Sari la conținut

0756357548 - troatfucking


Postări Recomandate

S-a mai vorbit despre fatuca asta pe forum Andreea parca o cheama... momentan nu gasesc topicul ei... am vizitat-o odata dar de mult tare cred ca is vreo 3 ani pe cand avea locatia vis a vis de Kaufland... pe atunci prestatia era mediocra nu facea mai nimic ca obosea avand 'jzdesute de kile ... aspect miss fata de la tara...cicatrici pe ambele antebrate a la Jilava... nu cred ca sa schimbat ceva deoarece se plimba prin toata tara... la Sibiu avea tarife se 50 cu 100....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga domnule ionel :) m-ai facut sa rad zdravan..in primul rand pe sibiu n-am mers niciodata iar cu astfel de preturi n-am lucrat niciodata, niciunde. Jdasute de clienti (domni curati, stilati, pretentiosi)nu neaparat nespalati :) au revenit cu drag in compania mea ptr ca in ciuda faptului ca-s mai cu forme asa ..chiar stiu si imi dau interesul sa plece omul f multumit de langa mine. Mai depinde si de om, care e om. :) Am destule recenzii spre exemplu pe Targoviste :) Lasa omu sa vina sa ma cunoasca sa-si faca singur o impresie

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:tirgoviste
  • Oras:tirgoviste

Salut .Eu sunt din Tgv.si pot spune ca sunt multumit de prestatia fetei ,nu o vad sa nu facă treaba din contra e foarte ok ,răbdătoare nu se grabeste cum sunt altele pe fast fuck.Eu am avut plăcerea sa o cunosc cant a venit in oras si de atunci o vizitez de cate ori am ocazia ,adică când revine in oras.Conteaza si atitudinea ta ca client,si ptr mine nu conteaza ca e mai plinuta mi ami plac asa eu cred ca este ok dar nu m am dus sa o masor si sa o cântăresc ,eu m am dus si ma duc ptr serviciile super ok care le oferă .bafta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai scuteste-ma ba baiatule..daca cineva s-a plans, n-a mai revenit..nu s-a apucat sa scrie, sa jigneasca..etc. asta e antireclama nu parere obiectiva. Incepi sa dai de banuit ca ai un fel de legatura cu altele ..iti parvine si tie ceva de pe undeva? :) vad ca ti-ai facut un rost in viata scriind pe forumul asta despre mine. Ti-a platit mami netu' pe luna asta?

Link spre comentariu

Mai scuteste-ma ba baiatule..daca cineva s-a plans, n-a mai revenit..nu s-a apucat sa scrie, sa jigneasca..etc. asta e antireclama nu parere obiectiva. Incepi sa dai de banuit ca ai un fel de legatura cu altele ..iti parvine si tie ceva de pe undeva? :) vad ca ti-ai facut un rost in viata scriind pe forumul asta despre mine. Ti-a platit mami netu' pe luna asta?

Ce mentalitate...daca apare cineva cu o recenzie negativa gata e peste😂😂😂😂 ... nu mai intru in polemici cu tine... chiar nu ma cobor la nivelul tau. Taci si suge
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am fost la domnisoara de mai multe ori, si acum si cand a mai fost in trecut

E o tipa plinuta..dupa cum se vede si din poze insa serviciile pe care le ofera sunt f bune.

Throatfucking. DA. 

ORAL 10

Normal 10

E misto la normal se umezeste fain si e docila

Eu m-am simtit de fiecare data f bine cu ea

O recomand.

Spor !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sv
  • Oras:sv

Am fost la Andreea, prima data cu 2 ani in urma cand presta undeva pe Marasesti intr-un apartament regim hotelier.Prestatia ei de atunci a fost f buna,compensa prin atitudine cu kg plus care le avea.Fata frumusica. Locatia arata f bine.

Zilele trecute, vazand ca este in oras si contrariat de recenziile negative, m-am hotarat sa-i mai fac o vizita.

Locatia undeva langa liceul economic,mult sub calitatea celei la care am fost prima data.

Despre dus...nu mai spun, am intrat la baie pt igienizare ,apoi intors in camera, Andreea m-a intrebat ce doresc si am inceput.

De data asta insa implicarea ei a fost zero.Am cam incercat sa fac multe, ea era clar cu gandul in alta parte, nu simula nimic.Pe etajera era un vibrator si am zis sa ne jucam cu el, poate va fi mai bine, eu am zis, eu am auzit.Am crezut ca poate cu un 69, lucrurile se vor schimba, insa mi-a spus ca nu face.Cert e ca in aceste conditii, n-am mai stat prea mult, nici nu am incercat mare lucru, m-am scuzat si dus am fost.La plecare a fost f placuta, mi-a zambit si mi-a spus ca ma mai asteapta.

Poate ca asa a fost intrucat imi spunea ca in doua ore pleaca...nu stiu.E o diferenta f mare intre cum era inainte si cum a fost acum.

Poate a fost doar graba si eu am nimerit intr-un moment prost.Oricum nu cred ca era in apele ei, atunci cand am luat vibratorul in mana, mi l-a luat fara sa-mi spuna nimic si imediat  l-a asezat la loc pe noptiera.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi pare rau ptr experienta ta de ieri. Intr-adevar nu prea eram acolo cu tine, primisem o veste f neplacuta de la cineva si in ciuda acestui fapt am decis sa lucrez in continuare..clar aveam nevoie de o mica pauza. Nu-mi bat joc de banii si timpul nimanui, din contra, apreciez si fac sa merite pe deplin..ma revansez eu, chill ;)

Link spre comentariu
  • Oras:sv
  • Oras:sv

Imi pare rau ptr experienta ta de ieri. Intr-adevar nu prea eram acolo cu tine, primisem o veste f neplacuta de la cineva si in ciuda acestui fapt am decis sa lucrez in continuare..clar aveam nevoie de o mica pauza. Nu-mi bat joc de banii si timpul nimanui, din contra, apreciez si fac sa merite pe deplin..ma revansez eu, chill ;)

Ma bucur ca ai avut curaj sa raspunzi. E un lucru bun  ca fiecare dintre noi sa ne asumam ceea ce facem.Te cred ca ai avut un moment prost( de fapt l-am trait eu), dar cred ca era mai bine daca imi spuneai atunci ca nu ma poti primi.Nu banii dati sunt totul.S-a mai intamplat de multe ori sa platesc ceva ce nu am luat.Pe mine m-a deranjat mai mult penibilul situatiei in care ma aflam.

In conditii asemanatoare, barbatii (cei mai multi) se simt jenati de situatie.E ca si cum ai incerca sa umfli un balon spart...

Dar dat fiind ca ai raspuns si ti-ai asumat asta, METITA APRECIATA SI POATE MAI INCERC CANDVA.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...