Sari la conținut

Game of Morons. Picon vs Pipilica


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

De unde atata ura intr-un singur om?

De unda atata dorinta, la o varsta inaintata, de a-ti impune punctul de vedere, prin mistificari si justificari, pe ''un forum de curvasareala''?

 

Spicuiesc doar doua aberatii.

''Că faptul că dacă, în trecut, ca și acum, când i-am criticat pe ce care te înjurau de mamă'', cand tu, Picoane, ai tacut malc la injuraturile zilnice de mama adresate lui @rozkendra de fraerii nescafe, 3 in 1, trollescoviciulos&jili&marean.Pentru ca, asa cum am spus, esti prea lache, pentru a avea atitudine.Ce ai facut si ce faci, este sa imprumuti replicile boschetarilor.

 

''Un user, nu eu, a distribuit altor câțiva useri, în privat, niște poze. Nu am fost de acord, am spus că e inoportună, dar nici asta nu a fost de ajuns, trebuia să-l înfierez cu mânie proletară. Și nici atunci nu era bine, ai fi spus tu, Mîșkin, UserX și Nu mai spune, că sunt ipocrit.''

 

Alta mistifcare.Acum sunt de blamat putinii useri, care au semnalat cacatul lansat de tiganul trompetist?

 

Trista existenta, poti sa ai.

 

Arata, ca esti senior, si ignora acuzele(pentru tine calomnii josnice), care ti se aduc, dar stim, ca nu esti capabil de asa ceva.Sunt prea multe esecuri si neimpliniri, din viata ta amarata, pe care le-ai refulat.Prea multa dorinta de validare.Prea multa vanitate.Prea mult infantilism in tine.

 

Vei raspunde, absolut fiecarei replici, ca este din partea unui user serios sau trol, pentru ca viata ta este trista.Nu are continut.Ti-a spus si Ticuza, insa l-ai ignorat.

 

Personal, este singura mea replica pe acest topic.

 

Sa-ti dea Dumnezeu linistea de care ai nevoie.

Bine, pa! 

Și știi unde e ipocrizia sau/și prostia ta? Pentru că aici este un site, un forum de socializare. Știi ce presupune asta? Discuții! Păi dacă în cursul lor, ești jignit, înjurat, acuzat, de tot felul de terchea-berchea care nu au altă treabă decât să facă flame și trolling de prost-gust, de tot felul de derbedei ori frustrați, nu e normal să dai replica? Tu, voi ce vreți? Să faceți ce vreți voi, fără ca nimeni să reacționeze? Nu bibicule, oricât vă ascundeți în spatele scuzei că e mediu virtual și nu trebuie luat personal, un nick-name are în spate o persoană reală, care se adresează finalmente, altei persoane reale! Terminați cu dumele astea, pe care de multe ori le lansați pe aici! 

Încetați voi cu mizeriile și va fi bine, pentru că nu ar mai avea nimeni, niciun motiv ca  să vă răspundă agresiv! Capisci? 

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu

Ba idiotilor, cine va credeti, sa veniti cu astfel de gunoaie de comentarii? va spun eu, sunteti doar niste lingai care nu aveti ce face cu timpul vostru si ca sa aveti o ocupatie...ne atacati.

 

Ce va freaca pe voi grija cu ce face Picon? Duceti-va la balaceanca si lasati-ne in pace cu cretinismele voastre, nu avem nevoie de cretini pe forum.

 

Out, retardatilor!

 

 

Cățeluș marș la coteț

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

De unde atata ura intr-un singur om?

De unda atata dorinta, la o varsta inaintata, de a-ti impune punctul de vedere, prin mistificari si justificari, pe ''un forum de curvasareala''?

 

Spicuiesc doar doua aberatii.

''Că faptul că dacă, în trecut, ca și acum, când i-am criticat pe ce care te înjurau de mamă'', cand tu, Picoane, ai tacut malc la injuraturile zilnice de mama adresate lui @rozkendra de fraerii nescafe, 3 in 1, trollescoviciulos&jili&marean.Pentru ca, asa cum am spus, esti prea lache, pentru a avea atitudine.Ce ai facut si ce faci, este sa imprumuti replicile boschetarilor.

 

''Un user, nu eu, a distribuit altor câțiva useri, în privat, niște poze. Nu am fost de acord, am spus că e inoportună, dar nici asta nu a fost de ajuns, trebuia să-l înfierez cu mânie proletară. Și nici atunci nu era bine, ai fi spus tu, Mîșkin, UserX și Nu mai spune, că sunt ipocrit.''

 

Alta mistifcare.Acum sunt de blamat putinii useri, care au semnalat cacatul lansat de tiganul trompetist?

 

Trista existenta, poti sa ai.

 

Arata, ca esti senior, si ignora acuzele(pentru tine calomnii josnice), care ti se aduc, dar stim, ca nu esti capabil de asa ceva.Sunt prea multe esecuri si neimpliniri, din viata ta amarata, pe care le-ai refulat.Prea multa dorinta de validare.Prea multa vanitate.Prea mult infantilism in tine.

 

Vei raspunde, absolut fiecarei replici, ca este din partea unui user serios sau trol, pentru ca viata ta este trista.Nu are continut.Ti-a spus si Ticuza, insa l-ai ignorat.

 

Personal, este singura mea replica pe acest topic.

 

Sa-ti dea Dumnezeu linistea de care ai nevoie.

 

Mai bine fă un  :dus2 ... fă!  :laugh2

 

 

N-am spus eu fey, Rozjegkendra a spus!

Asta ca nu imi propun sa caut replicile cum imi spunea proasta, jeg , ca nu valorez cat o ceapa degerata, ca put a hoit comentariu pe care l-a intrerupt mai demult si nobel sa il stavileasca si in care el insusi mi-a injurat dupa vreo luna aproximativ dupa ce m-am certat cu corina si l-am inurat pe el o singura data fiind prinsa in un ganbang de hateri care comentau in toate directiile si el ma injura si jinea crunt atat pe mine cat uneori si familia mea timp de cateva luni pe orice topic postam :) asta fara a ma fi intalnit vreodata sa ma adulmece

Eu m-am purtat ca si cum nimic nu s-a intamplat la o vreme dupa ce si-a schimbat atitudinea ,dar asta si-o schimba asa de aparitie si masca. PE la spate manca rahat cu polonicu cu tine de fata,ceea ce e culmea. ca si cum nu ar fi evident. si cand o javra e javra fara ameliorari de comportament, aici nu te intele pe tine...niciodata nu am reusit sa o fac :) Cand cineva iti induce nivelul asta de repulsie sa il contesti contant nu este solutia. Ci sa refuzi orice interactiune directa sau nu. Orice contact.Pt ca altii nu stiu cum pot,dar eu cand simt scarba suprema nu vreau in preajma mea creatura. Deloc! Nu o ot efectiv suporta in fata ochilor, in fata , in spate, pe langa etc.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Spune drept ce te-a deranjat cel mai mult: mentiunea despre hartuitori sau despre proxeneti?

Nevermind, sa revenim la tristete: cum o fi, oare, sa ai 2300 de postari in mai putin de 3 luni pe un singur cont?

 

PS Nu era ora 2 noaptea cand am postat. Ti-as explica cate ceva despre meridiane si fusuri orare, dar nu cred ca meriti efortul.

 

 

 

Ți-aș raspunde, dar nu cred ca meriți efortul

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bine, pa! 

Și știi unde e ipocrizia sau/și prostia ta? Pentru că aici este un site, un forum de socializare. Știi ce presupune asta? Discuții! Păi dacă în cursul lor, ești jignit, înjurat, acuzat, de tot felul de terchea-berchea care nu au altă treabă decât să facă flame și trolling de prost-gust, de tot felul de derbedei ori frustrați, nu e normal să dai replica? Tu, voi ce vreți? Să faceți ce vreți voi, fără ca nimeni să reacționeze? Nu bibicule, oricât vă ascundeți în spatele scuzei că e mediu virtual și nu trebuie luat personal, un nick-name are în spate o persoană reală, care se adresează finalmente, altei persoane reale! Terminați cu dumele astea, pe care de multe ori le lansați pe aici! 

Încetați voi cu mizeriile și va fi bine, pentru că nu ar mai avea nimeni, niciun motiv ca  să vă răspundă agresiv! Capisci? 

Mai draga, Nea' Picoane, nu este chiar asa. Uite un singur exemplu: sunt inscris in cateva grupuri foto de pe FB. La un moment dat un fotograf din Irlanda, Anglia, ceva prin zona aia a pus o fotografie cu un pelican ceva, nu mai retin bine. Unii cu likeuri, altii cu ceva comentarii pozitive/negative in limita bunului simt, pana cand vine un alt fotograf-bizon-troll de prin Bangladesh/Pakistan, ca poza nu respecta regula treimilor, ca subiectul nu e incadrat corect, ca nu e expusa corect, ca car ca mirr. Din una-n'tr-alta au ajuns la fack your mother si alte fuck-uri. In secunda 2 i-a scos un moderator pe amandoi afara cu poza aluia stearsa ! Fara comentarii...

Deci daca e site de socializare, nu inseamna ca fiecare face vrea, ca e lume virtuala. Acum, de ce aici nu se face curat sau nu se face curat cum si cat trebuie ma depaseste si sunt prea mic pentru a discuta un asemenea subiect. Dar daca ar fi sa fie corect, e oarecum o situatie satirica sa raspunzi cu o injuratura unei injuraturi, nu stiu el cel putin nu am putut sa raspund cu o injuratura unuia care m-a injurat, ca m-a injurat de mama, de familie, de morti. Adica nu stiu ce as rezolva, m-as descarca psihic, ar zice unii. Oare ? Altii ar zice ca as atrage Karma pentru ca Legea Karmei lucreaza. Nu stiu. Asa sunt eu, nu tin la suparari si nu tin ranchiuna pe cineva. Chiar daca pe moment mi se mai pune pata si fac anumite greseli (am avut si eu greselile si pacatele mele la inceputurile mele pe forum, si cu tine, si cu Roz, si cu Miskin, Pipilica si cu altii).  In fond si la urma urmei, toti avem si parti pozitive, si parti negative. Asa cum si tu ai dreptate uneori si poate alte ori nu ai dreptate, asa si Miskin, si V-Ships, si Roz, si ceilalti, fiecare dintre noi. Asa cum Miskin, sau Roz, sau Pipilica, sau ceilalti nu te pot schimba, oricat ar incerca, oricat te-ar balacari, oricat de ironici ar fi (acum ca-l cunosc mai bine, cred ca M. e mai mult ironic), asa nici tu nu-i poti schimba, cu explicatiile, cu injuraturile sau cu ironia. Pentru ca asta este firea noastra umana, suntem oameni. Cu totii suntem supusi greselilor. Cu totii avem partile noastre bune, dar si partile noastre rele. Suntem orgoliosi, suntem vanitosi, uneori uitam sa iertam, uitam sa uitam... Avem virtuti, dar avem si carente. Suntem oameni... !

Daca ar fi sa nu conteze traficul si sa conteze doar on-topic-ul pentru care site-ul a fost creat, atunci cred ca 75% din membri nu prea am avea ce cauta aici, am fi ori banati, ori cu avertismente, ori muted....

In fond, la ce bun toate astea ? Macar gandeste-te la toate astea ! Sper sa intelegi ceea ce am scris din directia buna.

 

Na, nu stiu ce-mi veni. Daca puneti tunurile pe mine, asta este. :) Am scris-o, am scris-o.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Mai draga, Nea' Picoane, nu este chiar asa. Uite un singur exemplu: sunt inscris in cateva grupuri foto de pe FB. La un moment dat un fotograf din Irlanda, Anglia, ceva prin zona aia a pus o fotografie cu un pelican ceva, nu mai retin bine. Unii cu likeuri, altii cu ceva comentarii pozitive/negative in limita bunului simt, pana cand vine un alt fotograf-bizon-troll de prin Bangladesh/Pakistan, ca poza nu respecta regula treimilor, ca subiectul nu e incadrat corect, ca nu e expusa corect, ca car ca mirr. Din una-n'tr-alta au ajuns la fack your mother si alte fuck-uri. In secunda 2 i-a scos un moderator pe amandoi afara cu poza aluia stearsa ! Fara comentarii...

Deci daca e site de socializare, nu inseamna ca fiecare face vrea, ca e lume virtuala. Acum, de ce aici nu se face curat sau nu se face curat cum si cat trebuie ma depaseste si sunt prea mic pentru a discuta un asemenea subiect. Dar daca ar fi sa fie corect, e oarecum o situatie satirica sa raspunzi cu o injuratura unei injuraturi, nu stiu el cel putin nu am putut sa raspund cu o injuratura unuia care m-a injurat, ca m-a injurat de mama, de familie, de morti. Adica nu stiu ce as rezolva, m-as descarca psihic, ar zice unii. Oare ? Altii ar zice ca as atrage Karma pentru ca Legea Karmei lucreaza. Nu stiu. Asa sunt eu, nu tin la suparari si nu tin ranchiuna pe cineva. Chiar daca pe moment mi se mai pune pata si fac anumite greseli (am avut si eu greselile si pacatele mele la inceputurile mele pe forum, si cu tine, si cu Roz, si cu Miskin, Pipilica si cu altii).  In fond si la urma urmei, toti avem si parti pozitive, si parti negative. Asa cum si tu ai dreptate uneori si poate alte ori nu ai dreptate, asa si Miskin, si V-Ships, si Roz, si ceilalti, fiecare dintre noi. Asa cum Miskin, sau Roz, sau Pipilica, sau ceilalti nu te pot schimba, oricat ar incerca, oricat te-ar balacari, oricat de ironici ar fi (acum ca-l cunosc mai bine, cred ca M. e mai mult ironic), asa nici tu nu-i poti schimba, cu explicatiile, cu injuraturile sau cu ironia. Pentru ca asta este firea noastra umana, suntem oameni. Cu totii suntem supusi greselilor. Cu totii avem partile noastre bune, dar si partile noastre rele. Suntem orgoliosi, suntem vanitosi, uneori uitam sa iertam, uitam sa uitam... Avem virtuti, dar avem si carente. Suntem oameni... !

Daca ar fi sa nu conteze traficul si sa conteze doar on-topic-ul pentru care site-ul a fost creat, atunci cred ca 75% din membri nu prea am avea ce cauta aici, am fi ori banati, ori cu avertismente, ori muted....

In fond, la ce bun toate astea ? Macar gandeste-te la toate astea ! Sper sa intelegi ceea ce am scris din directia buna.

 

Na, nu stiu ce-mi veni. Daca puneti tunurile pe mine, asta este. :) Am scris-o, am scris-o.

Ai spus frumos, dar nu o sa priceapa prea multe :) Si ma refer aici la multa lume. Cand esti mega obisnuit sa nu iti recunosti vreodata o greseala de exemplu, cautandu-ti pretexte,scuze sau divangand asa imbatranesti. Asa traiesti ferm convins ca ai fost fair pana in ultima clipa. De aceea eu nu am nimic impotriva cand se numeste si se face apel la diferente de varsta.

Am avut discutia asta saptamana trecuta chiar cu o ruda de sex feminin de varsta mijlocie, dar era la nivel de femei si de preferinte amoroase pt barbati tineri vs cei cu o vasrta care ar prezenta o anumita varsta, adica o anumita maturitate si sunt mai putin pretentiosi si mult mai maleabili zice ea ca ar fi invatat sa lase de la ei. Eu o contrazic si am convinerea ca e asa. Mi-a dat si ea dreptate cand i-am explicat ca de la o anumita varsta incolo defectele ti se acutizeaza si intensifica de la an la an. Esti o fire cicalitaoare cand imbatranesti cicalesti la nivel crunt, esti taios uneori cu cat inaintei in varsta poate te temperezi interior,dar exterior poate limba t-e mai ascutita ca niciodata, nu iti asumi nicio vina cauti vina tuturor mai deraba decat a te auto-analiza, fii corect cu tine insati spre proresul personal si mii de exemplu pt orice deficit de caracter, in functie de care sunt. Eu la mine simt asta de la an la an fiind o persoana asumata si nici macar nu-s matura inca sau vreo milfeta. Cand am divaat discutia de la mine si cum mi se cimenteaza carentele de la an a an la ale ei cum ar fi nevoia de a fi ascultata, teama de a petrece macar o zi singura si etc de face mai urat de a an la an a inceput sa rada zicand ca asa este si am perfecta dreptate :))

OAmenii efectiv par in handicapat generalizat sa se accepte pt ceea ce sunt, nu pt ceea ce vor sa para or cum ar dori sa se vada :) 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

PS Lopix daca mi-ai gresit la inceputuri ti-am gresit inapoi prin aciditatea temperamentala consacrata, cu cateva cuvinte bine plasate care sa iti strepejeasca dintii prin duritate .

Asadar greseala intre seamnanul Lup si copila Domnului RozKendra a fost divizata cretisneste in doi.:)) Important este ca amandoi am invatat din greaseala si nu ne-am mai deranjat niciodata dupa ciocnire, ceea ce eu una apreciez la nivelul cel mai franc si non disimulat.

Link spre comentariu

PS Lopix daca mi-ai gresit la inceputuri ti-am gresit inapoi prin aciditatea temperamentala consacrata, cu cateva cuvinte bine plasate care sa iti strepejeasca dintii prin duritate .

Asadar greseala intre seamnanul Lup si copila Domnului RozKendra a fost divizata cretisneste in doi. :)) Important este ca amandoi am invatat din greaseala si nu ne-am mai deranjat niciodata dupa ciocnire, ceea ce eu una apreciez la nivelul cel mai franc si non disimulat.

stai capra!

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

 

       Cum zicea si antemergatorul:

   Pai da, altceva de comentat ar fi de prisos, vezi cele 3-4 secaturi penale cu care esti inhaitat si care te aprecieaza, fiind singurii, cei care sustineti cuiburile din sectorul/cherhanaua 3 Rond Alba Iulia-Unirii si restul userilor/oamenilor, care au cuvintele la ei, care de atatia ani iti explica cu argumente rationale si coerente...si nu cu sugi pula, ma-ta, ne pisam/cacam pe tine si alte jigniri pe care le proliferezi zilnic, ma cacatule bolnav uscat pe batz erudit, care oricum arata cat de distrus psihic esti, probabil auzi ganduri si vezi voci, de ajungi mereu sa folosesti pluralul cand iti exprimi o opinie care ar trebui sa fie proprie si personala. 

     Tu si pipilica sunteti doua secaturi sinistre si trompetiste ale unor grupuri rivale de proxeneti, Rond Alba Iulia-Unirii-Centru vs Dristor-Berceni-Vitan si periferia, indiferent de gradul de educatie al fiecaruia dintre voi si a grupurilor din care faceti parte, tigani splati vs tigani nespalati, tot doua panarame si secaturi marcante veti ramane pentru restul userilor de valoare posesori de creier, care mai au rabdarea sa citeasca fecalele si dejectiile pe care zilnic le deversati aici.

    Aveti amandoi insumat peste un secol de viata traita inutil, nu mai aveti scuza tineretii si a hormonilor, fiind doua fosile cacate/oparite la cur semiimpotente, doua butoaie de cacat slinoase, sunteti doi gainari netrebnici, doua relicve cripto-comuniste, mitomane, cleptomane, grandomane, barfitoare si sifonare, luate in sensul cel mai rau/urat al cuvintelor.
    Indiferent de nebunia, lingerismul si interesele care va mana in acest circ condimentat din plin cu fecale pe paine, sunteti si veti cei mai de cacat useri din istoria amaratului asta de forum!

 

Chiar data iti renegi credinta in Sfantul Parinte,eu tot te iubesc ca pe propi mei copii.Ai un umor original,ai cuvintele la matale,ai dreptate in multe privinte,oleaca di bataie stii.Din pacate suferi de proxenetofobie,ii vezi peste tot,pe site,pe strada,printre vecini si rude.Pentru ca nu vreau sa-mi pierd un enorias,am sa-ti explic cum sta treaba,sa intelegi odata pentru totdeauna.

1.Treaba unui proxenet este sa-si promoveze si protejeze marfa.Eu nu am nicio recenzie/postare unde sa recomand cu caldura o prostituata,nici macar celor 10-15 colegi care mi-au cerut recomandari prin PM.Mai mult decat atat,am zeci de postari unde spun ca nu recomand prostituatele din asa zisa zona aflata sub protectia mea (Berceni) Asta este o fumigena aruncata de parsivul Picon si sustinuta de cei 2-3 pekinezi care se gudura pe langa el,singurii care il mai sustin.

2.In legatura cu hiperactivitatea mea pe site:Cocosel,intru pe site din 2010,iar pana in 2016 nu am avut cont nu avut nicio postare,am intrat ca simplu vizitator,am citit recenzii si am mers la pasaretul recomandat.In 2016 dupa doua tepe luate de la doua pocnitori hiper/ultra recomandate de niste Piconei parsivi,dar si promovarea extrem de agresiva si suspecta a prostituatelor cu tarife exagerate,prin metoda "cine nu da 100 euroi e sarac,jegos,cu pula mica......."Am hotarat sa-mi fac cont si sa fac pipilica pe acest Picon si pekinezii lui.Acest Piconanal care promova in disperare pocntorile din cuibul Sarlotei.Acest Picon care recomanda cu cea mai mare caldura o prostituata de lux care nu avea un pat in locatie ci o saltea jegoasa aruncata pe podea,si culmea tupeului de homalau,ii da nota 9,50 pentru locatie,apoi ne tine teoria chibritului,ca fututul pe podea face bine la hemoroizi,fisuri anale si osteoporoza.

Cocosel,poti sa ma acuzi oricand vrea muschiuletul tau analo-rectal,dar s-o faci cu argumente,pana atunci spovedeste-te,impartaseste-te si cere iertare ca te-ai indoit de puritatea sufletului Sfantului Parinte.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar data iti renegi credinta in Sfantul Parinte,eu tot te iubesc ca pe propi mei copii.Ai un umor original,ai cuvintele la matale,ai dreptate in multe privinte,oleaca di bataie stii.Din pacate suferi de proxenetofobie,ii vezi peste tot,pe site,pe strada,printre vecini si rude.Pentru ca nu vreau sa-mi pierd un enorias,am sa-ti explic cum sta treaba,sa intelegi odata pentru totdeauna.

1.Treaba unui proxenet este sa-si promoveze si protejeze marfa.Eu nu am nicio recenzie/postare unde sa recomand cu caldura o prostituata,nici macar celor 10-15 colegi care mi-au cerut recomandari prin PM.Mai mult decat atat,am zeci de postari unde spun ca nu recomand prostituatele din asa zisa zona aflata sub protectia mea (Berceni) Asta este o fumigena aruncata de parsivul Picon si sustinuta de cei 2-3 pekinezi care se gudura pe langa el,singurii care il mai sustin.

2.In legatura cu hiperactivitatea mea pe site:Cocosel,intru pe site din 2010,iar pana in 2016 nu am avut cont nu avut nicio postare,am intrat ca simplu vizitator,am citit recenzii si am mers la pasaretul recomandat.In 2016 dupa doua tepe luate de la doua pocnitori hiper/ultra recomandate de niste Piconei parsivi,dar si promovarea extrem de agresiva si suspecta a prostituatelor cu tarife exagerate,prin metoda "cine nu da 100 euroi e sarac,jegos,cu pula mica......."Am hotarat sa-mi fac cont si sa fac pipilica pe acest Picon si pekinezii lui.Acest Piconanal care promova in disperare pocntorile din cuibul Sarlotei.Acest Picon care recomanda cu cea mai mare caldura o prostituata de lux care nu avea un pat in locatie ci o saltea jegoasa aruncata pe podea,si culmea tupeului de homalau,ii da nota 9,50 pentru locatie,apoi ne tine teoria chibritului,ca fututul pe podea face bine la hemoroizi,fisuri anale si osteoporoza.

Cocosel,poti sa ma acuzi oricand vrea muschiuletul tau analo-rectal,dar s-o faci cu argumente,pana atunci spovedeste-te,impartaseste-te si cere iertare ca te-ai indoit de puritatea sufletului Sfantului Parinte.

 

Mai am putin si punctez prima postare din topic, esti infantil ca si Picon!

Sa ajungi la o varsta si sa duci lupte copilarasti cu puta in nisip?!

M-am luptat cu el cativa ani aici, singurul mod care a functionat a fost sa-l bat, asa l-am pus la respect si ma evita!

Aveti amandoi ambitii prostesti! Ala aluneca la fiecare bagare a ta in colt... tu continui pentru ca te incita gandul sa-l faci de kk!  :slap2

E de kk demult, acum te faci tu.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...