Sari la conținut

MADALINA adrenalina 0731726951


Postări Recomandate

  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

probabil ca nu prea face CIM si FK standard find ca este momentan clienta fidela la stomatolog (update optic) si asa ca trebuie sa fie selectiva si atenta la punctul asta cu igiena si asa mai departe, cred eu. doar ca ce recenzie parcam aici fara sa vb de detali :ewpu

Esti ușor ciudat!

Tu ai scris în recenzie de FK și alte alea.

Ori ai uitat? 🤣😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Esti ușor ciudat!

Tu ai scris în recenzie de FK și alte alea.

Ori ai uitat?

Cand fabrici recenzii pe banda rulanta mai dai si rateuri :) si cea mai buna metoda de defensivă este ofensiva :)))
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

fata nu merita sa va raspund voua pe topicul ei la provocariile astea pline de invidie, ajunge ca stie ea cat de mult o apreciez si ca mi a placut mult si ca numar minutele pana la vizita urmatoare  :icecream va pup

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut,

Mai devreme am fost la aceasta frumusete de fata, ce sa zic...am plecat îndragostit,parca m-am regulat cu prietena din liceu.

E frumoasa... supla,frumusica si la chip, tațe potrivite, cur bestial, pasarica apetisanta si curata, am lins-o la greu..

nu ma mai saturam.

Apoi, ne-am futut ca doi îndragostiti in mai multe pozitii,cel mai super a fost la marginea patului si capriÅ£a,unde privelistea e ravasitoare, cu funduletul ala sexy in sus.🤪

Am scos guma, nu mai rezistam.. si am lasat-o sa mi-o mai suga putin,apoi am ejaculat masiv in gurita ei.

Dupa actiune, ea a fumat o tigare si parea sa mai vrea sa stea de vorba, chiar mi-a oferit o apa ,dar eu ca un babalau ,am refuzat...e adevarat ma grabeam ca era tarziu, dar puteam sa mai stau 10 min daca fata avea placerea sa mai stam de vorba...sper data viit sa fiu mai lucid si mai atent...scuza-ma Madalina! 😘

Note 9 si 10 pe linie, eu nu am fost prea in forma, nota 5 pt mine,dickie m-a cam tradat, am mai lucrat cu limba sa fiu ls înaltime ,fata e o scumpa.

Meniul 150 lei,cu cim, fara graba, dtd cca 45 min, cu dus acolo,.. apropo baia fff mica.

Ah abia astept sa mai revin pe la tine,Madalina, sa te gust si sa ne facem de cap.

De recomandat, nu, as vrea sa fie dispo doar pt mine.

pup pasarica dulce!😛😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut,

Mai devreme am fost la aceasta frumusete de fata, ce sa zic...am plecat îndragostit,parca m-am regulat cu prietena din liceu.

E frumoasa... supla,frumusica si la chip, tațe potrivite, cur bestial, pasarica apetisanta si curata, am lins-o la greu..

nu ma mai saturam.

Apoi, ne-am futut ca doi îndragostiti in mai multe pozitii,cel mai super a fost la marginea patului si capriţa,unde privelistea e ravasitoare, cu funduletul ala sexy in sus.

Am scos guma, nu mai rezistam.. si am lasat-o sa mi-o mai suga putin,apoi am ejaculat masiv in gurita ei.

Dupa actiune, ea a fumat o tigare si parea sa mai vrea sa stea de vorba, chiar mi-a oferit o apa ,dar eu ca un babalau ,am refuzat...e adevarat ma grabeam ca era tarziu, dar puteam sa mai stau 10 min daca fata avea placerea sa mai stam de vorba...sper data viit sa fiu mai lucid si mai atent...scuza-ma Madalina!

Note 9 si 10 pe linie, eu nu am fost prea in forma, nota 5 pt mine,dickie m-a cam tradat, am mai lucrat cu limba sa fiu ls înaltime ,fata e o scumpa.

Meniul 150 lei,cu cim, fara graba, dtd cca 45 min, cu dus acolo,.. apropo baia fff mica.

Ah abia astept sa mai revin pe la tine,Madalina, sa te gust si sa ne facem de cap.

De recomandat, nu, as vrea sa fie dispo doar pt mine.

pup pasarica dulce!

:* Te pup multumesc :*
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...