am fost la domnita mai demult de vreo 2 ori, acuma era prima, care a raspuns la apel, si cum nu am uitat sanii aceia superbi, am si vizitat-o. De cand nu am mai vazut-o, a pus vreo 2-3 kg in plus pe ea, dar nimic care sa deranjeze, posteriorul la fel de ferm, despre sani nu mai zic, ca arata beton, cu silicon cu tot. Pt mine, poate e de top cuconitza, dar asta e relativ.

 

Am citit retroactiv, ca la altii GFE era deranjant, sau cel putin lipsea. La mine nu conteaza GFE asa de mult, pt asta exista prietena. La fete ma duc pt diversitate. Poate din cauza asta, mie mi s-a parut ca e chiar lipicioasa. Nu avea obiectii la pozitii, la atingeri pe corp, la 69, ba chiar mi-a lasat impresia de placere din partea ei... M-a intrebat de ce consum, discutia s-a legat bine. In schimb gresia de la baie era uda, papuci nu erau la indemana. M-a intrebat de papuci la final, cand deja erau irelevanti... dar macar atunci nu a uitat.

 

Per total era ok, eu cel putin o sa mai revin. Dar nu imi luati in nume de rau, daca GFE cu altii e deficitar. Mai duceti si voi un Rafaello, o ciocolatica, o mica atentie. Credeti-ma, poate face diferenta, pe langa o atitudine civilizata si curatenia corporala, care e absolut ''must have''.

 

Prima data, cand am fost la ea, imi amintesc, se autointitula Laura, mai nou e Andrea.

 

Halat 200

OP - 7 (sincer nici nu am observat cand a pus caciula)

NP - 8,5

GFE - 8

Corp - 9,5 (of, sanii acelea)

Fata - 8

 

Va salut, si ciocane tari!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:)))) pentru ce plm te intereseaza ma jegule! tu oricum nu futi! Pe Anca de la top cu 30 lei :) . o saptamana parca ziceai ca ai futut-o in banii astia si ti-a dat si rest 4,40 lei:))))))))))))))))))))). infectu' pulii mele. Ba jegosule:

TU NU FUTI NIMIC PE NIMFO!!!!

De ce plm te bagi in seama jegule? Mergi pe Turzii ca cica e cacat proaspat! Face bine si la reumatism sa nu mai doara labele:)))))))))). picioarelor evident ca restul labelor din viata ta raman la fel de dureroase! 

Sa ma cac pe ma-ta ca a putut avorta asemenea specimen!

Mersi de raspuns.

Dar totusi, o singura stropire la 200 RON....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mai tampit, au mai futut-o si altii cu 30, doar voua idiotilor va cere mai mult.
Tu si cu cacatul mic credeti ca ce este peste orizontul vostru nu exista.
 

Du-te cu ramolitul si futeti-va mamicile, respectiv va puteti fute si unul pe celalalt in cur. Luati-l si pe cacatmic si pe toti ceilalti idiotii de o teapa cu voi.

Hahahaha, adunatura de nulitati.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Mai tampit, au mai futut-o si altii cu 30, doar voua idiotilor va cere mai mult.

Tu si cu cacatul mic credeti ca ce este peste orizontul vostru nu exista.

 

Du-te cu ramolitul si futeti-va mamicile, respectiv va puteti fute si unul pe celalalt in cur. Luati-l si pe cacatmic si pe toti ceilalti idiotii de o teapa cu voi.

 

Hahahaha, adunatura de nulitati.

 

Asa grait-a "valoarea" CJ a.k.a. CF.

"Regele" futaiurilor in cacatii dejectati printre boschetii de pe Turzii.

Adevarata valoare, CJ a.k.a. CF, ia atitudine si, aplica "etichete", desigur totul petrecandu-se in momentele cand doctorii de la psihiatrie, unde este internat, au facut schimbul de tura, asa incat pacientul surescitat are ragazul sa se defuleze (si) aici.

 

P.S.: ma ratatule, ma dejectie, ma gunoi si scursura umana, psihopatule, du-te si da lectii pe "forumul ala al tau", recte buda de lemn din dosu' casei.

Pacaliciule, esti un jeg!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ramolitule, la forumul ala ai aplicat, doar ca ai fost respins. Nu avem nevoie de tampiti acolo. Ar ajunge ca si aici.

Sau ești bou, sau ești creștin, de fapt cred ca ești 2 în 1, adică și bou și creștin.

La ce forum am aplicat și am fost respins, ma cur de maimuță?

Hai ca acuma chiar ai atins culmea penibilului ma CJ.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Stii tu foarte bine. Desi.... poate ai uitat, a fost acum cativa ani. Esti deja senil?

Oricum, nu voi face aici public acel forum. Cum ziceam, nu avem nevoie de toti tembelii. Dracu stie cine ti-a spus de el, dar ai fost repede depistat oricum.

Crestin nu sunt, asta e doar pt. retarzi ca tine.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Stii tu foarte bine. Desi.... poate ai uitat, a fost acum cativa ani. Esti deja senil?

Oricum, nu voi face aici public acel forum. Cum ziceam, nu avem nevoie de toti tembelii. Dracu stie cine ti-a spus de el, dar ai fost repede depistat oricum.

 

Crestin nu sunt, asta e doar pt. retarzi ca tine.

Ba CJ-ule tu chiar ești cretin (n-am lăsat autocorectul să-mi joace feste și de data asta).

Ești un cretin patentat, pacient la Spitalul de Psihiatrie.

Ma boulache, în afara de acest forum ce abordează tematica sexului plătit, am mai activat pe încă doua, cu acoperire națională, și pe ambele, pana m-am retras de acolo (motivele nu contează), am fost moderator.

Tu despre ce vorbesti, cretinule?

Link spre comentariu
  • Oras:k
  • Oras:k

Am avut chef de ceva "sani misto" asa ca am trecut si eu pe la domnisoara.

 

Am sunat, m-a luat putin cu zaharelu in sensu ca la telefon mi-a zis alt bloc si cand am ajuns imi spune sa ma mai duc approx 200m, in fine.

 

Ajuns intr-un final unde trebuie, bloc relativ nou ap 2 camere la parter. In apartament mai era o domnisoara nu a iesit din camera nu am vazut-o.

 

Deschide usa o tipa bruneta cam micuta, invelita intr-un prosop eu cred ca mai degraba are 1.50-1.60 nu peste.

 

Amabila ma pofesteste in camera muzica de pe laptop, 2-3 lumanari pe masa, ma intreaba daca vreau o apa un suc, optez pentru apa.

 

Am primit un prosop curat baie curata cu geluri de dush etc.

 

Un punct minus este ca inainte sa trecem la actiune a pus hartie pe pat.

 

Sanii ei is chiar ca in poze, tari si chiar foarte misto ! Aici nota 10.

 

Actiunea incepe cu OP minunat eu intre timp jucanduma cu pizda ei, peurma am continuat cu un titfuck lafel de minunat.

 

Futaiul a fost misionar, a scos ceva sunete dar nimica iesit din comun.

 

Cand sa termin am vrut sa scot caciula sa ma ghetzalesc pe ea, dar cand sa fac asta s-a tras si nu am mai dat -o jos asa ca am terminat in caciula. Asta e un punct minus.

 

Peurma am fumat o tigara (ea nu fumeaza), si am mai discutat putin.

 

Per total:

 

OP: 8

Titfuck: 9

NP: 6

Aspect fizic: 7

Mici vrajeli la telefon

Hartie pe pat

 

Platit 150 ron, am stat approx 45-50 min.

 

Poate mai revin, sanii is misto :)

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

foarte naspa cu hartia pe pat, daca transpiri putini ti se lipeste de spate,genunchi etc.

 

De data asta mai binele nu e dușmanul binelui.

Nu e perfecțiunea, e doar "gaura la macaroana".

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

foarte naspa cu hartia pe pat, daca transpiri putini ti se lipeste de spate,genunchi etc.

 

Tot in capat pe Brancusi are locatia?

Dar exista, sau poate exista "în program", dusul post-coitum. Așa încât, hârtia lipită pe spate ajunge in canalizare

Mai bine hârtia aia pusa pe cearceaf decât nimic "obstacol protector" intre trupul tău și transpirația/sperma/alte celule lăsate de ante futator.

Asta știind că, excepțiile intra la categoria insignifiantă, în ceea ce privește frecventa cu care damezele schimba lenjeria de pe pat intre clienți.

Media, exceptând unele de la top, plus vreo două de la regular, schimba cearceaful, in cel mai bun caz, repet, in cel mai bun caz, maxim o data pe zi.

Așa încât, bucata aia de hârtie e benefica, e mai mult decât nimic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...