Sari la conținut

Beatrice - 0741518566


Postări Recomandate

  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Tipa asta e cam reticenta la cim btw. Iti accepta fantezia, poate, dar nu suporta. Stiu ca unii au avut parte de asta, altii nu, in cel mai rau caz, spune-i ca-i lasi 100 ron

Eu fusesem la ea cand avea 50 nr, in 2016. Era o pers mai ok atunci, apoi cand am sunat mi-a raspuns cu o greata, nu stia ca am mai vizitat, dar de la greata aia nu am mai vrut sa revin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Am am avut insta-ul ei la un moment dat. Meh, nu stiu ce s-a intamplat cu ea, dar in ultimul timp era cam prajita. Probabil si-a gasit pe unul.

Dar a fost o piesa f buna din punct de vedere al comportamentului pe categorie de skinny. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti
Acum 19 ore, kitkatlove a spus:

Am am avut insta-ul ei la un moment dat. Meh, nu stiu ce s-a intamplat cu ea, dar in ultimul timp era cam prajita. Probabil si-a gasit pe unul.

Dar a fost o piesa f buna din punct de vedere al comportamentului pe categorie de skinny. 

Doar sa mai fi slabit in ultima perioada eu din cate stiu era cu forme aveai pe ce pune mana.Iar in legatura cu CIM-ul nu am avut impresia sa nu ii placa. Acum vorbesc din amintiri dar din ce imi aduc aminte a continuat cu suptul si dupa ce terminasem de se zburlise tot parul pe mine.🙄

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Asa o stiu si eu..o tipa cu forme ,dragutica la fata, docila, vorbea frumos ,servicii corecte :oralul chiar bun,la normal nu excela dar era ok ...cel putin la vremea aia ,la 50ron era best buy ....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 07.11.2022 la 21:54, kitkatlove a spus:

Am am avut insta-ul ei la un moment dat. Meh, nu stiu ce s-a intamplat cu ea, dar in ultimul timp era cam prajita. Probabil si-a gasit pe unul.

Dar a fost o piesa f buna din punct de vedere al comportamentului pe categorie de skinny. 

N-a fost skinny nici cand era copil 😅

Probabil o confunzi,ori ai gresit termenul.

Darlau a avut tot timpul,era si educatoare sau cam asa ceva din ce spunea,ii placeau copiii cruzi si copti 😅

  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 16 ore, alexxx_123 a spus:

N-a fost skinny nici cand era copil 😅

Probabil o confunzi,ori ai gresit termenul.

Darlau a avut tot timpul,era si educatoare sau cam asa ceva din ce spunea,ii placeau copiii cruzi si copti 😅

Oups, sorry, da, am gresit topicul... Wtf I'm so braindead. Am vrut sa zic de alta tipa. MAAA BAD :(

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...