Sari la conținut

Game of Morons. Picon vs Pipilica


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cu mentiunea ca Pp are coloana verticala de a-ti spune in fata placut sau soldateste orice crede despre tine. Nu joaca duplicitar.

Mosu' care traieste prin prisma a cum este perceput aici, validarea forumista fiind scpu vietii sale, este capabil sa nu aiba un conflict si sa aiba zari senine cu o femeie care s-a contrat in trecut, sa glumeasca cu ea, sa o puncteze pozitiv cu rotocoale in jurul ei de gaina impleticita, concomitent puncctand pozitiv cu ipocrizia consacrata persoane care o injura care in satra  sau hartuiesc sexual, doar pt ca in acel moment aceasta in aparenta nu are cum sa fie favorita la nicknamul rozosine sau turma de atacatori sunt amicii  sai virtuali, dupa caz. Este totusi o diferenta de transparenta si curaj de a-ti asuma parerile.

Ambii sunt misoginii si aici nu are de ce sa se supere Pipiica, este purul adevarar doar ca Pp cand ii raspunzi cu tact, fara a-l injura sau jigni inapoi, fie ca il contrezi se auto-franeaza si iti da pace. Fata de  mos babuin, bambus sau pampas cum o prefera a fi numit incearca sa corijeze indrazneala muierii care l-a contrazis in zeci de postari cu limbaj colorat, pestrit de-a dreptul aici sunt eu super fina desigur si te tine el minte si pe viitor.

Picon nu ma cita cu un rawspuns. Orice schimb de vorbe or lamuriri cu domnia  ta tutankamonica imi este futila in viata. Chiar neimportanta ca mesaj.

Adică să te las să aberezi și să mă jignești din senin, fără ca eu să-ți fi adresat vreo vorbă nepotrivită, chiar evitând să o fac, fără a-ți răspunde, pentru că ești femeie cu arfe-n cap? Nu Rozica, o să-ți răspund!

Tu practic, ce ai vrut să spui? Că faptul că dacă, în trecut, ca și acum, când i-am criticat pe ce care te înjurau de mamă și tu ai interpretat cu mintea ta cea contorsionată, m-ai atacat suburban, atât pe forum, cât și în P.M., înjurându-mă tu de mamă  :slap2 și că am trecut peste, este ipocrizie? Nu fato, este doar decență și lipsa dorinței de a permanentiza un conflict, spre deosebire de tine, care ești dorești ceartă non-stop! Au fost mulți cei cu care, am avut conflicte pe aici, conflicte care s-au stins în cele din urmă și care, unele dintre ele, s-au transformat în amiciții. Știi de ce? Pentru că a existat echilibrul, bunul-simț și inteligența necesară.

Că ți-am punctat unele postări? Da, pentru că acele postări pe care ți le-am punctat, erau extrem de corecte, echilibrate și decente! Am fost, cred eu, primul care ți-am remarcat și m-am pronunțat ca atare, referitor la inteligența și cultura ta ... și oricum, printre puținii. Din păcate, inteligența și cultura, nu sunt sinonime cu sănătatea mintală!

Că am punctat unele postări când erai luată la rangă de unii useri, nu înseamnă decât că eram de acord cu ei, când o luai pe arătură cu obsesia ta pentru Pisicuts, când te futuiau pentru abjecțiile pe care le debitai.

Spui de validare pe forum? Păi, cine plânge pentru punctele care te ...invalidează?

În concluzie: nu-ți priește căldura. Oare îți priește ceva? 

  • Like 6
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Cu mentiunea ca Pp are coloana verticala de a-ti spune in fata placut sau soldateste orice crede despre tine. Nu joaca duplicitar.

Mosu' care traieste prin prisma a cum este perceput aici, validarea forumista fiind scpu vietii sale, este capabil sa nu aiba un conflict si sa aiba zari senine cu o femeie care s-a contrat in trecut, sa glumeasca cu ea, sa o puncteze pozitiv cu rotocoale in jurul ei de gaina impleticita, concomitent puncctand pozitiv cu ipocrizia consacrata persoane care o injura care in satra  sau hartuiesc sexual, doar pt ca in acel moment aceasta in aparenta nu are cum sa fie favorita la nicknamul rozosine sau turma de atacatori sunt amicii  sai virtuali, dupa caz. Este totusi o diferenta de transparenta si curaj de a-ti asuma parerile.

Ambii sunt misoginii si aici nu are de ce sa se supere Pipiica, este purul adevarar doar ca Pp cand ii raspunzi cu tact, fara a-l injura sau jigni inapoi, fie ca il contrezi se auto-franeaza si iti da pace. Fata de  mos babuin, bambus sau pampas cum o prefera a fi numit incearca sa corijeze indrazneala muierii care l-a contrazis in zeci de postari cu limbaj colorat, pestrit de-a dreptul aici sunt eu super fina desigur si te tine el minte si pe viitor.

Picon nu ma cita cu un rawspuns. Orice schimb de vorbe or lamuriri cu domnia  ta tutankamonica imi este futila in viata. Chiar neimportanta ca mesaj.

Te pupă creștine pe frunte și te binecuvântează Sfântul Părinte.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Adică să te las să aberezi și să mă jignești din senin, fără ca eu să-ți fi adresat vreo vorbă nepotrivită, chiar evitând să o fac, fără a-ți răspunde, pentru că ești femeie cu arfe-n cap? Nu Rozica, o să-ți răspund!

Tu practic, ce ai vrut să spui? Că faptul că dacă, în trecut, ca și acum, când i-am criticat pe ce care te înjurau de mamă și tu ai interpretat cu mintea ta cea contorsionată, m-ai atacat suburban, atât pe forum, cât și în P.M., înjurându-mă tu de mamă  :slap2 și că am trecut peste, este ipocrizie? Nu fato, este doar decență și lipsa dorinței de a permanentiza un conflict, spre deosebire de tine, care ești dorești ceartă non-stop! Au fost mulți cei cu care, am avut conflicte pe aici, conflicte care s-au stins în cele din urmă și care, unele dintre ele, s-au transformat în amiciții. Știi de ce? Pentru că a existat echilibrul, bunul-simț și inteligența necesară.

Că ți-am punctat unele postări? Da, pentru că acele postări pe care ți le-am punctat, erau extrem de corecte, echilibrate și decente! Am fost, cred eu, primul care ți-am remarcat și m-am pronunțat ca atare, referitor la inteligența și cultura ta ... și oricum, printre puținii. Din păcate, inteligența și cultura, nu sunt sinonime cu sănătatea mintală!

Că am punctat unele postări când erai luată la rangă de unii useri, nu înseamnă decât că eram de acord cu ei, când o luai pe arătură cu obsesia ta pentru Pisicuts, când te futuiau pentru abjecțiile pe care le debitai.

Spui de validare pe forum? Păi, cine plânge pentru punctele care te ...invalidează?

În concluzie: nu-ți priește căldura. Oare îți priește ceva? 

Nu ma intereseaza ce raspunzi. Am citit prima propozitie si m-am oprit si inca una printre ultimele. Este dreptul tau sa ai o replica, este dreptul meu sa nu ma intereseze :)

 

Ghici ce? Am avut aceeasi discutie cu Lopix daca trece pe aici poate confirma. In primu an eu avand muuult mai mute topice ca acum de hatereala in care oamenii se adunausa ma in jure in rup, proceda asemenea tie. Puncta pozitiv injuriile siinvectivele celor cu care lease prietenii, in timp ce particular imi spunea ca ce urat este ce mi se face.Lui i-am atras atentia o singura data asura ipocriziei si nu a mai repetat gestul niciodata. Deci unite cum unii oameni au capacitatea de asumare care iti ipseste. Si eu nefiind ranchiunoasa cand mi-a spus ca s-a gandit, a recitit si si-a dat seama cum pare totul si daca eu vreau a  nu mai vorbi deloc imi respecta decizia,dar nu a vrut sa fie magar, ei bine, nefiind persoana care sa poarte grugde si sa isi ia revansa si sa regleze polite virtuale am trec ut peste. Si el s-a purtat foarte ok dupa. Tu nu esti capabil si, avand in vedere ca mie nu imi pasa de ikeuri in sine, totusi cand punctezi pozitiv injuratura dupa injuratura inseamna ca aprobi tigania aceea si balacareaa unei femei. Asta in timp ce cu ambetul pe bue, ca sa nu spun ranjet odios, te intinzi la glume cu ea.

 

Cat despre Pisicuts stai pe bilutele tale stafidite si nu-l amesteca. El e multe,dar nu un barbat misoin. Si poate fi contrazis oricand de o femeie fara sa stea pe capul ei sa ii dea dtreptate. Despre ce obsesie vorbesti fariseu senilizat? Pisicuts cand se stie cu musca pe caciuula sta si le incaseaza fara a comenta, incearcand sa ma impace. Raportul noastru este consensual, a fost mereu, si in ambele sensuri. Ai stat tu la curul nostru te pomeni sa vei ce vorbim numai noi doi.

Nevermind, vorbeste singur, ca numai asa iti sta bine. Eu refu sa ma pun  la mintea unui batranel cu ipsa ta de caracter. Si sa stii ca nu te-am jignit. A spune omul verde in fata si nu ascuns dupa o mie de fete cum ai tu obiceiul nu presupune a jigni neaparat. Chiar am fost detasat in tot ceea ce am spus si chiar nu imi pasa catusi de putin. Poti privii ambele comentarii ale mele ca o nota de subsol explicativa dintr-o carte, in rest am fost foarte serioasa cand am spus ca nu doresc deloc comunicarea cu tine, tu repetand la nesfarsit si fiind fidel doar ipocriziei consacrate.

Iti doresc numai bine, multa sanatate, orice implinare pe care ti-o doresti pe oricare plan! Nu o lua personal, este doar un exercitiu de onestitate. Sau nu cumva preferi sa te citezi cu smiley, emoji si glumite in timp ce te injur in gand sau fac tot felul scranjind printre dinti? Nu imi sta in fire! Multa fericire Picon si o zi superba!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Rozico , da' cine te-a suparat pasarica mica de-ai scris asa mult ?

Opinia mea este recurenta si arhi probata. Nu am nicio suparare astazi, chiar am o stare sa plutesc asezata turceste pe norisori roz.

Simteam nevoia sa exprim pareri frecvent reintarite, atata tot. Eu afar de Pisicuts si daywalker inainte nu am uat nimic ca fiind personal de pe forum :)

Nu vad de ce as fi facut-o. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu ma intereseaza ce raspunzi. Am citit prima propozitie si m-am oprit si inca una printre ultimele. Este dreptul tau sa ai o replica, este dreptul meu sa nu ma intereseze :)

 

Ghici ce? Am avut aceeasi discutie cu Lopix daca trece pe aici poate confirma. In primu an eu avand muuult mai mute topice ca acum de hatereala in care oamenii se adunausa ma in jure in rup, proceda asemenea tie. Puncta pozitiv injuriile siinvectivele celor cu care lease prietenii, in timp ce particular imi spunea ca ce urat este ce mi se face.Lui i-am atras atentia o singura data asura ipocriziei si nu a mai repetat gestul niciodata. Deci unite cum unii oameni au capacitatea de asumare care iti ipseste. Si eu nefiind ranchiunoasa cand mi-a spus ca s-a gandit, a recitit si si-a dat seama cum pare totul si daca eu vreau a  nu mai vorbi deloc imi respecta decizia,dar nu a vrut sa fie magar, ei bine, nefiind persoana care sa poarte grugde si sa isi ia revansa si sa regleze polite virtuale am trec ut peste. Si el s-a purtat foarte ok dupa. Tu nu esti capabil si, avand in vedere ca mie nu imi pasa de ikeuri in sine, totusi cand punctezi pozitiv injuratura dupa injuratura inseamna ca aprobi tigania aceea si balacareaa unei femei. Asta in timp ce cu ambetul pe bue, ca sa nu spun ranjet odios, te intinzi la glume cu ea.

 

Cat despre Pisicuts stai pe bilutele tale stafidite si nu-l amesteca. El e multe,dar nu un barbat misoin. Si poate fi contrazis oricand de o femeie fara sa stea pe capul ei sa ii dea dtreptate. Despre ce obsesie vorbesti fariseu senilizat? Pisicuts cand se stie cu musca pe caciuula sta si le incaseaza fara a comenta, incearcand sa ma impace. Raportul noastru este consensual, a fost mereu, si in ambele sensuri. Ai stat tu la curul nostru te pomeni sa vei ce vorbim numai noi doi.

Nevermind, vorbeste singur, ca numai asa iti sta bine. Eu refu sa ma pun  la mintea unui batranel cu ipsa ta de caracter. Si sa stii ca nu te-am jignit. A spune omul verde in fata si nu ascuns dupa o mie de fete cum ai tu obiceiul nu presupune a jigni neaparat. Chiar am fost detasat in tot ceea ce am spus si chiar nu imi pasa catusi de putin. Poti privii ambele comentarii ale mele ca o nota de subsol explicativa dintr-o carte, in rest am fost foarte serioasa cand am spus ca nu doresc deloc comunicarea cu tine, tu repetand la nesfarsit si fiind fidel doar ipocriziei consacrate.

Iti doresc numai bine, multa sanatate, orice implinare pe care ti-o doresti pe oricare plan! Nu o lua personal, este doar un exercitiu de onestitate. Sau nu cumva preferi sa te citezi cu smiley, emoji si glumite in timp ce te injur in gand sau fac tot felul scranjind printre dinti? Nu imi sta in fire! Multa fericire Picon si o zi superba!

Aceleași urări de bine și ție! Așa cum fac de multe ori, trec peste jigniri. 

  • Like 7
  • Minus 11
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Opinia mea este recurenta si arhi probata. Nu am nicio suparare astazi, chiar am o stare sa plutesc asezata turceste pe norisori roz.

Simteam nevoia sa exprim pareri frecvent reintarite, atata tot. Eu afar de Pisicuts si daywalker inainte nu am uat nimic ca fiind personal de pe forum :)

Nu vad de ce as fi facut-o. 

 

N-am inteles nimic da' ai dreptate . Eu am treaba acum , daca-l vezi pe felow asta spune-i ca-i bag pula-n gat

Merci :hug1

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

N-am inteles nimic da' ai dreptate . Eu am treaba acum , daca-l vezi pe felow asta spune-i ca-i bag pula-n gat

Merci :hug1

Nu sunt posta sau porumbita calatoare a nimanui draga. Si nu am amicitii cu autorul topicului.

Sunt convinsa ca o sa constante singurel mesajul tau.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Cu mentiunea ca Pp are coloana verticala de a-ti spune in fata placut sau soldateste orice crede despre tine. Nu joaca duplicitar.

Mosu' care traieste prin prisma a cum este perceput aici, validarea forumista fiind scpu vietii sale, este capabil sa nu aiba un conflict si sa aiba zari senine cu o femeie care s-a contrat in trecut, sa glumeasca cu ea, sa o puncteze pozitiv cu rotocoale in jurul ei de gaina impleticita, concomitent puncctand pozitiv cu ipocrizia consacrata persoane care o injura care in satra  sau hartuiesc sexual, doar pt ca in acel moment aceasta in aparenta nu are cum sa fie favorita la nicknamul rozosine sau turma de atacatori sunt amicii  sai virtuali, dupa caz. Este totusi o diferenta de transparenta si curaj de a-ti asuma parerile.

Ambii sunt misoginii si aici nu are de ce sa se supere Pipiica, este purul adevarar doar ca Pp cand ii raspunzi cu tact, fara a-l injura sau jigni inapoi, fie ca il contrezi se auto-franeaza si iti da pace. Fata de  mos babuin, bambus sau pampas cum o prefera a fi numit incearca sa corijeze indrazneala muierii care l-a contrazis in zeci de postari cu limbaj colorat, pestrit de-a dreptul aici sunt eu super fina desigur si te tine el minte si pe viitor.

Picon nu ma cita cu un rawspuns. Orice schimb de vorbe or lamuriri cu domnia  ta tutankamonica imi este futila in viata. Chiar neimportanta ca mesaj.

 

Roz, e mereu o delectare sa-ti citesc postarile. Mai ales atunci cand esti nervoasa si-l altoiesti pe vreun obraznic.:)

 

Sunt si eu de acord cu ce spui, Pipilica - desi nu-mi plac limbajul si hartuirea la care le supune pe unele fete de pe forum - are demnitatea de a fi direct si sincer cand vrea sa te injure.

Monumentul de ipocrizie Picon e cu totul alta poveste. Omul asta respira parsivenie si ipocrizie prin toti porii, te minte senin si incearca sa te "faca" din vorbe, de parca toata viata lui a avut in preajma doar cretini. Pentru o si mai buna intelegere a caracterului lui Picon, iata cum intelege el sa-si onoreze promisiunile:

http://nimfomane.com/forum/topic/30115-roberta-discretie-si-profesionalism-0722358068-telefonsms-sau-whatsapp/page-141?do=findComment&comment=2854053

Serios, cum te comporti cu un astfel de individ?

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Roz, e mereu o delectare sa-ti citesc postarile. Mai ales atunci cand esti nervoasa si-l altoiesti pe vreun obraznic. :)

 

Sunt si eu de acord cu ce spui, Pipilica - desi nu-mi plac limbajul si hartuirea la care le supune pe unele fete de pe forum - are demnitatea de a fi direct si sincer cand vrea sa te injure.

Monumentul de ipocrizie Picon e cu totul alta poveste. Omul asta respira parsivenie si ipocrizie prin toti porii, te minte senin si incearca sa te "faca" din vorbe, de parca toata viata lui a avut in preajma doar cretini. Pentru o si mai buna intelegere a caracterului lui Picon, iata cum intelege el sa-si onoreze promisiunile:

http://nimfomane.com/forum/topic/30115-roberta-discretie-si-profesionalism-0722358068-telefonsms-sau-whatsapp/page-141?do=findComment&comment=2854053

Serios, cum te comporti cu un astfel de individ?

Ce vină am eu, că ai apărut tu?

P.S.  Cauți ceartă? Azi nu am chef să mă cert cu proștii. 

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Roz, e mereu o delectare sa-ti citesc postarile. Mai ales atunci cand esti nervoasa si-l altoiesti pe vreun obraznic. :)

 

Sunt si eu de acord cu ce spui, Pipilica - desi nu-mi plac limbajul si hartuirea la care le supune pe unele fete de pe forum - are demnitatea de a fi direct si sincer cand vrea sa te injure.

Monumentul de ipocrizie Picon e cu totul alta poveste. Omul asta respira parsivenie si ipocrizie prin toti porii, te minte senin si incearca sa te "faca" din vorbe, de parca toata viata lui a avut in preajma doar cretini. Pentru o si mai buna intelegere a caracterului lui Picon, iata cum intelege el sa-si onoreze promisiunile:

http://nimfomane.com/forum/topic/30115-roberta-discretie-si-profesionalism-0722358068-telefonsms-sau-whatsapp/page-141?do=findComment&comment=2854053

Serios, cum te comporti cu un astfel de individ?

Yolo :) Nu eram nervoasa deloc. Doar ca daca sunt pe aici nu as dori o interactiune viitoare cu cineva cu care nu am placere si mi se pare pertinent sa stie de ce.

Daca aveam pm ii trimiteam doleanta de a nu ma cita si puncta ulterior sub forma de pm. Dar nu ma simt cu musca pe caciula, o parere este o parere oriunde este exprimata.

Si eu nu ma ascund dupa masti si fete-fete ca nu am interee sa ma placa sau displaca lumea. Atata tot!

Te pup, tu fiind unul din userii super civiliati si te-am tinut minte cu drag eu insami :)

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Nu ma intereseaza ce raspunzi. Am citit prima propozitie si m-am oprit si inca una printre ultimele. Este dreptul tau sa ai o replica, este dreptul meu sa nu ma intereseze :)

 

Ghici ce? Am avut aceeasi discutie cu Lopix daca trece pe aici poate confirma. In primu an eu avand muuult mai mute topice ca acum de hatereala in care oamenii se adunausa ma in jure in rup, proceda asemenea tie. Puncta pozitiv injuriile siinvectivele celor cu care lease prietenii, in timp ce particular imi spunea ca ce urat este ce mi se face.Lui i-am atras atentia o singura data asura ipocriziei si nu a mai repetat gestul niciodata. Deci unite cum unii oameni au capacitatea de asumare care iti ipseste. Si eu nefiind ranchiunoasa cand mi-a spus ca s-a gandit, a recitit si si-a dat seama cum pare totul si daca eu vreau a  nu mai vorbi deloc imi respecta decizia,dar nu a vrut sa fie magar, ei bine, nefiind persoana care sa poarte grugde si sa isi ia revansa si sa regleze polite virtuale am trec ut peste. Si el s-a purtat foarte ok dupa. Tu nu esti capabil si, avand in vedere ca mie nu imi pasa de ikeuri in sine, totusi cand punctezi pozitiv injuratura dupa injuratura inseamna ca aprobi tigania aceea si balacareaa unei femei. Asta in timp ce cu ambetul pe bue, ca sa nu spun ranjet odios, te intinzi la glume cu ea.

 

Cat despre Pisicuts stai pe bilutele tale stafidite si nu-l amesteca. El e multe,dar nu un barbat misoin. Si poate fi contrazis oricand de o femeie fara sa stea pe capul ei sa ii dea dtreptate. Despre ce obsesie vorbesti fariseu senilizat? Pisicuts cand se stie cu musca pe caciuula sta si le incaseaza fara a comenta, incearcand sa ma impace. Raportul noastru este consensual, a fost mereu, si in ambele sensuri. Ai stat tu la curul nostru te pomeni sa vei ce vorbim numai noi doi.

Nevermind, vorbeste singur, ca numai asa iti sta bine. Eu refu sa ma pun  la mintea unui batranel cu ipsa ta de caracter. Si sa stii ca nu te-am jignit. A spune omul verde in fata si nu ascuns dupa o mie de fete cum ai tu obiceiul nu presupune a jigni neaparat. Chiar am fost detasat in tot ceea ce am spus si chiar nu imi pasa catusi de putin. Poti privii ambele comentarii ale mele ca o nota de subsol explicativa dintr-o carte, in rest am fost foarte serioasa cand am spus ca nu doresc deloc comunicarea cu tine, tu repetand la nesfarsit si fiind fidel doar ipocriziei consacrate.

Iti doresc numai bine, multa sanatate, orice implinare pe care ti-o doresti pe oricare plan! Nu o lua personal, este doar un exercitiu de onestitate. Sau nu cumva preferi sa te citezi cu smiley, emoji si glumite in timp ce te injur in gand sau fac tot felul scranjind printre dinti? Nu imi sta in fire! Multa fericire Picon si o zi superba!

 

pre_1500730338__vgif-ru-15041.gif

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Emerald City
  • Oras:Emerald City

Așa ... și? Tu în ce te erijezi, mă?  Vei fi fiind și tu vreun reper moral și o culme a inteligenței și nu știm noi!

Vezi-ți bă, de Roberta ta și lasă-ne! Ia te uită, ce-l fute pe el grija, în creierii nopții! :slap2

 

 

Extrem de trist, cum să fie!

Și acum, hai să luăm pe rând, "capetele de acuzare": 

  • ambii fac parte din aceeasi generatie
  • - ce relevanță are? Singura relevanță e că unii din cei mai tineri, consideră că tinerețea este un merit. Nu e decât ceva trecător.
  • nici unul dintre ei nu ne-a oferit motive de a-l suspecta de vreo forma de inteligenta
  • - din moment ce te apuci să scrii pe un topic de curvăsăreală, atacând niște useri, există vreun motiv să fii suspectat de vreo formă de inteligență? Evident, întrebarea e retorică!
  • ambii sunt campioni ai badaraniilor si limbajului golanesc, vanitosi si agresivi
  • - atunci când ești permanent atacat de câțiva useri (mereu aceeași + clonele lor), înjurat și calomniat în mod josnic ( a se vedea euglena tunată, aka pornel, ceva mai sus), singura modalitate, e să le răsounzi pe limba lor. Am ignorat din când în când, fără rezultat!
  • ambii au legaturi - directe sau indirecte - cu lumea proxenetilor din Bucuresti
  • - oricine merge la fetițe, având în vedere că sunt destule care au pești, ai legături indirecte, fără să vrei și de multe ori, fără să știi, cu ei, cu peștii. E o ipocrizie, să susții contrariul, iar în cazul distrusului ăsta de Winehouseplm, e chiar maximă, având în vedere că Roberta, pentru care a început cruciada cu ceva timp în urmă, are un soț care știe, cu care chiar a lucrat la dublu. 
  • hartuirea si cyberbullying-ul sunt strategiile favorite ale ambilor 'razboinici', pentru care - intr-o tara unde legea nu este aplicata de militie - ar fi facut cu siguranta si putina puscarie
  • - să te apuci să deschizi la 2 noaptea, un topic în care ataci niște useri, nu înseamnă oare flame, chiar "heitereală"?  Deschiderea de topice pentru a ataca useri, așa cum face el, cam ce o fi?  Despre ce cyberbullyng vorbim? Cât despre minciuni ... pffff! El e corectitudinea întruchipată! În altă ordine de idei, e Poliție, nu Miliție! Omul a rămas de pe vremea lui Ceașcă. 
  • ambii sunt ipocriti si mincinosi
  • - despre ipocrizie, am scris mai sus. Ce face el pe forumul ăsta, e ipocrizie dusă la extrem. 
  • ambii sunt dependenti de validarea si aprecierile pe care le primesc pe forum. Sa ne amintim cum plangea Picon din cauza unor minusuri acum cateva luni sau de intelegerea infantila dintre Pipilica si Miky prin care si-au acordat reciproc mii de puncte de reputatie.
  • - ce ziceam de minciună? Forumul e martor, că nu am avut decât câteva postări pe tema asta, făcând mișto de ce cei ce cu adevărat plângeau pentru puncte, deschizând chiar topice. Postările mele au fost de genul: "ce plângi pentru câteva sute de puncte cu minus, date de ăla, când eu, cu cele câteva mii, mă amuz?"

Alte comentarii, sunt de prisos. 

 

Ma simt special, mi-ai raspuns de doua ori la aceeasi postare.:)

O sa-ti ignor traditionalele fumigene si diversiuni, nu inteleg, insa, de ce trebuie sa implici alte persoane in 'dialogul' nostru. Nu crezi ca ai facut destul, totusi? Stii foarte bine la cine ma refer, doar i-ati distribuit pozele private cu copilul pe forum.

Leaga-te de mine daca ai o problema cu mine. Nu e niciodata prea tarziu sa inveti sa te comporti barbateste.

 

Mai bine arunca o privire atenta in jurul tau, s-ar putea sa constati ca esti din ce in ce mai singur. 'Prietenii' pentru care ti-ai tocit degetele incercand sa-i prezinti drept onorabili si frecventabili si pentru care ti-ai distrus si ultima frantura de credibilitate te-au abandonat.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Emerald City
  • Oras:Emerald City

Sa stai la ora 2 noaptea sa te gandesti la Picon si Pipilica :s

Cam cat de trist trebuie sa fii ?

 

Spune drept ce te-a deranjat cel mai mult: mentiunea despre hartuitori sau despre proxeneti?

Nevermind, sa revenim la tristete: cum o fi, oare, sa ai 2300 de postari in mai putin de 3 luni pe un singur cont?

 

PS Nu era ora 2 noaptea cand am postat. Ti-as explica cate ceva despre meridiane si fusuri orare, dar nu cred ca meriti efortul.

 

N-am inteles nimic da' ai dreptate . Eu am treaba acum , daca-l vezi pe felow asta spune-i ca-i bag pula-n gat

Merci :hug1

 

Tonto, parca ma trecusei la 'ignore'.:) Sau esti si tu disperat dupa putina atentie? E a nu stiu cata oara cand incerci sa te bagi in seama cu japca, desi niciodata nu mi-am maninfestat vreun interes in existenta ta insignifianta. Te poti intoarce acum la alcoolul tau ieftin si la smardoiala femeii.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma simt special, mi-ai raspuns de doua ori la aceeasi postare. :)

O sa-ti ignor traditionalele fumigene si diversiuni, nu inteleg, insa, de ce trebuie sa implici alte persoane in 'dialogul' nostru. Nu crezi ca ai facut destul, totusi? Stii foarte bine la cine ma refer, doar i-ati distribuit pozele private cu copilul pe forum.

Leaga-te de mine daca ai o problema cu mine. Nu e niciodata prea tarziu sa inveti sa te comporti barbateste.

 

Mai bine arunca o privire atenta in jurul tau, s-ar putea sa constati ca esti din ce in ce mai singur. 'Prietenii' pentru care ti-ai tocit degetele incercand sa-i prezinti drept onorabili si frecventabili si pentru care ti-ai distrus si ultima frantura de credibilitate te-au abandonat.

Ca de obicei, dai dovadă de maximă ipocrizie. Acest topic deschis de tine, nu este decât un flame, nedemn de un băiat "subțire", cum vrei să pari. De ce am implicat-o pe Roberta? Pentru simplul fapt că, am postat ceva destul de neutru și nu la adresa ei (dovadă că a fost de acord cu mine), ci la adresa unui dezorientat, iar tu, scormonind prin trecut, ai deschis acest topic, repet, un flame ieftin. 

Spui "i-ați distribuit pozele" ... cine, "i-ați"? Și pe care forum? Un user, nu eu, a distribuit altor câțiva useri, în privat, niște poze. Nu am fost de acord, am spus că e inoportună, dar nici asta nu a fost de ajuns, trebuia să-l înfierez cu mânie proletară. Și nici atunci nu era bine, ai fi spus tu, Mîșkin, UserX și Nu mai spune, că sunt ipocrit. Cu voi, orice ai face, nimic nu e bine, sunteți puși pe flame, scandal și haos. mimând (prost, de altfel), civilitatea.

Cât despre prietenii mei, stai pe coaiele tale, că nu e așa și, oricum, nu e treaba ta! Btw ... treaba ta care e? 

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Altmuist daca incepi cu negativele in bulk fa-o la toate postarile mele, ca sa stii ca imi pasa de punctele de reputatie si la o adica si fut pe baza lor.

Pedepseste-ma tu corespunzator, fa-ma sa imi para rau ca imi exprim parerile si sa nu mai spun o vorba de suparare :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

De unde atata ura intr-un singur om?

De unda atata dorinta, la o varsta inaintata, de a-ti impune punctul de vedere, prin mistificari si justificari, pe ''un forum de curvasareala''?

 

Spicuiesc doar doua aberatii.

''Că faptul că dacă, în trecut, ca și acum, când i-am criticat pe ce care te înjurau de mamă'', cand tu, Picoane, ai tacut malc la injuraturile zilnice de mama adresate lui @rozkendra de fraerii nescafe, 3 in 1, trollescoviciulos&jili&marean.Pentru ca, asa cum am spus, esti prea lache, pentru a avea atitudine.Ce ai facut si ce faci, este sa imprumuti replicile boschetarilor.

 

''Un user, nu eu, a distribuit altor câțiva useri, în privat, niște poze. Nu am fost de acord, am spus că e inoportună, dar nici asta nu a fost de ajuns, trebuia să-l înfierez cu mânie proletară. Și nici atunci nu era bine, ai fi spus tu, Mîșkin, UserX și Nu mai spune, că sunt ipocrit.''

 

Alta mistifcare.Acum sunt de blamat putinii useri, care au semnalat cacatul lansat de tiganul trompetist?

 

Trista existenta, poti sa ai.

 

Arata, ca esti senior, si ignora acuzele(pentru tine calomnii josnice), care ti se aduc, dar stim, ca nu esti capabil de asa ceva.Sunt prea multe esecuri si neimpliniri, din viata ta amarata, pe care le-ai refulat.Prea multa dorinta de validare.Prea multa vanitate.Prea mult infantilism in tine.

 

Vei raspunde, absolut fiecarei replici, ca este din partea unui user serios sau trol, pentru ca viata ta este trista.Nu are continut.Ti-a spus si Ticuza, insa l-ai ignorat.

 

Personal, este singura mea replica pe acest topic.

 

Sa-ti dea Dumnezeu linistea de care ai nevoie.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...