Sari la conținut

...Ce hobby-uri mai aveti ?


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

PS tu citesti macar odata din ani in Pasti cat de dezgustator vorbesti unei femei si ce moduri de cioban trist si frustrat ai cand iti exprimi curiozitati si judecati? PE bune te intreb marinel tu recitesti macar uneori ceea ce scrii unei femei si cum pari in fata ei? Eu nu recitesc ceva odata scris recunosc,dar tu ar trebui sa o faci. In fata mea te-ai facut de nenumarate ori de rusine, de exemplu :) Poate ar fi un gest de respect fata de tine insuti sa inveti a avea oaresce filtru

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

PS tu citesti macar odata din ani in Pasti cat de dezgustator vorbesti unei femei si ce moduri de cioban trist si frustrat ai cand iti exprimi curiozitati si judecati? PE bune te intreb marinel tu recitesti macar uneori ceea ce scrii unei femei si cum pari in fata ei? Eu nu recitesc ceva odata scris recunosc,dar tu ar trebui sa o faci. In fata mea te-ai facut de nenumarate ori de rusine, de exemplu :) Poate ar fi un gest de respect fata de tine insuti sa inveti a avea oaresce filtru

 

sa bage motanu pe doua zile filter profanity  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

pe romana,zic :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lucrat in lemn (crucea pentru dominare acoperita cu piele mi-am facut-o singura), reparat in casa (fie ca e sanitar, electric sau zugravit), crosetat (in diverse forme si metode), cusut (imi fac haine, modific ce nu vine sau din una fac alta), internetul (inclusiv forumul), filme, muzica, etc. Si unele lucruri la job le iau ca pe hobby si nu munca pentru ca imi plac. :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

V-SHIPS   ..tu stii ca eu iti dau drepate la niste chestii..si-ti dau puncte la ce scrii...dar uite.,da data asta ai scrantit-o..pt ca...din ce am observat user.ul KATRAN  e cam singurul care isi pastreaza maniera civilizata de a raspunde indiferent de cum i se adreseaza oricare alt user..si se pupa ca nuca in perete modul tau de adresare cu al dumnealui..adica nu era cazul sa.i scrii in maniera-ti caracteristica...mai bine te abtineai..zic 

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

V-SHIPS   ..tu stii ca eu iti dau drepate la niste chestii..si-ti dau puncte la ce scrii...dar uite.,da data asta ai scrantit-o..pt ca...din ce am observat user.ul KATRAN  e cam singurul care isi pastreaza maniera civilizata de a raspunde indiferent de cum i se adreseaza oricare alt user..si se pupa ca nuca in perete modul tau de adresare cu al dumnealui..adica nu era cazul sa.i scrii in maniera-ti caracteristica...mai bine te abtineai..zic

 

Adică io nu sunt civilizat? :))
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adică io nu sunt civilizat? :))

sincer nu ti.am citit toate postarile si nu imi pot da cu parerea..asa cum nu am citit chiar tot forumul...ideea e ca domnul KATRAN mi.a ..atras atentia prin maniera constant civilizata de exprimare in postari..si..de departe se poate citi ca nu are un egal pe tema asta..eu una nu am observat..nu spun ca nu exista..dar nu am observat inca un user cu acelasi stil

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sincer nu ti.am citit toate postarile si nu imi pot da cu parerea..asa cum nu am citit chiar tot forumul...ideea e ca domnul KATRAN mi.a ..atras atentia prin maniera constant civilizata de exprimare in postari..si..de departe se poate citi ca nu are un egal pe tema asta..eu una nu am observat..nu spun ca nu exista..dar nu am observat inca un user cu acelasi stil

Stimată Doamnă,

 

Nu este deloc greu sa folosim un limbaj elevat.

Însă,trebuie sa admiteti și dvs,ca uneori trebuie sa ne adaptăm situației.

Va mulțumesc pentru atenție.

Semnat Satana :)))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stimată Doamnă,

 

Nu este deloc greu sa folosim un limbaj elevat.

Însă,trebuie sa admiteti și dvs,ca uneori trebuie sa ne adaptăm situației.

Va mulțumesc pentru atenție.

Semnat Satana :)))

si totusi..in mod frecvent nu se foloseste..de unde deduc ca ..nu e nici deloc usor 

 

adica instinctul submineaza ratiunea ..

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

si totusi..in mod frecvent nu se foloseste..de unde deduc ca ..nu e nici deloc usor

 

adica instinctul submineaza ratiunea ..

Eu cred ca depinde foarte mult de cercurile prin care se învârte o persoana.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamnelor si domnilor ,

 

Tin sa va multumesc pentru modul in care va straduiti sa dati curs cererii mele de a mentine o conduita civilizata de comunicare .

Pentru mine este important ... stiu ca nu e tocmai usor , dar cred ca vom avea de castigat cu totii . Poate ca lipseste sarea si piperul

din conversatie , dar asta nu inseamna ca nu se poate si altfel ... Ironia fina , impunsaturile inteligente sunt foarte usor de plasat ,

si cred ca vor condimenta corespunzator acest topic .

 

Revenind la subiectul topicului ... repet intrebarea : este cineva pasionat de astronomie ?

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Doamnelor si domnilor ,

 

Tin sa va multumesc pentru modul in care va straduiti sa dati curs cererii mele de a mentine o conduita civilizata de comunicare .

Pentru mine este important ... stiu ca nu e tocmai usor , dar cred ca vom avea de castigat cu totii . Poate ca lipseste sarea si piperul

din conversatie , dar asta nu inseamna ca nu se poate si altfel ... Ironia fina , impunsaturile inteligente sunt foarte usor de plasat ,

si cred ca vor condimenta corespunzator acest topic .

 

Revenind la subiectul topicului ... repet intrebarea : este cineva pasionat de astronomie ?

De mic copil!

Îmi amintesc iernile,ca stăteam vreo 3 în zăpadă,seara,și admiram luna plină și stelele.Vorbeam de ce vedeam la teleenciclopedia,o emisiune pe care nu o ratam.

Astăzi,urmăresc cu mare placere orice documentar.

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

   @ Adina, lasa-l mamy, ca nu ti l-am violat, e baiat mare, chestia era ca a inceput solem cu o tampenie, cum ca este primul topic pe care-l deschide, unde ai vazut ca am ceva cu el ?

  @ Roz, daca puneam muia asta :D la final, pe care am uitat s-o pun, ai fi inteles ca nu era cazul sa pui botic ? :D
   Mai terminati cu paranoia, pula calului, si chiar am scris putin in postul respectiv, care chiar nu i-a fost dedicat, ci o consideratie generala privind pasiunile multora de aici.
   Pai voi va dati seama ca deja am aberat probabil doua carti p-aici, daca as mai si posta de fiecare data explicatiile detaliate la aberatii, inca pe atat, s-ar imbolavi cu siguranta 3/4 din forum de cataracta, strabism, glaucom, nu le-ar bubui ochii-n cap ?
  De 'ciuci' nu mai zic nimic, ca nu-i de ras, l-a luat viata destul de rau la misto, ca sa nu realizeze cat de penibil in comportament este. :(
  @ Nea Katrane, bre nea Fane Spoitoru :D, ia zi bre, te-ai suparat, ca daca da, dau io o rachie, cu conditia sa nu le faci rozelei sau amadei cutite, sisuri, macete si alte iatagane, ca nu-i de joaca cu ele, nici cu cutitele si nici cu ele pa persoana fizica. :D
  Bre sa stii ca nu-s rasist, chiar n-am nimic cu tiganii, cei integrati in societatea/ile normale care isi vad de viata lor ca orice om normal, ci doar cu ciorile parazite si penale care fac dezastru mereu pe unde se duc, ca de altfel si cu vreo 10 milioane de romani care-s la fel de secaturi ori cu jumatate din unguri care sunt la fel de panarame.
 
   Na la asta ce pasiune are, sa fie luat la misto, cum sa ceri ma asa ceva , pai sa nu te apuce durerea de cap ? :D

Salut,

Solicit schimbarea username-ului. TRANSPARENT2 sa fie.

Multumesc,

baszokbele

  

   Mai Ianos, tu esti din bancul cu pacala si tandala sau iar incurcat ciupercile ?  :thinking

 Adica cum ar veni, te reinventezi, te rebranduiesti, din cacat vasile in vasile cacat, e mai cool, isnt ?  :D
  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Adina, lasa-l mamy, ca nu ti l-am violat, e baiat mare, chestia era ca a inceput solem cu o tampenie, cum ca este primul topic pe care-l deschide, unde ai vazut ca am ceva cu el ?

  @ Roz, daca puneam muia asta :D la final, pe care am uitat s-o pun, ai fi inteles ca nu era cazul sa pui botic ? :D

   Mai terminati cu paranoia, pula calului, si chiar am scris putin in postul respectiv, care chiar nu i-a fost dedicat, ci o consideratie generala privind pasiunile multora de aici.

   Pai voi va dati seama ca deja am aberat probabil doua carti p-aici, daca as mai si posta de fiecare data explicatiile detaliate la aberatii, inca pe atat, s-ar imbolavi cu siguranta 3/4 din forum de cataracta, strabism, glaucom, nu le-ar bubui ochii-n cap ?

  De 'ciuci' nu mai zic nimic, ca nu-i de ras, l-a luat viata destul de rau la misto, ca sa nu realizeze cat de penibil in comportament este. :(

  @ Nea Katrane, bre nea Fane Spoitoru :D, ia zi bre, te-ai suparat, ca daca da, dau io o rachie, cu conditia sa nu le faci rozelei sau amadei cutite, sisuri, macete si alte iatagane, ca nu-i de joaca cu ele, nici cu cutitele si nici cu ele pa persoana fizica. :D

  Bre sa stii ca nu-s rasist, chiar n-am nimic cu tiganii, cei integrati in societatea/ile normale care isi vad de viata lor ca orice om normal, ci doar cu ciorile parazite si penale care fac dezastru mereu pe unde se duc, ca de altfel si cu vreo 10 milioane de romani care-s la fel de secaturi ori cu jumatate din unguri care sunt la fel de panarame.

 

   Na la asta ce pasiune are, sa fie luat la misto, cum sa ceri ma asa ceva , pai sa nu te apuce durerea de cap ? :D

 

  

   Mai Ianos, tu esti din bancul cu pacala si tandala sau iar incurcat ciupercile ?  :thinking

 Adica cum ar veni, te reinventezi, te rebranduiesti, din cacat vasile in vasile cacat, e mai cool, isnt ?  :D

Sa trăiești, nenea! :)))

"ursu latră,câinii merge" :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Este primul topic pe care-l deschid pe acest forum ... sper ca nu va deranjeaza .

Din punctul meu de vedere , un hobby este o necesitate ... un mod de a evada din stress-ul cotidian . Natura acestui hobby este

neimportanta , atat timp cat ofera o liniste psihica , atat de necesara ...

 

Mie i-mi place sa ma joc cu metalul ... indiferent de natura lui . Ma pasioneaza cutitele , lamele taioase . Genul asta

de activitate este departe de meseria pe care o practic , insa ma calmeaza , am un sentiment de implinire cand termin

un cutit de vanatoare , plecand de la o camasa de rument , sa zicem , trecand prin forjare , apoi formare , design , alegerea

unui material potrivit pentru garda , maner ...

 

Pe voi ce va pasioneaza ? Sper ca intrebarea nu e prea personala , si nici deplasata ...

 

cheers.

Kendama, ar putea fi un nou hobby, bine, daca ai si rabdare. Cu respect!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata . Sunt in tura de noapte si am putin timp liber , acesta fiind motivul pentru care postez la aceasta ora ...

 

@v-ships

 

Evident ca nu ma supar ... imi place sa cred ca sunt suficient de inteligent sa inteleg spiritul de gluma , chiar si mai " colorat "

 

@the deceiver

 

Intradevar , noptile senine si reci de iarna sunt ideale pentru observatii atronomice ...lipsa turbulentei termice este vitala pentru

o experienta frumoasa . Ai incercat si un tub optic ( refractor / luneta , reflector / telescop newton sau binoclu ? Crede-ma , este

absolut superb ... am descoperit astronomia ralativ recent , m-am dotat cu ceva instrumente , dar a trebuit sa invat serios inaite

de a putea intelege corect ce se intampla pe cer ...

 

@dylanbuc

 

Kendama ? De ce nu ? Este nevoie de o coordonare mana-ochi foarte buna , viteza de reactie , si foarte multa rabdare ... like !

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
...

 

@the deceiver

 

Intradevar , noptile senine si reci de iarna sunt ideale pentru observatii atronomice ...lipsa turbulentei termice este vitala pentru

o experienta frumoasa . Ai incercat si un tub optic ( refractor / luneta , reflector / telescop newton sau binoclu ? Crede-ma , este

absolut superb ... am descoperit astronomia ralativ recent , m-am dotat cu ceva instrumente , dar a trebuit sa invat serios inaite

de a putea intelege corect ce se intampla pe cer ...

 

...

Nu doar noptile de iarna. Acum in august urmeaza Perseidele.

 

E adevarat ca noptile de iarna sunt oportune obs. astronomice, mai ales cand este ger puternic si este senin, pentru ca aerul este pur, fara impuritati si atmosfera este clara, ceea ce faciliteaza mult studiul stelelor. Insa frigul.... brrrrrrrr :no2 :no2 :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

 

 

  @ Roz, daca puneam muia asta :D la final, pe care am uitat s-o pun, ai fi inteles ca nu era cazul sa pui botic ? :D
   Mai terminati cu paranoia, pula calului, si chiar am scris putin in postul respectiv, care chiar nu i-a fost dedicat, ci o consideratie generala privind pasiunile multora de aici.
 

Puteam sa ignor de la inceput,dar am decis ca meriti un raspuns cu genul de ladylike-isme cu care probabil esti obisnuit ai probabil te excita si fugi dupa colt sa te rezolvi: mwe ii prezinti ma-tii cu stima si respect si chiar cu anume sfiala

Noapte feerica sa ai !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Puteam sa ignor de la inceput,dar am decis ca meriti un raspuns cu genul de ladylike-isme cu care probabil esti obisnuit ai probabil te excita si fugi dupa colt sa te rezolvi: mwe ii prezinti ma-tii cu stima si respect si chiar cu anume sfiala

Noapte feerica sa ai !

  

       Nu mai bine imi bagam eu derect pula in psihologii, psihiatrii, pastilele si tratamentul tau, care vad ca nu-si mai fac efectul ?

    Muie sa-i dai lu ma-ta, care a fatat o catea sifilitica ca tine, ca pe maica-mea, nici daca vreau, nu cred ca o sa mai gasesc vreun os din ea dupa douaj si de ani petrecuti deja prin tarana.
    Baga-ti-ai pula in creierii aia prajiti de trampalie dezaxata, fomista, cersetoare si pomanagie ca viseaza numa cadouri, miliardari si alte puli verzi pe peretzi, care sa-i satisfaca toate halucinatiile delusionale.
    Am zis sa fiu om cu tine, si tu ce faci, te caci in capul meu, cum iti este obiceiul de cacat de tiganca dementa si mahalagioaica, futu-te-ar cainii in Balaceanca sa te futa ?
    Muie era cuvantul pentru emoticon, fah, proasta pulii, nebuna satului.
    Fah lady, a pulii-n cur de nespalata care esti, am folosit un milion de infective pantru a-mi condimenta aberatiile kilometrice, m-ai vazut vreodata sa-mi bag pula si sa dau muie la modul personal vreunui handicapat/handicapate ori sa-i violez/pomenesc neamurile vii sau/si moarte ???
   Ce jeguri penale in afara de picon si de travestitul ana paraschiv, ar putea aprecia postari, atunci cand cineva pomeneste in conotatii sexuale, rude ale userilor cu care discuta ?
   Ba, acum, nu pe bune, voi astia, care va dati la barfa cu femei suferinde clar de tulburari psihice evidente, ea nefiind singura de p-acilea, ce pula mea de barbati sunteti, ma bulanjiilor, ati fute si capre/oi pe campii daca nu v-ar vedea lumea, nu-i asa ???
   Cum ziceam, tigani gainari, moldoveni nesimtiti, proxeneti jegosi-creveti opariti, baragladinele lor mute/analfabete scapate de la coada vacii pestite si alti cativa dementi/demente cu wireless free la balamuc, pula oameni normali p-acilea. :(
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu mai bine imi bagam eu derect pula in psihologii, psihiatrii, pastilele si tratamentul tau, care vad ca nu-si mai fac efectul ?

Muie sa-i dai lu ma-ta, care a fatat o catea sifilitica ca tine, ca pe maica-mea, nici daca vreau, nu cred ca o sa mai gasesc vreun os din ea dupa douaj si de ani petrecuti deja prin tarana.

Baga-ti-ai pula in creierii aia prajiti de trampalie dezaxata, fomista, cersetoare si pomanagie ca viseaza numa cadouri, miliardari si alte puli verzi pe peretzi, care sa-i satisfaca toate halucinatiile delusionale.

Am zis sa fiu om cu tine, si tu ce faci, te caci in capul meu, cum iti este obiceiul de cacat de tiganca dementa si mahalagioaica, futu-te-ar cainii in Balaceanca sa te futa ?

Muie era cuvantul pentru emoticon, fah, proasta pulii, nebuna satului.

Fah lady, a pulii-n cur de nespalata care esti, am folosit un milion de infective pantru a-mi condimenta aberatiile kilometrice, m-ai vazut vreodata sa-mi bag pula si sa dau muie la modul personal vreunui handicapat/handicapate ori sa-i violez/pomenesc neamurile vii sau/si moarte ???

Ce jeguri penale in afara de picon si de travestitul ana paraschiv, ar putea aprecia postari, atunci cand cineva pomeneste in conotatii sexuale, rude ale userilor cu care discuta ?

Ba, acum, nu pe bune, voi astia, care va dati la barfa cu femei suferinde clar de tulburari psihice evidente, ea nefiind singura de p-acilea, ce pula mea de barbati sunteti, ma bulanjiilor, ati fute si capre/oi pe campii daca nu v-ar vedea lumea, nu-i asa ???

Cum ziceam, tigani gainari, moldoveni nesimtiti, proxeneti jegosi-creveti opariti, baragladinele lor mute/analfabete scapate de la coada vacii pestite si alti cativa dementi/demente cu wireless free la balamuc, pula oameni normali p-acilea. :(

Ce vrajeala...

Cât m-ai jignit tu pe mine...chiar nu mi se pare mult ce ti-a facut Roz! Si mi-a plăcut ca a întors cuvintele elegant de data aceasta...in comparatie cu taranismele tale continue. Resimt o milă constantă de cand am intrat prima oară in vorbă cu tine... Oare de la ce sa fie? 😈

 

PS. Si totusi nu se intelege de (la) ce anume te vaiti...

  • Like 13
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:B
  • Oras:B

Patologicul asta care vorbeste de presupuse boli psihice ale tuturor cand pe el nici antraxul nu-l curata neintrebat vine si sugereaa unei femei pe nepusa masa obiecte de dimensiunea unui pumnal din otel inoxidabil si cu bile pt penetrari ca ultimul bolnav libidinos si apoi se da lovit si jignit.

Acest imputit merita doar tacere si ignor, sa vb de unu singur de nebun. Pe lana ca acea femeie de fapt orice femeie normal pe care o cauta dansul nu l-ar suporta nici macar o prostituata nu vad cum ar avea cum se chinui ccu asa specimen.

Fraier este cel care da atentie javrei, ce dezgust. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...