Sari la conținut

Miniona 0733429366 - spectrum


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Zilele astea am sunat si eu la nr 0730887235,locatie mihai bravu cu baba novac etaj 1 usor de ajuns,nu stiu cu care am fost ramona sau raluca cei drept k este ceea care rasufla greu,eu am crezut k sa luptat cu cineva pana sa-mi deschida usa.

Tipa ma asteptat intr-un prosop stil shaorma nu puteai sa vezi nimik din corp,nu stiam dak sa raman sau plec,ii spun sa le vad pe colege chiar le auzisem vorbind galagios,dar zice k sunt ocupate,hmm minciuna dar ce am zis dak tot am venit sa o incerc.

 Incepe cu un oral nep ajutat f mult de mana si niste sarutari scurte,Dupa cateva minute o urc pe mine si incepe sa sara apasat si fara nici un talent, incerc sa-mi dau drumul repede si plec.

     oral-5 aproape laba

     normal-4

     corp-7

     atitudine-8 nu prea a comentat nik dar rasuflarea greoaie ma inhiba

  Eu unul nu ma intorc,poate dak ii vedeam prietenele ma intorceam la ele,parca vazusem o blonda bunicica dar a trecut repede nam apucat sa vad mare lucru.   Bafta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sincer,mie mi se pare o fata super ok...arata chiar foarte bine si te face sa te simti super. parerea mea e ca Raluca merita tot respectul,pt ca are foarte mult bun simt si per total ii dau nota 10 pt tot !!!

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:in ... cu liftu`
  • Oras:in ... cu liftu`
50 L  TRAIESTE acum momente unice din viata ta in compania celor mai incitante si excitante devoratoare de placeri interzise si fantezii nebanuite, soapte fierbinti, sex oral, normal, 69, poze reale, Dristor, 22 Jun 15:46

 

 

i-am tras un telefon ( 0730887235 ) dom`soarei si:

 

- mi-a confirmat ca pozele care se gasesc pe anuntul.ro sunt reale (atasate mai jos), inainte cica era bruneta, s-a vopsit de curand roscata;

- 50f cu 100h, oral si normal;

- mai are o colega dar curatenia si discretia cica sunt la ele acasa;

- locatia, pe Mihai Bravu, 20m de la bisericuta spre intersectia cu Baba Novac (atasat mai jos);

- program de lucru pana la ora 22;

 

- daca ajung revin cu mai multe detalii;

post-64579-0-21293100-1371918210_thumb.jpg

post-64579-0-69944800-1371918210_thumb.jpg

post-64579-0-02038000-1371918232_thumb.jpg

post-64579-0-06413300-1371918240_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hai ca am revenit si doar atat mai am de spus...cuvantul "recenzie" mi se pare gresit folosit in acest caz. Adica ce,doar pt ca se ocupa cu asa ceva,nu mai este om,nu mai este pur si simplu o fata? NU ESTE UN OBIECT,ESTE O FIINTA UMANA,O FATA. Nu cred ca vorbim aici de o masina,careia sa ii dau note pe componente sau de un film,caruia sa ii fac o RECENZIE. Dar ma rog,din cate stiu e un forum liber si pot spune ce vreau atata timp cat nu jignesc pe nimeni si nu cred ca am facut sau fac asa ceva. Din punctul  meu de vedere,Raluca este super,de nota 10 atat la partea sexuala cat si la caracter,plus ca arata dupa parerea mea,foarte bine. Le depaseste din atatea puncte de vedere pe extrem de multe altele care nu se ocupa cu asa ceva,dar sunt praf din toate punctele de vedere.

 

O zi buna. 

Link spre comentariu
  • Oras:....in the jungle
  • Oras:....in the jungle

Hai ca am revenit si doar atat mai am de spus...cuvantul "recenzie" mi se pare gresit folosit in acest caz. Adica ce,doar pt ca se ocupa cu asa ceva,nu mai este om,nu mai este pur si simplu o fata? NU ESTE UN OBIECT,ESTE O FIINTA UMANA,O FATA. Nu cred ca vorbim aici de o masina,careia sa ii dau note pe componente sau de un film,caruia sa ii fac o RECENZIE. Dar ma rog,din cate stiu e un forum liber si pot spune ce vreau atata timp cat nu jignesc pe nimeni si nu cred ca am facut sau fac asa ceva. Din punctul  meu de vedere,Raluca este super,de nota 10 atat la partea sexuala cat si la caracter,plus ca arata dupa parerea mea,foarte bine. Le depaseste din atatea puncte de vedere pe extrem de multe altele care nu se ocupa cu asa ceva,dar sunt praf din toate punctele de vedere.

 

O zi buna. 

Stimate Domn,daca sunteti un consumator de servicii sexuale cu plata,pot sa va zpun ca acest site este cel mai bun din Romania si asta datorita confratilor nostri care isi rapesc timp pretios pentru RECENZII,in felul acesta ne ajutam reciproc sa scapam de eventuale experiente neplacute(tepe,bani risipiti,timp pierdut,chiar BTS) sau in cazul meu furtul banilor din portofel (experienta neplacuta am avut-o cam acum 1,5 ani pe strada Batistei vav de Intercontinental,in locatie fiind o bruneta si blonda de etnie).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Am fost la tipa cam acum doua saptamani, este undeva pe langa posta de la Baba Novac. Sunat, a raspuns o voce calma si dulce, mi-a convenit cei 50 de lei, programat.

Am ajuns in locatie, mi-a deschis o tipa mica de statura si indesata nitel, avea cateva KG in plus, fatza oarecare, adica nu cred ca m-as fii uitat la ea daca o vedeam pe strada, dar in schimb are niste tate... mama mama., si totusi zic ca nu as fii stat daca nu ma manca grav.

Apartament cu mobila batraneasca si mizerabil as spune, cu mai multe camere, sigur nu statea singura, dar deh, cand te mananca, te si scarpini.

Zic merci ca am venit de acasa ca nu am vazut cum este baia.

Decartez, fata fuge cu banii... se duce la baie, dusat nitel, vine... ma saruta nitel pe abdomen si pe langa gogu, pune caciulita si de apuca de un oral protejat, doar asa practica, si puteam si eu sa intreb ca bata la telefon. Deja numai aveam nici un chef dar hai... am urcato peste mine si am pompat pana mi-am dat drumul.

 

Ca note:

Fata - 7

Locatie - 5

Oral - 5 (nimic special sau iesit din comun)

Normal - 7 (dar aici cred ca imi dau mie nota ca mai mult eu am muncit)

Anal zice ca nu face...

50 ron inainte....

 

Eu unul nu ma mai duc pe la dansa... fie si ultima... dau o laba si imi trece.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai cum vroiai sa ii zic? Faptura gingasa?

Zii cum vrei tu chiparosule.......nu asta ma intereseaza..........

 

Ma intereseaza de unde esti tu de loc............

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...