Sari la conținut

0756675353 doar ORAL blonda


Postări Recomandate

  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Am sunat tipa pe numarul de tel mentionat mai sus deoarece am citit ca face un oral "de vis". A cerut 500 ron initial pt 1h/ ON si NP sustinand ca are si locatie in acel moment. Am refuzat si apoi am primit un msj ca accepta si 200 ron. Ne-am intalnit dar sincer am ezitat cand am vazut cum arata. Dupa 10 min de discutii am acceptat sa merg la ea dar, surpriza, ea cica sa mergem la hotel pt 1h. I-am spus ca nu platesc suplimentar hotelul pt ca a sustinut ca are locatie. Acolo i-am dat 200 ron si a platit (cred) ea camera sau a avut-o inchiriata toata ziua. La normal nu iese cu nimic in evidenta dar oralul a fost destul de bun, cu deep si CIM.

ON - 9

NP - 7 cam plictisita

Anal - nu face

Fizic - 8

De revenit, NU deoarece pare cam instabila psihic si cred ca nu ar refuza sa faca si neprotejat daca insiti si oferi o suma aferenta.

PS: foloseste apelativul "BOSS" cu clientii. Ma bufnit rasul cand la oral ma intrebat: "Iti place BOSS? Iti inghit toata sperma daca vrei BOSS!"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat tipa pe numarul de tel mentionat mai sus deoarece am citit ca face un oral "de vis". A cerut 500 ron initial pt 1h/ ON si NP sustinand ca are si locatie in acel moment. Am refuzat si apoi am primit un msj ca accepta si 200 ron. Ne-am intalnit dar sincer am ezitat cand am vazut cum arata. Dupa 10 min de discutii am acceptat sa merg la ea dar, surpriza, ea cica sa mergem la hotel pt 1h. I-am spus ca nu platesc suplimentar hotelul pt ca a sustinut ca are locatie. Acolo i-am dat 200 ron si a platit (cred) ea camera sau a avut-o inchiriata toata ziua. La normal nu iese cu nimic in evidenta dar oralul a fost destul de bun, cu deep si CIM.

ON - 9

NP - 7 cam plictisita

Anal - nu face

Fizic - 8

De revenit, NU deoarece pare cam instabila psihic si cred ca nu ar refuza sa faca si neprotejat daca insiti si oferi o suma aferenta.

PS: foloseste apelativul "BOSS" cu clientii. Ma bufnit rasul cand la oral ma intrebat: "Iti place BOSS? Iti inghit toata sperma daca vrei BOSS!"

 

E dusa cu pluta femeia ... stiu pe cineva care a fost la ea ... i-a dat banii au mers in masina si apoi dupa 5 minute de supt a zis ca trebuie urgent sa ii dea ceva prietenului ei ... s-au intors a coborat a zis ca vine intr-un minut si dusa a fost nu a mai aparut, s-a bucurat la 100 de lei. E dubioasa si vedeti ca umbla cu ceva droguri ... are mereu impachetat in folie de staniol cate ceva si se fereste de politie ca de drq. Eu unul am fost o data dar dupa ce a patit prietenul meu nu mai am ce cauta la asemenea persoana tepara si instabila psihic. Succes pe mai departe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Am sunat tipa pe numarul de tel mentionat mai sus deoarece am citit ca face un oral "de vis". A cerut 500 ron initial pt 1h/ ON si NP sustinand ca are si locatie in acel moment. Am refuzat si apoi am primit un msj ca accepta si 200 ron. Ne-am intalnit dar sincer am ezitat cand am vazut cum arata. Dupa 10 min de discutii am acceptat sa merg la ea dar, surpriza, ea cica sa mergem la hotel pt 1h. I-am spus ca nu platesc suplimentar hotelul pt ca a sustinut ca are locatie. Acolo i-am dat 200 ron si a platit (cred) ea camera sau a avut-o inchiriata toata ziua. La normal nu iese cu nimic in evidenta dar oralul a fost destul de bun, cu deep si CIM.

ON - 9

NP - 7 cam plictisita

Anal - nu face

Fizic - 8

De revenit, NU deoarece pare cam instabila psihic si cred ca nu ar refuza sa faca si neprotejat daca insiti si oferi o suma aferenta.

PS: foloseste apelativul "BOSS" cu clientii. Ma bufnit rasul cand la oral ma intrebat: "Iti place BOSS? Iti inghit toata sperma daca vrei BOSS!"

Salut.

200 ron pt un numar sau pt 2 numere ( 1 ora )

A luato razna d-soara

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...