Sari la conținut

MADALINA adrenalina 0731726951


Postări Recomandate

On 6/7/2021 at 10:46 AM, lexluthor said:

Ca nu mai vrea...🤣🤣

Trebuia sa o lași pe ea să ne răspundă, voiam să văd cum justifică.Ultima oară când am vizitat-o era pe picior de plecare (locatzia lângă rar). La finalul acțiunii cred că 'a scăpat porumbelul' și a zis că i au apărut niște bubițe pe corp 😮 .Eram în baie și m-am făcut că am "semi" auzit.Nu vreau să zic nimic în plus, atat mi-a zis ea, atât vă zic și vouă. în rest, oralul e mișto. nu mai țin minte dacă a fost cu 'atenție la alte zone', dar mi-a plăcut. Atitudinea e foarte-foarte bună. tipa a fost răbdătoare și calmă chiar dacă n am nimerit  blocul din prima. :))

Păcat că nu reușesc să dau de ea. Mi-a mai raspuns, a zis că e la birou, dar am întârziat mult și n am mai prins-o liberă.În alte dăți am prins telefonul închis.Per total, după o primă vizită,  e de un 9+ 

Link spre comentariu
La 17.06.2021 la 21:47, narcoo a spus:

Trebuia sa o lași pe ea să ne răspundă, voiam să văd cum justifică.Ultima oară când am vizitat-o era pe picior de plecare (locatzia lângă rar). La finalul acțiunii cred că 'a scăpat porumbelul' și a zis că i au apărut niște bubițe pe corp 😮 .Eram în baie și m-am făcut că am "semi" auzit.Nu vreau să zic nimic în plus, atat mi-a zis ea, atât vă zic și vouă. în rest, oralul e mișto. nu mai țin minte dacă a fost cu 'atenție la alte zone', dar mi-a plăcut. Atitudinea e foarte-foarte bună. tipa a fost răbdătoare și calmă chiar dacă n am nimerit  blocul din prima. :))

Păcat că nu reușesc să dau de ea. Mi-a mai raspuns, a zis că e la birou, dar am întârziat mult și n am mai prins-o liberă.În alte dăți am prins telefonul închis.Per total, după o primă vizită,  e de un 9+ 

Bună dragule și multumesc pentru recenzie iar legat de finalizarea oral pur și simplu nu am mai vrut eu sa fac . Aici nu știu ce ai auzit tu ca mi ar fi apărut bubițe pe corp în nici un caz poate ma confunzi nu am avut și nici nu am asa ceva pe corp  și dacă ar fi fost asa nu cred ca ar fi fost de la finalizarea orala :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Cu intarziere si pacat ca a plecat.

Madalina e ceea ce trebuie. Nu voi nota actul in sine. Mi-a placut mult. Mi-au placut vizitele la ea. E degajata si foarte politicoasa. Am mai constatat dorinta ei de a satisface clientul, ceea ce este de laudat. 

Insa mi-a restrictionat vizitele la 30 de min. Eu nu merg la numar. Nu merg in viteza. Eu mereu o ora. Am insistat sa-mi spuna motivul pt care n-a mai vrut sa ma primeasca cate o ora. Nu-l voi mentiona aici, avand in vedere ca nu cred ca e real. Cred ca e o alta politete. 

Madalina e de un 9 solid.

Daca se intoarce, voi mai incerca la ea. Sper ca doar la ora. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...