Sari la conținut

MADALINA adrenalina 0731726951


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, bruneta_ta a spus:

Bună dragilor am revenit 🥰

0731 726 951

Serviciile sunt

- Oral P / NP Depinde de igiena

-  Normal / Doar Protejat 

- 69 

- Masaj de relaxare 

- diferite pozitii

- CIM

- Preturi 

150 / 30 de minute 

250 / ora 

50 extra CIM 

Programările se pot face pe whatsapp sau la telefon

Disponibila pana la ora 22:00💋💋

Buna si bine ai revenit .. niste poze actuale in care sa te vedem in toata splendoarea..?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 40 minute, cheludmx a spus:

Buna si bine ai revenit .. niste poze actuale in care sa te vedem in toata splendoarea..?

Iti zic eu...du-te :) lasa pozele si du-te :)) daca merita banii acum vreo 4 5 ani cand am fost eu la ea...sunt sigur ca acum e si mai bine ;)

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, talibanu a spus:

Iti zic eu...du-te :) lasa pozele si du-te :)) daca merita banii acum vreo 4 5 ani cand am fost eu la ea...sunt sigur ca acum e si mai bine ;)

Ok ms mult ... o sa merg si revin cu recenzie ... 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, bruneta_ta a spus:

Bună dragilor am revenit 🥰

0731 726 951

Serviciile sunt

- Oral P / NP Depinde de igiena

-  Normal / Doar Protejat 

- 69 

- Masaj de relaxare 

- diferite pozitii

- CIM

- Preturi 

150 / 30 de minute 

250 / ora 

50 extra CIM 

Programările se pot face pe whatsapp sau la telefon

Disponibila pana la ora 22:00💋💋

Bună,

FK ai cumva in meniu??

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 3 ore, cheludmx a spus:

Ok ms mult ... o sa merg si revin cu recenzie ... 

pentru ca ti-am admirat  activitatea, imi permit sa ti-o recomand si eu . am vizitat-o acum citeva luni , in iarna si m-a surprins enorm cit a evoluat in ultimii ani , cunoscind-o de cind a debutat ,prin 2016, daca nu ma insel.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 49 minute, vitceibo a spus:

pentru ca ti-am admirat  activitatea, imi permit sa ti-o recomand si eu . am vizitat-o acum citeva luni , in iarna si m-a surprins enorm cit a evoluat in ultimii ani , cunoscind-o de cind a debutat ,prin 2016, daca nu ma insel.

Te puup💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Fizic vorbind, Madalina ocupa un loc pe podium la noi in oras. Fara sa isi fi imbunatatit corpul cu vreo operatie, mi se pare ca arata din ce in ce mai bine. La asta s-a adaugat la fiecare vizita in cazul meu si probabil si al altora, un comportament bun si o prestatie peste medie. Singura lipsa reala este lipsa FK, care ar propulsa-o destul de mult in topul meu personal.

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 10 ore, talibanu a spus:

Papucii aia din poze fac toti banii 🤣🤣

Eh știam eu ca o sa atragă atenția 🤣 dar imi aduc aminte și când am pus tocuri sa gasit cineva sa comenteze ca "tocurile strica tot " asa ca data viitoare fac poze în șosete 🤣🤣💋

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, florincta2 a spus:

Fizic vorbind, Madalina ocupa un loc pe podium la noi in oras. Fara sa isi fi imbunatatit corpul cu vreo operatie, mi se pare ca arata din ce in ce mai bine. La asta s-a adaugat la fiecare vizita in cazul meu si probabil si al altora, un comportament bun si o prestatie peste medie. Singura lipsa reala este lipsa FK, care ar propulsa-o destul de mult in topul meu personal.

Multumesc 🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 2 ore, florincta2 a spus:

Singura lipsa reala este lipsa FK, care ar propulsa-o destul de mult in topul meu personal.

La fel și în cazul meu 👍

Acum 7 minute, bruneta_ta a spus:

data viitoare fac poze în șosete 🤣🤣💋

Poate că băieții au 'foot fetish' și vroiau să vadă degetele/pedichiura 🤪

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 15 minute, bruneta_ta a spus:

Eh știam eu ca o sa atragă atenția 🤣 dar imi aduc aminte și când am pus tocuri sa gasit cineva sa comenteze ca "tocurile strica tot " asa ca data viitoare fac poze în șosete 🤣🤣💋

Șosetele sigur nu o să atragă atenția, atâta timp cât sunt singurele articole vestimentare ce te acoperă, bine ai revenit😄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

  Oarecum intrigat de titlul topicului am fost putin curios sa cunosc adrenalina! Am facut porgramare prin apel telefonic si in 30 de min eram in fata blocului pentru un boom de energie😁

   Locatia este in apropierea RAR-ului, facila si cu locuri de parcare pe alese, cel putin la ora asta! Bloc nou, apartament aranjat in tendinte si priveliste de sus. Din ce am inteles de la Madalina, a fost colega cu Roxana kma, iar de aici se explica dorinta pt apartamente cu vedere cat mai buna🤣(cine a fost stie ce zic).   

   Despre Madalina, la prima vedere, pot spune ca este placuta vederii, skinny si vorbareata, dar nu neaparat lipicioasa. Lipsa Fk o face sa fie putin distanta. Asteptam sarutari pe corp macar, la initiativa ei dar nu s-au produs...a trecut direct la oral, protejat la cererea mea, dar face si np, numai ca eu in momentul asta nu am simtit nevoia. Oralul e slow, placut si umed, dar fara atentie la imprejurimi...stie ce are de facut dar nu se complica la mai mult. A trecut la lady on top dar am observat ca oboseste destul de repede, asa ca am scutit-o de un chin si am ales sa ma dezmortesc si eu putin. Nu pot spune ca nu are miscarile la ea dar nici nu da p' afara! Am cautat adrenalina si nu am gasit-o! Poate nu am atins eu coarda sensibila dar nici eu nu ma dau asa de la prima intalnire🤣🤣🤣

Cateva note pot fi mai elocvente decat ce am scris pe aici:

Locatie - 10

Corp -9

Chip -9

Oral - 8

Normal - 8.5

Gfe -8

Nu am iesit cu picioarele tremurand, dar nici ne satisfacut nu pot spune ca am fost. Totusi era loc de mai bine...

Pentru cei care vor s-o viziteze:

 Grabiti-va ca nu sta mult!

Cadou 250 h

  • Like 9

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Acum 22 ore, carpe_diem a spus:

  Oarecum intrigat de titlul topicului am fost putin curios sa cunosc adrenalina! Am facut porgramare prin apel telefonic si in 30 de min eram in fata blocului pentru un boom de energie😁

   Locatia este in apropierea RAR-ului, facila si cu locuri de parcare pe alese, cel putin la ora asta! Bloc nou, apartament aranjat in tendinte si priveliste de sus. Din ce am inteles de la Madalina, a fost colega cu Roxana kma, iar de aici se explica dorinta pt apartamente cu vedere cat mai buna🤣(cine a fost stie ce zic).   

   Despre Madalina, la prima vedere, pot spune ca este placuta vederii, skinny si vorbareata, dar nu neaparat lipicioasa. Lipsa Fk o face sa fie putin distanta. Asteptam sarutari pe corp macar, la initiativa ei dar nu s-au produs...a trecut direct la oral, protejat la cererea mea, dar face si np, numai ca eu in momentul asta nu am simtit nevoia. Oralul e slow, placut si umed, dar fara atentie la imprejurimi...stie ce are de facut dar nu se complica la mai mult. A trecut la lady on top dar am observat ca oboseste destul de repede, asa ca am scutit-o de un chin si am ales sa ma dezmortesc si eu putin. Nu pot spune ca nu are miscarile la ea dar nici nu da p' afara! Am cautat adrenalina si nu am gasit-o! Poate nu am atins eu coarda sensibila dar nici eu nu ma dau asa de la prima intalnire🤣🤣🤣

Cateva note pot fi mai elocvente decat ce am scris pe aici:

Locatie - 10

Corp -9

Chip -9

Oral - 8

Normal - 8.5

Gfe -8

Nu am iesit cu picioarele tremurand, dar nici ne satisfacut nu pot spune ca am fost. Totusi era loc de mai bine...

Pentru cei care vor s-o viziteze:

 Grabiti-va ca nu sta mult!

Cadou 250 h

Multumesc 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...