Sari la conținut

0756357548 - troatfucking


Postări Recomandate

  • Oras:Ici si colo
  • Oras:Ici si colo

Bai, esti nebun? Ce tupeu pe fata asta...

Colericule, fa-i o plangere pentru santaj...garantat o bagi in kkt cu treaba asta...sa vezi atuncea ce ii afectezi viata personala..

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

dai sprei din sv colericule..sau pune rachetii sa o ingroape cu tot cu ;pozele ei de cacat de tiganca..ce face avocatul??se uita la curve care isi pun poze peste tot?o curva proasta,grasa si urata..mars dracu din suceava

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ce racheti sa puna paleonor12 ?ce cauti la ele si le lingi in pizda daca sunt curve voi chiar nu aveti treaba de scriti toata ziua pe aicea ce pula mea traiti numai din asta?Ce va da colericu de mancat si de futut gratis de va bagati unde nu e treaba voastra.De ce tot aveti ceva cu ia toti de ce nu o lasati in pace cautati altele ca am vazut ca sunt destule mai si vorbiti nici nu le cunoasteti si vorb.Ai fost si tu la una doua si acu iti dai tu cu parerea ?eu nu am vorb de nici una si am fost la toate de pe sait in 2 saptamani cat am stat in țara sun vreo 5 fete ca lumea de pe tot saitu adica au fost ca 2 sunt plecate pe una tot asa au fugarito uni

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

O recomand cu toata increderea,am vizitat-o la una din vizitele ei prin Focsani,pacat ca nu mai vine prin Focsani,ce sa ii faci ba ii fura unul jucaria,ba isi inchiriaza ea intr-o locatie nasoala.

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Atît sti ? Și eu am recomando odată de un timp nu o mai recomand eu nu suport proxeneți pești sau cum dracu sor numi ei sa mănânce de pe urma ei aia sunt BOSCHETARI

Aproape toate au pesti,am fost in locatii unde am vazut ba antiperspirantul,ba berea pe masa,ba am dat nas in nas cu el pe scari,ba isi repara harbul in fata scarii,ideea este sa te duci fuți si pleci,vb unuii coleg de al nostru la curve te duci sa nu te doara capul.
Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Să invețe regurile pe forum intîi. sa citesca regulamentul si dupa sa faca film ok dacă o cunoști de cand o cunosc eu îți zic sigur că sa schimbat mult

Nu o cunosc,am vizitato odata la Focsani si am fost multumit de serviciile ei,la a doua ei vizita la Focsani avea o locatie putin dubioasa pe care eu o numesc ghetou si am zis pas.Daca are filme cu clientii ei probabil ca ar trebui bagata la Evitat dar repet eu nu am avut probleme cu ea a fosto vizita discreta cu serviciul ok.
Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

tu tot timpul eai ținut partea Andreiei este intradevar o fata de treaba dar eu nu o mai recomand familia e familie daca nu e peste forumul nu accepta proxeneți bani de țigări pestele sau concubinul ei să meargă la gară sunt chistoce destule

Nu inteleg ce spui,tie ti-a facut probleme in familie?Eu nu iau apararea nimanui cu atat mai putin ei,nu o cunosc fff bn si nu sunt decat un client care a beneficiat de pizda ei.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...