Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 4 Voturi

Game of Morons. Picon vs Pipilica

imbecili Pipilica Picon

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
168 raspunsuri in acest thread

#161 sfantul parinte pipilica

sfantul parinte pipilica

Preafericitul

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1339 Postari:
  • Inscris la:
    13 July 2017

Postat 26 July 2017 - 03:46 PM

Da, tuturor ne e frica de tine, te-ai prins. Mi se rupe pula de tine. Imi tremura mana cand apas pe capatana pulii si iti dau slobozul in gat pana la ultima picatura.

Da, toti suntem anonimi, insa eu nu amenint pe nimeni cu bataia. Amenintarile astea sunt tot o dovada de fatalism.

De ce sa te amenint? Ca sa te pregatesti? Nu e mult mai frumos sa te iau elegant si sa-ti dau o teava de otel pe tibie? 

Sigur, asta e doar un pamflet, manca-mi-ai coaiele. Evident ca nu m-as deranja pentru un lache bolnav care dupa se duce la garda si reclama ca l-au futut bajetii in cur si i-au dat la muie fara sa-i plateasca.

Sa faci rau e foarte usor. Sa fii baietas e mai greu. Sa vorbesti prost ca o tarfa proasta iar e foarte usor.

:laugh2 Retardatul a intrat si pe topicul stapanei Siana,sa spumege.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#162 pulesteu

pulesteu

The Dark One

• VIP Member
  • 3243 Postari:
  • Inscris la:
    01 April 2013
  • Reputatie: 9812

Postat 26 July 2017 - 03:50 PM

E un dobitoc. M-am uitat acum peste posturile lui si toate sunt doar jigniri, injuraturi si amenintari. E bolnav psihic in cautare de scandal pe net. I-o fi murit pula.

• 2
    It doesn't matter who we are, what matters is our plan.

#163 sfantul parinte pipilica

sfantul parinte pipilica

Preafericitul

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1339 Postari:
    • Inscris la:
      13 July 2017

Postat 26 July 2017 - 03:52 PM

E un dobitoc. M-am uitat acum peste posturile lui si toate sunt doar jigniri, injuraturi si amenintari. E bolnav psihic in cautare de scandal pe net. I-o fi murit pula.

Nu-l mai baga in seama,ii creste valoarea si se simte important.

#164 average dick

average dick

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 152 Postari:
    • Inscris la:
      03 August 2016
  • Reputatie: 52

Postat 26 July 2017 - 04:05 PM

Da, tuturor ne e frica de tine, te-ai prins. Mi se rupe pula de tine. Imi tremura mana cand apas pe capatana pulii si iti dau slobozul in gat pana la ultima picatura.

Da, toti suntem anonimi, insa eu nu amenint pe nimeni cu bataia. Amenintarile astea sunt tot o dovada de fatalism.

De ce sa te amenint? Ca sa te pregatesti? Nu e mult mai frumos sa te iau elegant si sa-ti dau o teava de otel pe tibie? 

Sigur, asta e doar un pamflet, manca-mi-ai coaiele. Evident ca nu m-as deranja pentru un lache bolnav care dupa se duce la garda si reclama ca l-au futut bajetii in cur si i-au dat la muie fara sa-i plateasca.

Sa faci rau e foarte usor. Sa fii baietas e mai greu. Sa vorbesti prost ca o tarfa proasta iar e foarte usor.

Te-ai simtit amenintat, Pulica? Nu as fi crezut, dupa cum povestesti pe aici de K1, baietasi si alte ispravi. Teoretic, doar, as paria o suma frumoasa ca te pot baga in spital in mai putin de 3 minute.

Cand te simti in vana si crezi ca ai mancat destul cacat aici, anunta-ma!

:laugh2 Retardatul a intrat si pe topicul stapanei Siana,sa spumege.

Mata' e retardata. Trebuie sa fie daca a fatat asa un retardat sarac ca tine.

Vorbesti despre Pipilica sau despre tine? Ca se potriveste mult mai bine la voi.

Lasa cuvintele mari, voinicule. Arata ca esti barbat, nu un mucos de monitor.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#165 pulesteu

pulesteu

The Dark One

• VIP Member
    • 3243 Postari:
    • Inscris la:
      01 April 2013
  • Reputatie: 9812

Postat 26 July 2017 - 06:52 PM

Te-ai simtit amenintat, Pulica? Nu as fi crezut, dupa cum povestesti pe aici de K1, baietasi si alte ispravi. Teoretic, doar, as paria o suma frumoasa ca te pot baga in spital in mai putin de 3 minute.

Cand te simti in vana si crezi ca ai mancat destul cacat aici, anunta-ma!

Lasa cuvintele mari, voinicule. Arata ca esti barbat, nu un mucos de monitor.

Am asa o presimtire ca de fapt ai si niste placeri gay, prea cauti intalniri cu bajeti.

3 pagini de posturi pline de injuraturi, amenintari si nervi. Asta inseamna sa fii barbat? 

De banii aia mai bine iti platesti un psiholog sau un tratament la Palazul Mare.

P.S: Am impresia ca-ti si place sa fii umilit.

Aceasta postare a fost editata de pulesteu: 26 July 2017 - 06:52 PM

• 3
    It doesn't matter who we are, what matters is our plan.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#166 lucaku

lucaku

Serious Contributor

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 214 Postari:
    • Inscris la:
      29 July 2017

Postat 02 August 2017 - 11:43 PM

Nu mai posta cand esti beat, e posibil sa te caute militia pe acasa :)))))

Sau, ia bataie aiurea vreunul pe care il ameninti pe forum si te alegi cu dosar penal si o sa alergi 2-3 ani după NUP

ma rog, tu stii mai bine

PS Si mai du-te-n pula mea ca prea esti tare in gura

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#167 zeul internetului

zeul internetului

🔴Super Premium🔴

• VIP Member
    • 356 Postari:
    • Inscris la:
      06 December 2015
  • Reputatie: -555

Postat 08 October 2017 - 08:09 AM

Ba idiotilor, cine va credeti, sa veniti cu astfel de gunoaie de comentarii? va spun eu, sunteti doar niste lingai care nu aveti ce face cu timpul vostru si ca sa aveti o ocupatie...ne atacati. 

Ce va freaca pe voi grija cu ce face Picon? Duceti-va la balaceanca si lasati-ne in pace cu cretinismele voastre, nu avem nevoie de cretini pe forum. 

Out, retardatilor!

cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia ,

ce te-ai specializat tu in husuiala , sperietoare in lanul de cucuruz 

Lasă-l, că e prea prost. Mi-a dat şi mie minus la reputaţie. Un gunoi de om.

Rozico , da' cine te-a suparat pasarica mica de-ai scris asa mult ?

E suparată pe viaţă, mititica.

qui s'aime se taquine

Asta se ştie de cînd lumea. :P

Lasa-o mai ca nu e asa. Nu stiu daca tu o stii pe Amada,dar e mare.E si inalta si masiva. Si astalalt are totusi o varsta....

"Masivă" însemnînd "grasă"? Pot să îi zic "vacă proastă"?

Daca mai vad atacuri la adresa lui Lopix, de orice fel... iti promit ca o sa-ti para rau ca te-ai nascut mai mult decat o simti deja...

Cere-ti scuze!

Te pomeneşti că te-a slobozit nenea Van Damme în copilărie şi ai prins "forţă". :laugh2

• -5

Mă găsiţi pe http://onanisti.ro. :bye

Şi pe http://adinna.myforum.ro.

2i9mf75.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#168 miky77

miky77

Platinum Member

• Platinum Member
    • 15257 Postari:
    • Inscris la:
      18 January 2016
  • Reputatie: -2512

Postat 08 October 2017 - 12:30 PM

Ce-ai facut varule ?  Ai mai scos la suprafata un vechi razboi  ?

PS: eu zic sa le scoatem pe toate in prim plan  , ca sa dispara Fazanele din pole-pozition , dar se ametesc "telespectatorii" de la atatea Topice de scandal si nu mai stiu  care sunt "ostile"  pe aici  :laugh2

• 6

" SA NU AI VREO ASTEPTARE CA VEI CULEGE VREODATA CEEA CE NU AI SADIT .

LEGILE UNIVERSULUI SUNT DESTUL DE CLARE SI CORECTE : TI SE INTOARCE TOT CEEA CE FACI ! "  

Untitled1.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#169 zeul internetului

zeul internetului

🔴Super Premium🔴

• VIP Member
    • 356 Postari:
    • Inscris la:
      06 December 2015
  • Reputatie: -555

Postat 10 October 2017 - 05:09 PM

Am văzut link pe forumu' Adinei şi credeam că e topic nou. Cînd colo, era de acu' două luni. My bad. :laugh2

• 0

Mă găsiţi pe http://onanisti.ro. :bye

Şi pe http://adinna.myforum.ro.

2i9mf75.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: imbecili, Pipilica, Picon

1 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Google (1)