Sari la conținut

0756357548 - troatfucking


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, leon, da, am. Este tipa blonda "milf 38 de ani" si "come in my mouth" e una si aceeasi. Ne gasesti langa catedrala in blocul cu brd-ul..nush ce dracu' s-a intamplat pe aici si cine a mai stat aici ca vin astia traumatizati saracii de locatia asta..ca pesti ca tepe. Multi nu inteleg ca locatiile astea se dau in regim hotelier...una pleaca, alta vine,,whatever

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseara am avut delegatie pe la Suceava.

Am incercat sa prind tipa inca de cand era in Targoviste.

 

Am vorbit de 3-4 ori in cursul zilei. Nu am programat intalnirea "pentru ca trafic".

Dupa ce am facut dus la hotel, am pus mana pe telefon si am sunat-o.

Desi nu cunosc orasul, m-am ghidat foarte bine.

 

Locatia : 7 - Patul scartaie.

Domnisoara : 8-9 pentru BBW, eu fiind amator. Piele fina, tate mari.

Oral NP : 8, incercari de deep.

Normal : 9, o singura pozitie, nu am mai apucat sa ma bucur de curul ala mare in capra. Am finalizat in misionar.

Igiena : 10. Pasarica epilata si curata, fara mirosuri.   Nu s-a aruncat in haine, ci a tras un prosop pe ea, presupun ca a facut dus dupa.

 

Cotizatie 100 de marafeti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Draga domnule ionel :) m-ai facut sa rad zdravan..in primul rand pe sibiu n-am mers niciodata iar cu astfel de preturi n-am lucrat niciodata, niciunde. Jdasute de clienti (domni curati, stilati, pretentiosi)nu neaparat nespalati :) au revenit cu drag in compania mea ptr ca in ciuda faptului ca-s mai cu forme asa ..chiar stiu si imi dau interesul sa plece omul f multumit de langa mine. Mai depinde si de om, care e om. :) Am destule recenzii spre exemplu pe Targoviste :) Lasa omu sa vina sa ma cunoasca sa-si faca singur o impresie

Ciao.Te deplasezi si in Iasi?

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Salut dj.. nu cred, cel mai aproape de zonele alea ar fi focsani pe unde am mai fost, am sa te anunt personal cand revin

Am vizitat-o la prima ei vizita in Focsani,totul a fost ok,docila,am facut ce a vrut sexul meu cu ea,apropo spunea un coleg de jucaria de pe noptiera,daca nu ai luato sa io bagi in pizda normal ca a ramas acolo😉.La a 2 si a3 vizita in Focsani nu a ales o locatie tocmai ok si am zis pass,daca mai revine in Focsani si nu merge in locatia aia de la Sud o sa mai merg la ea.Sper sa nu sara iar amicii mei pe mine ca le-am facut iar locatia ghetou😃😃😃😃..
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...