Sari la conținut

Beatrice - 0741518566


Postări Recomandate

 Salut, eu am fost la Beatrice, dar pot spune ca si Oana arata foarte bine mai ales sanii ei mici si fermi.

 Daca mergi la ele ai ce sa alegi, sunt genuri diferite, eu am mers cu Beatrice am fost de mai multe ori la ea, este si pe gustul meu, sanii mari, fund mare.

 Nu am intrebat daca merg amandoua din ce am inteles fiecare cu clientii ei, daca intra amandoua bravo lor.

 O seara buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

sigur max6969 am fost ieri la ele deci e foarte slaba cred ca are 45 de kg si foarte urata la fata nici sani nu are nimic ca sa intelegi mica slaba fara forme eu unu nu o sa intru niciodata cu ea

 

O intrebare legata de varsta daca esti amabil, asta slabutza ti se pare a fi peste 18 ani sau sub 18 ???? 

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

rechinu00 daca ai fost la beatrice stii cum este locatia am intrat in garsoniera ea era in pat intinsa imbracata in blugi si bluză am intrat in camera statea cu capu in jos si sa ridicat din pat sa dus la baie cu capu in jos dar spre norocu meu era becu aprins in camera si am vazut o cat de cat bine la fata ca m am uitat insiatent:)) cred ca are 18-19 ani...dar cum am zis si mai sus mie unu personal nu imi place nimic la ea dar gusturile difera

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

rechinu00 daca vrei poti sa ii faci o vizita poate tie iti place ca fiecare om are gusturile lui de exemplu aseara am fost la una pe braila care era foarte laudata pe forum si cand am ajuns la ea si am vazuto nu mi a placut deloc de ea si am plecat:))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

rechinu00 daca vrei poti sa ii faci o vizita poate tie iti place ca fiecare om are gusturile lui de exemplu aseara am fost la una pe braila care era foarte laudata pe forum si cand am ajuns la ea si am vazuto nu mi a placut deloc de ea si am plecat:))

o stiu pe colega asta, am vazut.o intr.o vizita la Beatrice. Mi se pare cam tinerica, de asta te.am intrebat de varsta, dar poate mi se pare numai mie....

Ideea e ca fututul alora sub 18 ani se lasa cu dosar penal, de asta trebuie grija mare

  • Like 1

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...