Sari la conținut

MADALINA adrenalina 0731726951


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

dormea ca un fulgulet , cu gogosica pe afara , in sufragerie la roxanica , acum citeva ore in urma .

mi-a fost mila sa o trezesc  , era asa  dragalasa  si inocenta , nu o mai vazusem de vreo 2 ani , a crescut mititica...

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

dormea ca un fulgulet , cu gogosica pe afara , in sufragerie la roxanica , acum citeva ore in urma .

mi-a fost mila sa o trezesc , era asa dragalasa si inocenta , nu o mai vazusem de vreo 2 ani , a crescut mititica...

Și te-ai abținut sa faci o poza?
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cine e tipa din ultimele poze?

 

L.E.: Am vazut postarea facuta de roxana si am avut impresia ca sunt pe topicul ei. Cat despre posesoarea topicului arata bine in ultimele poze, dar nu sunt sigur daca am cunoscut-o vreodata. A stat cumva vreodata intr-un apartament la etaj superior bloc de 10 etaje tomis x soveja?

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Cine e tipa din ultimele poze?

 

L.E.: Am vazut postarea facuta de roxana si am avut impresia ca sunt pe topicul ei. Cat despre posesoarea topicului arata bine in ultimele poze, dar nu sunt sigur daca am cunoscut-o vreodata. A stat cumva vreodata intr-un apartament la etaj superior bloc de 10 etaje tomis x soveja?

Din ce stiu eu a fost mereu cu Roxana în Cta
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

a mai avut n colege pina la roxana , si parca imi amintesc sa fi lucrat si in turnul de la tomis cu soveja .

Si pe la zodiac...si nu era colega cu roxana.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Din ce stiu eu a fost mereu cu Roxana în Cta

Nu te supara pe mine, dar tu informatii corecte ai de oferit? E cel putin a doua interventie de azi in care dai informatii aiurea...daca nu esti sigur pe o treaba, tine-o pentru tine!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragilor am revenit

Disponibilă de la ora 12:00 până la ora 00:00

Locația este pe baba novac

NR de telefon 0731726951

Serviciile

Oral p/np

Normal p

69

Masaj de relaxare

CIM

Preturi

150 de lei (25 minute )

250 de lei ora ora

CIM 50 de lei extra

No offense dar toate bune și frumoase până la acel ,,extra ,,la CIM mă refer.. sânt fete de 10 in Constanța care la prețul pe care îl ai .. acest serviciu îl au inclus și crede mă că o fac de 10....tu știi ce vrei.. toate cele bune
  • Like 1
Link spre comentariu

aproape nici una care face CIM nu il face sub 200/fin la tuate este un extra 50 ron, singura care o avea inclus a plecat, da a plecat roxana!

da mi voie sa te corectez..mai este și Alis de la top ..și mai sânt dar daca nu o fac cu oricare ..asta nu mai este treaba.mea..amice..ar fi trebuit să stii asta..
  • Like 1
Link spre comentariu

no problemo contrazice-ma si sa sti ca chiar daca alis este o fata de nota 10 am si eu nevoie sa schimb meniul zilei nu pot sa mananc zilnic chiftele daca stomacul imi cere sa bag botul si la un tort din schwarzwald cu cirese ca de exemplu "madalina", atunci nu mai plang dupa bani chiar daca sa scumpit putin de la ultima vizita a mea. probabil am traumatizat-o cu atata sperma cat a primit de la tati.

 

lex daca nu inca nu ai fost la ea mergi si vorbim dupa ce te-a manjit putin cu pussy-juice la mustati sa vezi ce indiferenti par cat o data bani.  :138x

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

no problemo contrazice-ma si sa sti ca chiar daca alis este o fata de nota 10 am si eu nevoie sa schimb meniul zilei nu pot sa mananc zilnic chiftele daca stomacul imi cere sa bag botul si la un tort din schwarzwald cu cirese ca de exemplu "madalina", atunci nu mai plang dupa bani chiar daca sa scumpit putin de la ultima vizita a mea. probabil am traumatizat-o cu atata sperma cat a primit de la tati.

 

lex daca nu inca nu ai fost la ea mergi si vorbim dupa ce te-a manjit putin cu pussy-juice la mustati sa vezi ce indiferenti par cat o data bani. :138x

Mi se pare sau aici te-ai turnat?

Dar stai liniștit deocamdată îmi place de tine sub numele asta. 😉

Link spre comentariu

Salutare,

As avea de adaugat la ce spuneti despre CIM extra, fetele de la top Roxana, Claudia, Paula au CIM inclus in 150! Majoritatea care cer extra au 100/200 cu mici exceptii, vezi cazul de fata!

Cu respect,

Vaporeanul

 

P.S. nu am citit nimic pe topic cum ca ar fi pe jumatate ca si colega ei Roxana KMA, ma refer la atitudine si servicii!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...