Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa sa incepem.. 

 

Acuma sunt intr-o locatie de pe Bulevardul Nicolae Balcescu ( intre Universitate si Piata Romana, as zice ca e cam la jumate ). Apartamentul dispune de aer conditionat. 

 

 

Modalitatea de contact0736046128    :callyou 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  cine nu a vizitat o pe Dana, inainte de absenta ei din Bucuresti, o recomand , pentru atitudine, tehnica, chiar poate produce placeri supreme...cine o cunoaste si a beneficiat de serviciile ei ireprosabile,o sa se bucure ca este din nou activa. Am vizitat o azi in locatia noua N Balcescu BCR, apartament decorat cu gust, living si dormitor, Dana chiar daca are ceva Kg in plus fata de ultima vizita din dec 2017, era pe lista favoritelor cu vizita saptamanala, nu s a dezmintit de oralul de vis...normalul idem, gfe si fk fara extra cost, ascultatoare,naturala, vesela si dezinvolta

100 lei fin 200 ora

merci beaucoup ma cherie....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  cine nu a vizitat o pe Dana, inainte de absenta ei din Bucuresti, o recomand , pentru atitudine, tehnica, chiar poate produce placeri supreme...cine o cunoaste si a beneficiat de serviciile ei ireprosabile,o sa se bucure ca este din nou activa. Am vizitat o azi in locatia noua N Balcescu BCR, apartament decorat cu gust, living si dormitor, Dana chiar daca are ceva Kg in plus fata de ultima vizita din dec 2017, era pe lista favoritelor cu vizita saptamanala, nu s a dezmintit de oralul de vis...normalul idem, gfe si fk fara extra cost, ascultatoare,naturala, vesela si dezinvolta

100 lei fin 200 ora

merci beaucoup ma cherie....

 

Multumesc pentru vizita! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A veniiiit ! Nu-mi vine sa cred! YEEEES!

AHhahahahah, ti-am luat-o inainte. Deja am fost la ea, vazut , placut (DOH) , futut evident, doar nu ma duceam pt o friptura cu salata. ... Ca si note 10 pe linie... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Apel / Whatsapp / SMS / PM on forum 

 

0736046128    :callyou

 

Iti multumesc k m-ai asteptat in aceasta tinuta sexy..De asemenea multumesc pt "tot". Esti o scumpa si u stii asta f bine...Astept cu interes max urmatoarea vizita :D :hooray
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce mai dati toti din plisc ! Da' cand vreo doi jegosi au facut-o "cioara" iar alt nenorocit a insinuat ca ar fi bolnava, v-a luat somnul. A fost nevoita sa posteze buletinul de analize. Printre putinele, daca nu singura ! 

Halal ! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator tehnix
Reputație: 0

AHhahahahah, ti-am luat-o inainte. Deja am fost la ea, vazut , placut (DOH) , futut evident, doar nu ma duceam pt o friptura cu salata. ... Ca si note 10 pe linie...

 

Da, recunosc.

Mi-ai luat-o inainte, nu am putut ieri, dar mi-am facut deja programare. Revin cu " ce se intampla doctore "

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...