Sari la conținut

Game of Morons. Picon vs Pipilica


Postări Recomandate

N-ai citit postarea unde ma invita pe interval??

Ai grija ca omul e periculos,are centura neagra si 7 dani la supt pula viteza.

Nu stiu frate pe unde stau nu umbla de astia periculosi.La noi e o zona frumoasa cu caini bmwuri dimineata giob'' seara venim pace liniste si armonie numa muzica buna chefuri gratare maxim neste strigaturi ici pe colosa intelegi 

  • Like 6
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Nu ti-am citit toata poliloghia, dar inteleg ca esti si tu doar un alt muist tare de dupa monitor, de unde poate injura femei si barbati la gramada fara riscul de a ajunge pe la ATI.

Si eu am inteles ca iti place sa fii si batut inainte sa fii futut in cur.

Imi pare rau, dispretuiesc homosexualii, mai ales p-astia care atarna si cauta muiuri pe dupa prosop.

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Usor zmardoiule,stai bland infipt in pula mea.

 

 

Si eu am inteles ca iti place sa fii si batut inainte sa fii futut in cur.

Imi pare rau, dispretuiesc homosexualii, mai ales p-astia care atarna si cauta muiuri pe dupa prosop.

 

Bine v-ati gasit unul pe altul, doi mocofani la leu. :slap2 Doar orgoliul e mai mare decat frica la voi. Sunteti genul ala de viteji care, chiar daca-s pe spatul de spital si se hranesc cu paiul, sustin in continuare ca ei au invins de fapt.:)

Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Postezi in mod anonim de pe o clona, asa ca nu te da cocos.  

Esti doar un lache banal care face amenintari voalate pe internet. Deci un cacat bolnav.

 

Recunoaste ca iti cam tremura mana pe tastatura cand ma injuri!

Pulica, toti suntem anonimi pe forum. Doar daca Pulesteu n-o fi numele tau real.

 

Rar vezi atata prostie @Patrunjel se ascunde sub o clona,ca sa ne ameninte pe noi cu zmardoiala. :slap2  :laugh2

 

Mata' e patrunjel. Iar tu esti prostu' forumului.

O sa vreau sa faci si swallow cand ne vedem.

 

PS Incapi intr-o geanta mai mare?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recunoaste ca iti cam tremura mana pe tastatura cand ma injuri!

Pulica, toti suntem anonimi pe forum. Doar daca Pulesteu n-o fi numele tau real.

Da, tuturor ne e frica de tine, te-ai prins. Mi se rupe pula de tine. Imi tremura mana cand apas pe capatana pulii si iti dau slobozul in gat pana la ultima picatura.

Da, toti suntem anonimi, insa eu nu amenint pe nimeni cu bataia. Amenintarile astea sunt tot o dovada de fatalism.

De ce sa te amenint? Ca sa te pregatesti? Nu e mult mai frumos sa te iau elegant si sa-ti dau o teava de otel pe tibie? 

Sigur, asta e doar un pamflet, manca-mi-ai coaiele. Evident ca nu m-as deranja pentru un lache bolnav care dupa se duce la garda si reclama ca l-au futut bajetii in cur si i-au dat la muie fara sa-i plateasca.

Sa faci rau e foarte usor. Sa fii baietas e mai greu. Sa vorbesti prost ca o tarfa proasta iar e foarte usor.

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Da, tuturor ne e frica de tine, te-ai prins. Mi se rupe pula de tine. Imi tremura mana cand apas pe capatana pulii si iti dau slobozul in gat pana la ultima picatura.

Da, toti suntem anonimi, insa eu nu amenint pe nimeni cu bataia. Amenintarile astea sunt tot o dovada de fatalism.

De ce sa te amenint? Ca sa te pregatesti? Nu e mult mai frumos sa te iau elegant si sa-ti dau o teava de otel pe tibie? 

Sigur, asta e doar un pamflet, manca-mi-ai coaiele. Evident ca nu m-as deranja pentru un lache bolnav care dupa se duce la garda si reclama ca l-au futut bajetii in cur si i-au dat la muie fara sa-i plateasca.

Sa faci rau e foarte usor. Sa fii baietas e mai greu. Sa vorbesti prost ca o tarfa proasta iar e foarte usor.

:laugh2 Retardatul a intrat si pe topicul stapanei Siana,sa spumege.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Da, tuturor ne e frica de tine, te-ai prins. Mi se rupe pula de tine. Imi tremura mana cand apas pe capatana pulii si iti dau slobozul in gat pana la ultima picatura.

Da, toti suntem anonimi, insa eu nu amenint pe nimeni cu bataia. Amenintarile astea sunt tot o dovada de fatalism.

De ce sa te amenint? Ca sa te pregatesti? Nu e mult mai frumos sa te iau elegant si sa-ti dau o teava de otel pe tibie? 

Sigur, asta e doar un pamflet, manca-mi-ai coaiele. Evident ca nu m-as deranja pentru un lache bolnav care dupa se duce la garda si reclama ca l-au futut bajetii in cur si i-au dat la muie fara sa-i plateasca.

Sa faci rau e foarte usor. Sa fii baietas e mai greu. Sa vorbesti prost ca o tarfa proasta iar e foarte usor.

 

Te-ai simtit amenintat, Pulica? Nu as fi crezut, dupa cum povestesti pe aici de K1, baietasi si alte ispravi. Teoretic, doar, as paria o suma frumoasa ca te pot baga in spital in mai putin de 3 minute.

Cand te simti in vana si crezi ca ai mancat destul cacat aici, anunta-ma!

 

:laugh2 Retardatul a intrat si pe topicul stapanei Siana,sa spumege.

 

Mata' e retardata. Trebuie sa fie daca a fatat asa un retardat sarac ca tine.

 

E un dobitoc. M-am uitat acum peste posturile lui si toate sunt doar jigniri, injuraturi si amenintari. E bolnav psihic in cautare de scandal pe net. I-o fi murit pula.

 

Vorbesti despre Pipilica sau despre tine? Ca se potriveste mult mai bine la voi.

Lasa cuvintele mari, voinicule. Arata ca esti barbat, nu un mucos de monitor.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-ai simtit amenintat, Pulica? Nu as fi crezut, dupa cum povestesti pe aici de K1, baietasi si alte ispravi. Teoretic, doar, as paria o suma frumoasa ca te pot baga in spital in mai putin de 3 minute.

Cand te simti in vana si crezi ca ai mancat destul cacat aici, anunta-ma!

Lasa cuvintele mari, voinicule. Arata ca esti barbat, nu un mucos de monitor.

Am asa o presimtire ca de fapt ai si niste placeri gay, prea cauti intalniri cu bajeti.

3 pagini de posturi pline de injuraturi, amenintari si nervi. Asta inseamna sa fii barbat? 

De banii aia mai bine iti platesti un psiholog sau un tratament la Palazul Mare.

 

P.S: Am impresia ca-ti si place sa fii umilit.

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu

Da, tuturor ne e frica de tine, te-ai prins. Mi se rupe pula de tine. Imi tremura mana cand apas pe capatana pulii si iti dau slobozul in gat pana la ultima picatura.

Da, toti suntem anonimi, insa eu nu amenint pe nimeni cu bataia. Amenintarile astea sunt tot o dovada de fatalism.

De ce sa te amenint? Ca sa te pregatesti? Nu e mult mai frumos sa te iau elegant si sa-ti dau o teava de otel pe tibie? 

Sigur, asta e doar un pamflet, manca-mi-ai coaiele. Evident ca nu m-as deranja pentru un lache bolnav care dupa se duce la garda si reclama ca l-au futut bajetii in cur si i-au dat la muie fara sa-i plateasca.

Sa faci rau e foarte usor. Sa fii baietas e mai greu. Sa vorbesti prost ca o tarfa proasta iar e foarte usor.

 

Nu mai posta cand esti beat, e posibil sa te caute militia pe acasa :)))))

 

Sau, ia bataie aiurea vreunul pe care il ameninti pe forum si te alegi cu dosar penal si o sa alergi 2-3 ani după NUP

 

ma rog, tu stii mai bine

 

PS Si mai du-te-n pula mea ca prea esti tare in gura

Link spre comentariu
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

Ba idiotilor, cine va credeti, sa veniti cu astfel de gunoaie de comentarii? va spun eu, sunteti doar niste lingai care nu aveti ce face cu timpul vostru si ca sa aveti o ocupatie...ne atacati. 

 

Ce va freaca pe voi grija cu ce face Picon? Duceti-va la balaceanca si lasati-ne in pace cu cretinismele voastre, nu avem nevoie de cretini pe forum. 

 

Out, retardatilor!

cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia ,

ce te-ai specializat tu in husuiala , sperietoare in lanul de cucuruz 

Lasă-l, că e prea prost. Mi-a dat şi mie minus la reputaţie. Un gunoi de om.

Rozico , da' cine te-a suparat pasarica mica de-ai scris asa mult ?

E suparată pe viaţă, mititica.

qui s'aime se taquine

Asta se ştie de cînd lumea. :P

Lasa-o mai ca nu e asa. Nu stiu daca tu o stii pe Amada,dar e mare.E si inalta si masiva. Si astalalt are totusi o varsta....

"Masivă" însemnînd "grasă"? Pot să îi zic "vacă proastă"?

Daca mai vad atacuri la adresa lui Lopix, de orice fel... iti promit ca o sa-ti para rau ca te-ai nascut mai mult decat o simti deja...

Cere-ti scuze!

Te pomeneşti că te-a slobozit nenea Van Damme în copilărie şi ai prins "forţă". :laugh2

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce-ai facut varule ?  Ai mai scos la suprafata un vechi razboi  ?

 

 

PS: eu zic sa le scoatem pe toate in prim plan  , ca sa dispara Fazanele din pole-pozition , dar se ametesc "telespectatorii" de la atatea Topice de scandal si nu mai stiu  care sunt "ostile"  pe aici  :laugh2

  • Like 23
  • Minus 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...