Sari la conținut

0756675353 doar ORAL blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

O are cineva pe Facebook ca nu stiu cum sa o găsesc. Sau ce nume are pe Facebook?

Tipa este de evitat! Sotul este in puscarie pentru trafic cu droguri. Ea de asemenea este consumatoare de cocaina si cand ramane fara bani face orice pentru a obtine doza...inclusiv neprotejat. Este sub supravegherea antidrog deoarece "baietasii" o mai pun si pe ia sa transporte dozele catre clienti. Asa ca aveti grija sa nu fiti in locul nepotrivit si sa nu va suspecteze politia ca aveti de-aface cu traficul de droguri. Am auzit ca se foloseste de clienti, in sensul ca iti face un oral dar sa o duci cu masina in anumite locuri unde face livrarea de prafuri.....asa ca fiti atenti.

  • Like 1
Link spre comentariu

asta e cea mai mare jigodie din Buzau. Mare grija ca va santajeaza apoi! Are in spate doar traficanti de etnobotanice care momentan unii sunt arestati. V-am lasat mai sus reportajul care l-am vazut la pro tv. Nu va bagati cu astfel de panarame.

Pei scrie ca e in arest la domicilu si nu ai cum sa te mai intalnesti oricum cu ea.... 

Pe tine cum te-a santajat sau ce ti-a facut ?

Link spre comentariu

Bai nu îmi vine sa cred cât sunteți de nesimțiți! Numai minciuni scrieți despre mine.pe mine una ma doare în fund ca eu nu o sa mai fac asa ceva niciodată ptr nesimțirea care o aveți. Voi nu aveți ce face decât sa mințiți? Sunt tare curioasa femeile voastre ce zic despre voi?!ca numai cu anonim băgați dar n.aveți tupeu nici unu sa spuneți cine sunteți. Mie mi.ar fii și rusine.nu am văzut în viata mea oameni mai nesimțiți .la ce dracu ați mai venit la mine dacă nu va convine și sunt nebuna și etc? Eu nu am întâlnit atata răutate în viata mea și nici numai vreau sa întâlnesc. De aceea nici nu voi maI face așa ceva ptr ca vorbiți foare urat despre mine și minciuni și fără un motiv anume.e urât. Și mi.a placut numărul acela care l.ați pus.am sunat și eu la acel număr. Saracu băiat nici nu știa despre ce e vorba .voi nu vedeți ca altceva nu știți decât sa jigniți? Eu nu m.am purtat nici măcar odată urat cu vreunul dintre voi și mai ales minciunile alea cu uro doamne. .Voi nu va dați seama de ceea ce spune.ți probabil va doriți asta sa fii făcut și așa ceva.e inadmisibil acest vocabular și aceste minciuni.și totuși numai prestez dar voi încă continuați sa vorbiți minciung etc.. Nu înțeleg motivul ptr care vorbiți așa urat?!Nu este o problema .nu o sa mai apar deloc în peisaj.sa vedem ce o sa mai scrieți despre mine.având în vedere ca sunt acasă puteam foarte bine sa continui dar cu oameni ca voi...Nu își are rostul. Deci îmi este mie rușine de cuvintele urate și minciunile care mi le adresați. Sincer.urât. Dar nu e nimic.e vorba de așa nu are rost sa mai continui ptr ca e nu urat foarte urat.aveți totuși o vârstă și vorbiți ..urat.

Link spre comentariu

Am luat legatura cu nebuna dar tine una si buna ca e plecata din tara

Crezi ca m.as mai întâlnii cu oameni ca tine sau ca voi care jignesc? Baaa indiferent eu numai vreau sa întâlnesc aceste personaje ca voi sincer.e urat.e foarte urat

Link spre comentariu

și a schimbat nr de telefon 0757824747

Și tu magarule cum poți da numărul unui băiat sa spui ca e numărul meu? Nu ți.e rușine ? Pana și eu am fost mirata de noul meu număr .și am sunat sa văd cine este.și c

Ghici ce?!acel băiat a zis ca a fost pus la mișto. Nu ți. E rușine sa minti în felul ăsta pe oamenii ăstia? Doamne câtă prostie aveți în capul ala

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...